Adana evlere iş veren firmalar

Adana evlere iş veren firmalar

Adana ve ilçelerinde evinde çalışarak para kazanmak isteyen binlerce ev hanımı bulunmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı dışarıda tam süreli çalışamayan ev hanımları için evinde oturduğu yerden çalışma imkanı veren yüzlerce firma ve binlerce iş imkanı bulunmaktadır. İnternetten Adana ve ilçelerine evde iş imkanı veren firmalara ulaşmanız mümkündür. Adana 2.5 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkemizin 6. kalabalık şehridir. Genellikle tarım alanında çalışan insanlar ay sonunu getirmek de zorlandıkları için sürekli ek gelir sağlayacak işler aramaktadırlar. Genellikle ev hanımlarının tarım dışında farklı bir alanda çalışmak istediklerinde iş bulmakta zorlandığı görülmektedir. Bu yüzden çocuğu veya hastası olan ev hanımları para kazanmak için mecburiyetten dolayı evlerinde çalışmak istemektedirler.

Evinde çalışmakisteyen ev hanımlarının en çok talep ettiği işlerin başında paketleme tarzı işler gelmektedir. Çalışmak isteyen ev hanımlarına yönelik yüzlerce paketleme işi bulunmaktadır. Bunlara kısaca örnek vermek gerekirse mandal paketleme, boncuk paketleme, vida paketleme, somun paketleme, kına paketleme vb. Ürünlerin paketlenmesi olarak sayabiliriz. Sizde evinizden çıkmadan oturduğunuz yerden evdeki işlerinizden arda kalan zamanları değerlendirerek bu işlerden istediğinizi yaparak para kazanabilirsiniz. Evinde çalışan bayanlar tek başlarına firmalardan iş talebinde bulunabileceği gibi isterlerse komşu, arkadaş veya akrabalarından oluşturabilecekleri 3 – 6 kişilik küçük gruplar sayesinde de çalışabilirler ve daha çok para kazanabilirler. Evde paketle işi yaparak aylık 1000 – 1500 lira para kazanılabilmektedir. Sizinde acil paraya ihtiyacınız varsa veya kredi kartı borcunuz var ise bu tarz paketleme işleri yaparak para kazanabilir ve borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Adana evde kına paketleme işi veren firmalar

Adana ve ilçelerinde evde kına paketleme işi yaparak geçimini sağlayan binlerce aileye rastlamamız mümkündür. Genellikle ev hanımlarının ek iş olarak yaptığı bu işi aynı zamanda tek iş olarak yapan ve sadece bu sektörden geçinen ailelerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Çocuklu ev hanımları dışarıda tam süreli işlerde çalışamadığından dolayı evde ek işyaparak para kazanmaktadırlar. Evlere iş veren firmalardan en çok talep edilen kına paketleme işi isteyen bütün bayanlar tarafından kısa sürede öğrenilebilir ve yapılabilir. Sizinde paraya ihtiyacınız var veya evde oturmaktan sıkıldıysanız evinizde oturduğunuz yerden çalışarak hem boş vakitlerinizi değerlendirmiş hemde para kazanmış olursunuz.

Gündelik ev işlerinizin dışında kalan süreden 3 – 4 saat gibi bir zamanınız var ise bu süre de evinizde çalışabilir ve aylık 800 – 1400 lira arasında bir para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden evlere iş imkanı sunan bir çok firma ile iletişime geçmeniz mümkündür.Evlere iş veren firmalarile yapacağınız görüşme sonucunda iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu işi evde tek başınıza yapabileceğiniz gibi isterseniz aile bireyleri, arkadaşlarınız veya komşularınız ile birlikte yaparak hem eğlenceli bir hal aldırabilir hemde daha çok adette kına paketleyerek kazancınızı arttırabilirsiniz.

Bu işi internetten ulaşabileceğiniz firmalar aracılığıyla yapabileceğiniz gibi isterseniz Ceyhan, Çukurova, Kozan, Sarıçam, seyhan ve Yüreğir ilçelerinde bulunan ve düğün ve kına malzemelerinin satışını yapan dükkanlar ile de iletime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda tasarım konusunda tecrübeniz var ise kendinizin tasarlayıp ürettiği kına paketlerini hazırlayarak isterseniz internet üzerinden satış yapan firmalara tanıtabilir veya yine internet üzerindeki sosyal ağları kullanarak müşteri bulabilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun kına paketleme işi kolay ve getirisi yüksek olduğu için evde yapılabilecek işler arasında her zaman ilk sıralardaki yerini koruyacaktır.

Adana evde mandal paketleme işi veren firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin en çok talep ettiği paketleme sektöründe bulunan mandal paketleme işi sayesinde aylık 750 – 1400 lira civarında para kazanabilirsiniz. Adana ve ilçelerinde oturan ev hanımlarının internet üzerinden evlere iş fırsatı sunan firmalardan en çok talep ettiği işlerin başında gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi evde mandal paketleme işi çok kolay olan işlerin başında gelir, İnternet üzerinde kısa bir araştırma yaptıktan sonra Adana ve ilçelerine evde mandal paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmaya vardığınız firma tarafından evinize binlerce adet mandal gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken bu mandalları istenilen renk ve adetlerde ayırıp paketlemeniz olacaktır. Evde oturmaktan sıkılan veya acil ek kazanca ihtiyacı olan bütün ev hanımları bu iş talebinde bulunabilirler. Bu işi yapmak için herhangi bir el becerisine gerek duyulmamaktadır. İsteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabildiği gibi erken emekli olmuş erkeklerde bu işi rahatlıkla yapabilmektedirler. Bu işi yapmak isteyen bayanların dikkat etmesi gerek şeylerin başında bu işi yapabilmek için günde en az 3 – 5 saat gibi boş vakitlerinin bulunması ve bu işden sıkılmamalı gerekmektedir. Kolay olan bu işten çabuk sıkılmamak için arkadaş veya komşularınızla birlikte bu işi yapmanızı önerebilirim.

Adana evde üçlü priz montajı işi veren firmalar

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Adana ve ilçelerinde de binlerce insan evinde çalışarak geçimini sağlamaktadır. Evde çalışarak para kazanmak isteyen insanların oluşturduğu bu yüz binlerce kişilik bu dev iş gücünü değerlendirmek isteyen firmalar aklına gelmeyecek işleri evlerde çalışan bu insanlara yaptırmaktadırlar. Firmalar evinde çalışan bu insanlara sigorta, yemek ve servis gibi ücretler ödemediği için çok daha ucuza mal olan işçilik masraflarından dolayı bu insanlara sürekli iş vermektedirler. Bu sektörde hizmet veren firmalardan bir tanesi de evde üçlü priz montajı olarak dikkat çekmektedir.

İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaptığınızda Adana ve ilçelerinde evlere işveren firmaların iletişim numaralarını bulup iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Bilindiği üzere üçlü priz’in o kadar çok kullanım alanı vardır ki evinde üçlü priz olmayan yok denecek kadar azdır. İlk bakıldığında erkeklerin yapabileceği bir iş gibi gözükse de ev hanımları da rahatlıkla bu işi öğrenip yapabilirler. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından üçlü priz için gerekli bütün malzemeler ve kablolar evinize kargo aracılığı ile gönderilecektir. Yapmanız gereken bunları pense ve kontrol kalemi ile bir araya getirip test etmek olacaktır.

Firmalar tarafından gönderilen evde üçlü priz montaj işi için parça başı ücret uygulandığından ne kadar çok yaparsanız kazancınızı o kadar arttırabilirsiniz. Genellikle 1 – 1,5 tl gibi bir ücretlendirmenin yapıldığı bu işlerin aylık 1000 ile 1500 lira arasında getirisi bulunmaktadır.. Sizde Adana ve ilçelerinde oturuyor vede acil paraya ihtiyacınız var ise bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. 2016 yılında yüzlerce aile sadece bu iş sayesinde geçimini sağlamıştır. Aynı şekilde 2019 yılında da binlerce insan için büyük bir geçim kapısı olmaya devam edecektir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy