Alescia parfüm bayilik şartları

Alescia parfüm bayilik şartları

Alescia 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş olan bir firmadır. Firma Alescia markalı kozmetik tesisini çoruma kurarak kişisel bakım ürünleri, parfüm ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır. Parfüm sektöründe öncü olmayı ilke edinen firma kaliteli ürünleri ve profesyonel çalışanları ile birlikle hızlı bir şekilde başarıyı yakalamış olan firmalar arasında yer almaktadır. Her kesimden müşteriyi göz önünde bulunduran firma uygun fiyatla kaliteli ürünlerin satışını yaparak ün kazanmıştır. Firma başarısında saklı olan en büyük sırrın müşterilerde saklı olduğunu belirterek Müşteri talep ve memnuniyeti markamız için oldukça önem teşkil etmektedir diyerek kaliteli çalışanlarımız sayesinde bu yolda hızlı bir büyüme gösterdik diyerek sözlerine son veriyor. Kozmetik ve açık parfüm bayiliği almak istiyorsanız kaliteli hizmet anlayışı ve insan sağlığına önem veren koşulları ile önde gelen Alescia kozmetik ve açık parfüm bayiliğini tercih ederek kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz.

Alescia kozmetik ve açık parfüm bayiliği

Alescia kozmetik ve açık parfüm üretimi yapan firma bir çok ürünün satışını da gerçekleştirmektedir. Bu satışlardan bazıları sırası ile şu şekilde yer almaktadır. Alesca special edition, EDP serisi, EDT serisi, Deodorant, Kolonya, Body shop, Bambu oda kokusu, Oda spreyi, Oto kokuları, Tekstil Kokuları olarak bir çok ürünün satışını yapmaktadır. Alescia ile çalışmak isterseniz bütün bu ürünlerin satışını yaparken aynı zamanda %100 kar imkanına sahip olacaksınız. Alescia firması Sinop ilimizde yeni bir işyeri açılışı gerçekleştirdi. Açılışa ait videoyu izleyebilirsiniz.

Alescia kozmetik ve açık parfüm bayiliği şartları nelerdir?

Firma bayilik vereceği bölgede başka bir alescia şubesinin olmaması gerektiğinin altını çiziyor,  Firma müşteri memnuniyetine ve taleplerine oldukça önem verdiği için bayilik vereceği girişimcilerinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunumları yapması gerektiğini belirtiyor.Dükkan seçiminizin oldukça önemli olduğunu belirterek işlek mekanlar üzerinde veya alışveriş merkezlerin de bir dükkan açmanız gerektiğini belirtiyor. Seçmiş olduğunuz dükkan alış veriş merkezlerinin içerisinde ise 5-15 metre kare arasında bir alanda olabilir. Seçmiş olduğunuz dükkan işlek bir mekan üzerinde ise 15-35 metre kare aralığında bir yer olmalıdır.

Vermiş olduğumuz bu değerler minimum değerler olup daha büyük bir alanda da işletmenizi açabilirsiniz.  Bayilik almak için bu şartları tamamlamış olduğunuz takdirde firma yetkilileri ile görüşme yaparak bayilik almak istediğinizi belirte bilirsiniz. Firma dükkan koşullarını ve diğer şartların uygunluğunu denetlemek için bir eksper gönderecektir. Eksper denetimini tamamladıktan sonra rapor hazırlayıp firmaya teslim edecektir. Firma raporda olumsuz bir şey görmemesi halinde sizinle anlaşma sağlayacaktır.

Alescia kozmatik ve açık parfüm bayiliği vermek için girişimcilerde aradığı özellikler

Firma 2011 yılından bu yana oldukça hızlı bir gelişme sağlamış ve büyük başarılar elde etmiştir. Bu sebeple birlikte yol alacağı girişimci arkadaşlarının da hırslı, başarılı, işini seven, çalıştırmış olduğu elemanlarına değer veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, olumsuzluklara karşı pratik çözüm yolları bulan, iletişimi ve diksiyonu düzgün olan girişimci ruhlu arkadaşlarla büyük bir aile olmayı hedeflemektedir.

Alescia kozmetik ve açık parfüm bayiliği veren firmanın iletişim bilgileri

Adres: Mimar Sinan mah. Küçük sanayi sitesi 23. cadde No: 75 Merkez / Çorum

Tel no: 0 364 00 33

Web : info@alescia.com.tr

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy