20 bin liraya bayilik veren firmalar

20 bin liraya bayilik veren firmalar

20 bin liralık sermaye ile ne iş yapılabilir?

2019 yılı içerisinde kendi işinizi kurmak istiyor fakat elinizde bulunan sermaye ile ne yatırım yapacağınıza karar veremiyorsanız eğer doğru adreste olduğunuzu bildirmek isteriz. 20.000 lira ile bir işletme açmak düşünüldüğü zaman imkansız olarak görülmüş olsa da aslında bu paralar ile çok güzel işler yapılabilir ve işletmenizi kurabilirsiniz. Önemli olan sağlıklı ve doğru adımlarla ilerlemiş olmanız. Elinizde toplamda 20.000 liralık bir sermaye var ise bu para ile küçük çaplı işletmeler kurabileceğiniz gibi aynı zamanda daha önceden ismini duyurmuş olan köklü firmaların bayiliklerini de alarak hayalini kurmuş olduğunuz işin başına geçebilirsiniz. Bu gün makalemizde siz değerli okurlarımız için 20 bin liraya bayilik veren firmalar adlı başlığı değerlendirerek sizler için sağlıklı bilgiler vermeye çalışacağız.

20 bin liraya bayilik veren firmalar

20 bin liralık bir sermayeye sahip iseniz ve bu sermayeyi doğru şekilde nasıl kullanırım diye düşünüyorsanız eğer bayilik veren firmalar üzerinde araştırma yaparak sermayenizi mantıklı bir şekilde kullanabilir ve kazançlı yatırımların kapılarını aralamış olursunuz. Bir çok sektörde bayilik veren firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından bazıları gıda, bazıları, giyim, bazıları, aksesuar ve daha bir çok alanda bayilik veren sektörler bulunmaktadır. Bu sektörler arasında en çok tercih edileni ve en çok gelir getiren bayilikler ise gıda sektörü üzerine açılmış olan bayilikler olmaktadır. Gıda sektöründe başlıca yer alan bayilikleri ise aşağıdaki yazımızda maddeler halinde sıralayacağız.

  • Çiğ köfte bayilikleri
  • Ev yemekleri bayilikleri
  • Dondurma bayilikleri
  • Börek salonu bayilikleri
  • Baharat bayilikleri
  • Su bayilikleri
  • Fast food bayilikleri
  • Tatlı bayilikleri 

yukarıda maddeler halinde sıralamış olduğumuz bayilik türleri üzerinde araştırma yaparak 20 bin liraya bayilik veren firmalar hakkında kısa kısa bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Çiğ köfte bayilikleri

Son yıllarda çiğ köfte bayilikleri hızlı bir çıkış yakalamış ve sermayesini bu alana yatıran girişimcilerimiz için yüksek karlar kazandırmıştır. Çiğ köfte bayiliği veren çeşitli firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar arasında en çok ismini duyurmuş ve en çok tercih edilen bayiliklerin başlıcaları ise aşağıda yer almaktadır.

Adıyörem çiğköfte bayiliği

Adıyörem çiğ köfte bayilikleri ürünlerin el değmeden ve hızlı bir şekilde üretilmesini sağlamaktadır. Günlük ve taze olarak satış yapılmaktadır. Türkiye genelinde hemen hemen her il ve ilçeye çiğ köfte bayiliği veren adıyörem bayilik vereceği girişimcilerden reklam katılım payı almamaktadır, Elde edilen gelirden pay almamaktadır ve yüzde yüz kar marjı elde etmenizi sağlamaktadır. Elinizde bulunan 20 bin lira ile adıyörem bayiliği alabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Lezizhan çiğköfte bayiliği

Lezizhan çiğköfte firmaları bu sektör üzerinde iş kurmak isteyen girişimci vatandaşlarımıza iş imkanı sunmaktadır. Tüm kalite standartlarına uyum sağlayan ve helal gıda belgesine sahip olan bir firmadır. İsim hakkı bedeli almayan bu firma 10.000 liralık bir sermeye ile bayilik imkanı sunmaktadır. Kar marjı yüzde yüz olan bu firma ile çalışarak yüksek gelirler elde edebilir ve yatırımınızı doğru yönde yapmış olursunuz.

Ev yemekleri bayilikleri

Ev yemekleri üzerine kendi ismini duyurmuş olan ve kökleşmiş olan firmalar girişimcilerini arayarak ev yemekleri üzerine bayilik imkanı vermektedir. Ev yemekleri bayilikleri veren firmalar girişimcilerden belli başlı şartlara uyum sağlamalarını istemektedir. Bu şartlara uyum sağlayan girişimciler yüksek kar marjı ile yatırımlarını doğru şekilde değerlendirmiş olacaklardır.

Meal Box bayilikleri

Meal Box Ev yemekleri üzerine kökleşmiş olan bir firma olmakla birlikte Gurme Türk ev yemekleri konsepti ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Taze ve günlük olarak üretilen ev yemekleri sayesinde Türkiye de kısa sürede adını duyurmuş köklü bir firma olmayı da başarmıştır. Türkiye genelinde bayilik imkanı sunan firmalar arasında yerini almaktadır. Bu firma ile anlaşma sağlayarak bayilik alabilir ve yüksek kar marjları elde edebilirsiniz.

Dondurma bayilikleri

Yaz aylarının vazgeçilmez lezzetleri arasında olan dondurmalar bir çok girişimcinin cebini ısıtarak yüksek gelirler elde etmesini sağlamaktadır. 20 bin liralık sermayeye sahip olan girişimcilerimiz dondurma firmaları ile iletişime geçebilir ve bu sektör üzerine bayilik alarak yatırımlarını doğru bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bir çok bayilik veren dondurma firması bulunmaktadır. Bu firmalar arasından herhangi biri ile iletişime geçebilir ve bayilik alabilirsiniz.

Su bayilikleri

Son yılların en çok gelir getiren ve en karlı işleri arasında yerini alan su firmaları girişimcilere bayilik vererek yüksek gelirler elde etmelerini sağlamaktadırlar. Elinizde bulunan 20 bin liralık sermaye ile su bayiliği alabilir ve yüzde yüz kar marjı elde edebilirsiniz. Su bayiliği veren firmalar arasında Abant su bayiliği, Damla su bayiliği, Akdağ su bayiliği, Erikli su bayiliği, Billur su bayilikleri yer almaktadır. Bu su firmalarının dışında daha bir çok su firması bayilik vererek siz girişimci vatandaşlarımızın hayallerini gerçekleştirmesinde yardımcı olmaktadırlar.

Fast food bayilikleri

Fast food firmaları son yıllarda hızlı bir çıkış sergilemiş ve yatırımlarını bu yönde yapan girişimcilerimiz için yüksek kar marjları elde etmeleri sağlanmıştır. Elinizde bulunan 20 bin liralık sermayenizi fast food firmalarına yatırabilir ve yüzde yüz kar marjı sağlayarak bayilik alabilirsiniz. Fast food bayiliği veren firmalar arasında Zafer Antakya döner, Breadli, Just Chikn, Katıkçım Döner, Hot Döner, Patso Burger, Taco Dünyası, Hotbut gibi firmalar 20.000 liralık sermaye ile bayilik imkanı sunarak az sermaye ile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlamaktadır. Bu firmalardan herhangi biri ile iletişime geçerek bayilik alabilir ve yüksek kar marjları ile sağlıklı bir şekilde gelir kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy