20 bin lira parası olana Komagene çiğ köfte bayiliği

20 bin lira parası olana Komagene çiğ köfte bayiliği

Komagene çiğ köfte 20 bin liraya bayilik veriyor

Evet yanlış duymadınız.. 20 bin liranız varsa ve bir işyeri açmayı düşünüyorsanız bu iş tam size göre.. Diğer ağır bayilik şartları ile girişimcileri epey zorlayan firmaları unutun. Komagene gibi bir çok çiğ köfte firması az sermayeli işyeri açma fırsatı sağlıyor Hemde sizin hiçbir iş için kendinizi yormanıza gerek kalmadan. Sizlere Komagene bayilik şartlarını anlatınca sizde çiğ köfte dükkanı açmak isteyeceksiniz peki Komagene bayilik şartları  nedir ?

Komagene çiğ köfte bilgiler hakkında bilgiler

Komagene anlamı nedir?

Türkiye’nin ilk ve tek vejeteryan çiğ köftesi markası olan Komagenenin adını Urfa yöresine milattan önce denilen isimden almıştır. Geleneksel Anadolu mutfağının vazgeçilmez lezzeti olan çiğ köftenin doğusu bu bölgeye dayanmaktadır ve firma ilk etsiz çiğ köfte doğusunu bununla ilişkilendirmektedir.

İlk işletmesini 2004 yılında açmasına rağmen diğer çiğ köfte firmalarını arkada bırakarak ülke genelinde 80 ilde 800 den fazla şubesi olan firma sadece Türkiye ile kalmayıp dünyaya açılmış ve dünya üzerinde 7 ülkede şubesini açmıştır. Bir dünya markası olan Komagene sunduğu lezzetli çiğ köftesi ile rakipleri arasında fark yaratmayı başarmıştır. Şuan çiğ köfte sektörünün en önemli ve güvenilir markası olan Komagene dünya markası olmasının hakkını vererek kaliteli hizmeti ve lezzetli köftelerini soğuk zincir lojistik ağıyla tek elden dağıtım yaparak her şubesinde aynı lezzeti yakalamayı başarmıştır.

Komagene diğer çiğ köfte firmalarından ayıran en önemli özelliği Türkiye geneline market zincirlerine dahil çiğ köftesini tedarik ederek perakende olarak pazara yayılarak etsiz çiğ köftenin bir yeni versiyonunu hayata geçiren Komagene marketler gibi halka açılan yerlere çiğ köftelerini tedarik ederek halka kolay ulaşabilecek yolu denemiş ve bu yolda başarılı olmuştur. Soğuk zincir lojistik ağı ile tüm şubelerine ve marketlere ürettiği çiğ köftelerini ulaştıran Komagene nin tercih edilmesinin bir nedeni güvenilir bir marka olması ve Çiğ köfte sektöründe diğer rakiplerine fark atan bir marka olmasıdır. Komagene yaptığı kampanyaları ile müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Ramazan boyunca % 50 bedava Komagene fırsatının yanı sıra her ayın 15 inde % 50 indirimli çiğ köfteleri müşterilerine sunmaktadır.

Neden Komagene?

Komagene bayisi olmak isteyen girişimciler bu alanda yatırım yapmayı ve Komagene markasını arkasına alarak yüksek karlı bir işte başarılı olmayı hedefleyen girişimciler markanın şartlarını yerine getirmeleri halinde 20 bin lira para ile kendi işini kurabilirler. Sektöründe 2016 yılında 809 bayi sayısı ile Türkiyenin en büyük 100 franchise firmalarının arasında 1 . sırada bulunmaktadır.

Komagene bayilik bedeli ne kadar? şartları nelerdir?

Komagene çiğ köfte 2016 yılının sonuna kadar bayilik başlangıç bedeli ve royalty bedeli almamaktadır. Çiğ köfte sektöründe Franchise veren firmaların arasında ilk sırayı alan firmanın 2016 yılı franchise için hedeflediği iller arasında; İstanbul, Ankara, İzmir Gaziantep ve Adana illerine bayilik verecektir. 3 farklı Komagene konseptinden herhangi birini oluşturmak için ortalama 20 bin lira yatırım bütçesi gereklidir.  Komagene  işletmenin kuruluşunda gerekli bütün teknik destekleri verecektir.İsterseniz daha fazla sermaye kullanarak daha büyük bir dükkan açabilir açtığınız dükkanın lokasyonuna göre bayilik bedeliniz değişebilir. Ayrıca bayilik açabilmeniz için işletme açmanıza bir engelinizin bulunmaması gereklidir.

Komagene bayilik alacak olan adaylarda genel hatlarıyla şu özellikleri aramaktadır.

Bayilik başvurusunda bulunan kişilerin bayilik almadan 1 hafta öncesinde Komagene tarafından verilen 1 haftalık eğitime katılması gereklidir. Bu eğitimin sonunda yatırım için kafasında soru işareti kalmaması ve endişe duyduğu her noktada bilgi verilecektir.

Adayın bayilik aldıktan sonraki bütün zamanını ve enerjisini işine vermesi ve kişilerin işinin başında durmasıyla işinden verim alabilecek olduğunun bilincinde olması istenmektedir. Yüksek enerjili ve işine sadık bir adayı bayilik için kabul edeceklerdir.Daha detaylı bilgilere Komagene.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Komagene Firma iletişim yolları

www.komagene.com.tr adresinden franchise başvuru formu doldurabilir, 0216 367 97 00 numaralı telefondan yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Şube konsepti,  AVM konsepti ve karavan konsepti olan Komagene ile 20 bin lira sermaye ile işinizin patronu olabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy