Addax giyim bayiliği veriyor mu

Addax giyim bayiliği veriyor mu

Addax giyim

Addax, giyim sektöründe kısa zamanda adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Ürünleri ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerinin kalbine bir ok gibi saplanmıştır. Her tarzdan modelleri ile ortaya çıkmış bu firma özellikle genç kesimin ve uçuk giyinmeyi sevenlerin ayaklarına kadar gelmiştir. Rengarek bahar konseptleri, cıvıl cıvıl yaz koleksiyonları, kahve tonları ile son baharı ve bembeyaz saflığı ile kışı yaşatan tasarımları ile içimizi ısıtmayı başarmış bir firmadır. Addax müşterilerinin memnuniyetine büyük önem vererek onların istekleri doğrultusunda ürün satışı yapmaktadır.

Aslında başarılı olmasının en önemli özelliğinden biri de müşterilerine vermiş olduğu önemdir. Addax giyim bayanların istekleri doğrultusunda hareket ederek yola çıkmış ve sadece bayan giyim üretimi yaparak ilerlemeyi ilke edinmiş bir firmadır. Her tarzdan her modelden ürünleri ile ortaya çıkmış bir firma olduğundan bahsetmiştik bu özellik firmanın kendine özgü olduğunun kanıtıdır. Addax giyim bir çok il ve ilçede kaliteli hizmet sunmakta ve başarılı adımlarla ilerlemektedir.

Firma kaliteli ürünleri ile giyim sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Müşterilerinin memnuniyetine önem verdiği gibi personellerinin de memnun olması için elinden gelen her şeyi yaparak çalışanlarını motive ederek başarılı olmalarında destek vermektedir. Çalışanlarına vermiş olduğu değer sektörde kalıcı olmasının başlıca sebeplerinden de bir tanesidir. Firma dükkan seçimini yaparken ulaşımı kolay ve işlek mekanlarda olmasına özen göstermiş ayrıca alış veriş merkezlerinde de mağaza açmayı ilke edinmiştir. Addax giyim sadece mağaza satışı yapmıyor internet üzerinden de sipariş alıp satış yapmakta ve bu sayede daha çok başarılara imza atmakla biliniyor. Bu bilgilerin arkasından addax giyim bayilik veriyor mu ? sorusunun yanıtını sizlerle paylaşacağım.

Tuğba giyim bayiliği alarak giyim mağazası açın adlı yazımızdan ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Addax giyim bayiliği veriyor mu?

Addax giyim bayilik almak isteyen ve giyim sektörüne tutunup sağlam adımlar atmak isteyen girişimcilere kaliteli iş imkanı sunuyor. Yani addax giyim şartlarının uyduğu herkese bayilik verebiliyor. Bayiliğini vermiş olduğu girişimcilerle devamlı iletişim halinde olduğu için hem girişimcilerin başarılı olmasını sağlıyor hem de kendi adının daha fazla duyulması için çaba sarf etmiş oluyor. Bayilik almak için internet sitesindeki formlarını doldurup ön başvuruda bulunmuş olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için firma ile iletişime geçerek sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Addax giyim bayilik şartlarında öncelikli olarak dükkan seçimine önem veriyor. Çalıştıracağınız dükkan göz önünde bir mekanda olması durumunda çok daha başarılı olacaktır diyerek işlek mekanları, caddeleri, sokakları, mahalleleri yani ulaşımı kolay olan güzergahlar üzerinde olması gerektiğini söyleyerek altını çiziyor.

Aynı zamanda alış veriş merkezlerinde bir dükkanda açılabileceğini de bildiriyor. İkinci olarak müşterilerinin memnuniyetini istiyor. Bu yüzden müşteriler ile olan iletişiminin kuvvetli olması gerektiğini söylüyor. Daha sonra personel eğitimi ve onların motive edilmesi gerektiğini söylüyor. Tabela ve dükkan dizaynının firma ile aynı olması gerektiğini ve aynı zamanda firmanın ürünlerinin dışında hiç bir ürün satışının yapılmaması gerektiğini bildiriyor. Bayilik için en az 100.000 en fazla ise 500.000 ve üzeri bir sermayenin gerektiğini bildiriyor.

Addax giyim internet üzerinden nasıl satış yapmaktadır?

Addax giyimin adın duyurmasında internet üzerinden satış yapmasının da faydası vardır. Addax giyim www.addax.com.tr adlı siteden satışlarını yapmaktadır. Bu siteye üye olan müşterilerine kaliteli ürün ve düşük fiyatlarla satış yaparak onların memnuniyetine katkıda bulunuyor. Vade farksız 6 taksit imkanı sunan firma aynı zamanda ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanlarını da müşterilerine sunuyor. Hızlı kargo seçenekleri ile müşterilerinin siparişlerini teslim etmesiyle daha da başarılı bir hale geliyor. İnternet üzerinden alış veriş yapmak istemeyen siteleri güvenli bulmayan çok fazla müşteri kitleri bulunmaktadır. İşte addax sitesine olan güveninden emin olmaları için müşterilerine sitenin güvenli olduğuna dair bilgiler sunmaktadır.

Veri iletişiminde 256 bit şifreleme ile korunaklı olan site aynı zamanda bilgilerin güvenliği açısından SSL  sertifikası kullanmaktadır. Siteye sipariş verirken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz yanlızca sipariş işlemi aşamasında kullanılır ve daha sonra hiç bir hafızaya kaydedilmez aynı zamanda üçüncğ kişiler tarafından görülmez diyerek kendine ve bayiliklerine ne kadar çok güvendiğini gösteren bir firmadır. Addanx giyimle çalışmaktan onun bir bayisi olmaktan dolayı gurur duyacak ve aynı zamanda çok karlı yatırım yapmış olacaksınız.

Addax giyim iletişim bilgileri

Adres : 4 eylül mah. İsmet inönü cad. No:252 Bozüyük/ Bilecik

Tel no : 0 228 315 0444

E-mail : destek@addax.com.tr

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy