Adana evlere iş veren firmalar ve ilanları

Adana evlere iş veren firmalar ve ilanları

Adana Seyhan ve Ceyhan’da evlere ek iş veren yerler

Adana Ceyhan evlere ek iş veren firmalara değinmeden önce her zaman yapmış olduğum gibi Adana ili hakkında biraz bilgi vereceğim ve daha sonra hangi işler üzerinde yoğunluk  olup olmadığına değineceğim. Adana bildiğimiz gibi Akdeniz bölgesinde yer alan bir ilimizdir ve Adana kebabı ile meşhur olmuştur.

Ceyhan Adanın ilçesidir. İlçe 47 kilo metre uzaklıktaki bir mesafeye sahiptir. Adana’nın  merkez ilçeleri dışında en fazla nüfusa sahip olan bir ilçesidir. yaz ayları oldukça sıcak geçmektedir. Ceyhan 9 bin yıllık tarihi bir değere sahiptir. Bu şehirde iş bulma sıkıntısı yaşayan halk yada maddi anlamda sıkıntılı olan bir aile kendilerine kolaylıkla ek iş bulabilirler.

Evlerinde oturan bayanlar için dikiş ve nakış firmaları iş vermektedir. Bir çok bayan için evde ütü işi veren firmaların bulunduğu doğrudur. Hem erkek hem bayan olarak yapılacak olan bir çok iş grubunun da bulunduğunu söyleyebiliriz. Bir çok firma ellerindeki işlerini yetiştiremedikleri için ek iş arayan elemana ihtiyaç duymaktadır. Ve bu ihtiyaçlarını ilan vererek ve evlere iş vererek giderdikleri de doğrudur. Evde davetiye katlama işi, mandal yapımı işi, anahtarlık, tespih yapımı işleri çok sık verilmektedir.

Bunların yanında hediyelik eşya satışı yapan bir çok firma evlere iş vermektedir. Bu hediyelik eşyalar Ceyhan ilçemizin Kurtkulağı Kervansarayı, Ulu Cami, Sirkeli Höyüğü, Muradiye Cami, Haydar Ağa Cami (Kurtkulağı), Durhasandede Türbesi, Dumlu Kalesi, Yılankale isimli turistlik bölgelerinde satılmaktadır.  Boncuklardan aksesuar ve dekorasyon malzemeleri, Havlu kenarları işlemeleri, Halı dokuması işleri gibi birçok iş veren firma bulunmaktadır.

Evlere dikiş nakış işi veren firmalar

Evlerinde dikiş makinesi olan bayanların ve dikiş üzerine yeteneği olan bayanların daha yoğunlukta olduğu bu iş sektörü git gide hızlanmakta ve bir çok firmaya iş kapısı açılmaktadır. İş kapısı açılan firmalar ek iş arayan bayanların veya ailelerin hayallerine ışık olmaktadırlar. Evde dikiş yapmak biraz yorucu bir iş olsa da aslında çok eğlenceli ve keyifli bir iştir. Bir çok bayanımız evlerinde çocukları için veya eşleri ve kendileri için çeşit çeşit kıyafetler dikmektedirler. İşte evlere iş veren bazı firmalar kıyafet üzerine bazı firmalar kına kıyafetleri üzerine ve bazı firmalarda tül perde üzerine çalışmaktadırlar. Sizde bu gurupların içerisinde en çok hangisine yatkın iseniz o iş üzerine yoğunlaşabilirsiniz. İş verecek olan firmalar genelde parça başına çalışmaktadırlar. Dikimini yapmış olduğunuz parçanın büyüklüğüne modeline ve zorluğuna göre fiyat belirlenmektedir. Birçok firma bu şekilde çalışırken aylık üzerine çalışan firmalarda bulunmaktadır. Sizde bu işi yapmayı düşünüyorsanız eğer firmaları iyice araştırın ve sizin için en uygun olan bir firmayı seçerek işinize başlayabilirsiniz.

Evlere ütü yaptırmak için iş veren firmalar

Birçok tekstil firması ise evlerde ütü yaptıracak elemana ihtiyaç duymaktadır. bir çok bayanın sevmediği ev işleri arasında ütü işi de vardır. Fakat evlerinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız eğer ve ütü yapmayı seviyorsanız bu firmalarla görüşebilir ve işe başlayabilirsiniz. Evlere ütü işi veren firmalar elektrik faturasını da kendileri karşılamaktadırlar. Bunun dışında parça başına ücret vermektedirler ve sigorta ödemenizi de yapmaktadırlar. Ayrıca bu iş için kendi ütünüzü kullanmanıza gerek kalmadan şok buharlı ütü hediye etmektedirler.

Evlere davetiye katlamak için iş veren firmalar

Bildiğimiz gibi artık düğün davetiyeleri bir çok çeşitten oluşmaktadır. her bir davetiye ayrı ayrı zahmet gerektirmektedir. Bütün bu sıkıntıyı bilen davetiye firmaları Davetiyenin basımını yaptıktan sonra tek tek katlayıp zarfa koymaktadırlar. Hatta davetli listesini de isteyip zarfların üzerine baskılı isim yazmaktadırlar. Bu durumdan hoşnut kalan müşteriler sayesinde bu iş ilerlemiş ve bir çok davetiye basan matbaa evlerde davetiye katlayacak ve zarflayacak elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Davetiye katlama ve zarflama işi sıkıcı olduğu kadar zor da bir iştir. Fakat bu işi yapmaya başladığınızda eliniz alışacak ve hızlı bir şekilde yapacaksınız. Bu iş için almış olduğunuz ücret ise davetiye sayısına göre değişim göstermektedir. Sizde evlerinizde bu işi yapmak istiyorsanız size en yakın olan matbaalar ile görüşebilir ve iş için anlaşabilirsiniz.

Evlerde mandal süsleme işi

Çok önceden mandallar sıradan klasik tahta parçalarından oluşmaktaydı ve çeşit yoktu fakat teknolojinin hızla ilerlemesiyle evlerimizde kullanmış olduğumuz küçük parçalar bile değişim göstermeye başlamıştır. Bu parçalardan bir tanesi de mandallardır. Mandallar önce plastik olarak değişim göstermiş sonra renk renk ve desen desen değişime uğramıştır. En son olarakta çok değişik şekillerde süslenmeye başlanmıştır. Düşündüğünüz zaman çok gereksiz görülen bu iş aslında bir çok bayanın dikkatini çekmiştir. Çamaşırlarını özenli ve güzel asan bayanlar evlerinde kullanmış oldukları her bir parçanın özel olmasına dikkat ettikleri gibi mandallar konusunda da hassasiyetlerini göstermişlerdir. Değişik desenli ve işlemeleri mandalları tercih eden bir çok müşteri bulunmaktadır. Bu sebeple bir çok mandal üreten fabrika ve mandal satışı yapan firma süsleme için evlere iş vererek kendilerini geliştirmeyi planlamıştır. Evet sizde evlerinizde yapacak iş arıyorsanız eğer mandal süsleme işi için iş veren firmalar ile anlaşabilir ve paranızı kazanabilirsiniz.

Adana çevresinde iş veren firmalar sayesinde yöre halkının çoğunluğu evlerinde işler yaparak istihdam sahibi olmuşlardır. Geçimlerini sürdürmekte zorluk çekenler, ek gelir arayanlar, birikim yapabilmek için ek işe ihtiyaç duyanlar, ev hanımları, öğrenciler ve emekliler evlerinde çalışarak çok güzel paralar kazanabilirler. Adana Akdeniz Bölgesinde yer alan bir ilimizdir ve Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olarak bilinmektedir. Adana sanayileşme açısından ilk olarak atılım göstermiş olan şehirlerimiz arasında yerini alırken yöre halkını büyük bir kısmı geçimlerini ticaret, sanayi, tarım, hayvancılık ve madencilik üzerine gerçekleştirmektedirler. Adana merkez, Aladağ, Ceyhan, Yüreğir, Yumurtalık, Tufanbeyli, Çukurova, Feke, Seyhan, Sarıçam, İmamoğlu, Karaisarlı, Saimbeyli, Pozantı, Karataş, Kozan il, ilçe ve köylerinde yaşayan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş imkanı sunmaktadır. Sizlerde evlerinizde çalışmak isterseniz bu firmalar ile iletişime geçebilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz.

Adana evlere iş veren firmalar

Adana ve ilçelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş imkanı verirken aynı zamanda kafanızın dağılmasına ve ek gelir elde etmenize fırsat sunmaktadır. Evlerinizde dantel örgüsü, çember kenarı havlu kenarı, örgüden paspas, battaniye gibi işleri yaparak ek gelir elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda hediyelik eşyalar üretebilirsiniz bunların yanında, kapı süsü dış kapı paspası, hasırdan yardımı ile yapılmış olan tabureler, ahşap boyama işçiliği, cam boyama işçiliği, sandık süsleme, yatak örtüsü, nevresim takımı gibi bir çok işi yapmaya da fırsat bulabilirsiniz. Bu işleri yapmak için firmalarla anlaşma sağlayabileceğiniz gibi İnternet üzerinden de ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Akdağ evlere iş veren firmalar

Akdağ Adana ilinin bir ilçesi olarak yer almaktadır. Bu bölgede sanayileşme, tarım, hayvancılık çok ilerlediği için bir çok vatandaşımız bu yönde istihdam sağlarken evlerinde oturan vatandaşlarımız için de ek iş garantisi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar evlere iş vermeden önce başvuruda bulunanlardan işlerine gereken özen ve hassasiyeti göstermeleri gerektiğini ileri sürerek işlerini zamanında teslim etmeleri gerektiğini de belirtmiştir. Bunun dışında yaş sınırı koymazlar, cinsiyet ayrımı yapmazlar çalışabilecek olan ve güzel işler çıkartabilecek olan elamanlar ile çalışmaya başlarlar. Adana Akdağ’da evlerde Ahşap boyamacılığı işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar Ahşap oymacılığı yapabilir, sandık üretimi gerçekleştirebilir bunların dışında masa, sehpa, konsol, ünite, fiskos gibi ürünleri yaptıktan sonra evlerinizde boyamanız için fırsat vermektedir. Sizlerde evlerimiz de ne iş olsa yaparım diyorsanız bu firmalar ile iletişime geçebilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Ahşap boyamacılığı ile aylık ortalama 2.500 lira civarında bir ücret alabilirsiniz.

Adana Çukurova cam boyamacılığı işi veren firmalar

Adana Çukurova’ da evlere iş veren firmalar arasında cam boyamacılığı işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu işleri yapabilmeniz için kısa bir eğitim almanız da fayda olabilir cam boyamacılığı için halk eğitim merkezlerinde kurslar açılmaktadır. Bu kurslar sayesinde meslek edinebilir ve evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek ek gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Cam boyamacılığı işi son zamanlarda oldukça dikkat çeken işler arasında yerini alırken aynı zamanda firmalar bu işleri evlere vererek bir çok vatandaşımıza ekmek kapısı açmaktadır. Bu iş oldukça zevkli ve bir o kadar da kolay olan işlerden bir tanesidir. Cam boyamacılığı yaparak ayda 2.500 lira ile 3.500 lira arasında bir ücret alabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy