Alvina giyim bayiliği şartları nelerdir?

Alvina giyim bayiliği şartları nelerdir?

Alvina tesettür giyim 1996 yılında kurulmuş ve 2008 yılından bu yana moda trendlerine uygun bayan giyim ürünleri üreterek bayanların aksesuardan her türlü tesettür giyim ürünlerinin satışını yapmakta en iyi kalitede uygun fiyatta ürünleri sunan bir firmadır. Alvina giyim 16 konsept mağazada toplam 8,000 m nin üzerinde ve her sezon 600 ün üzerinde özel ürününü müşterilerine sunan mağazanın 300 satış noktası ile hizmet vermektedir. Yurtiçinde 300 satış noktası olan Alvina sadece yurtiçinde değil tüm dünyada da 32 ülke de moda akımını belirleyen bir öncü rol üstlenerek sektöründe başarlıı br yol çizmektedir.  İstanbul İzmir ve Ankarada bölge müdürlüklerine sahip olan Alvina giyim müşterilerinin  ürün taleplerine bölgesel olarak dinamik bir  hizmet vermektedir. Tuğba & Venn tesettür giyim sizin için bir alternatif olabilir.

Alina tesettür konsept olarak günlük giyimden abiye giyime, bluzdan pardesüye kapalı bayanların her türlü giyim ihtiyacının karşılanması için çeşitli modeller tasarlayarak 400 çalışanı ile yurtiçinde hizmet vermektedir. Üretim de 1000 in üzerinde çalışanı olan firma 10.000 m2 lik bir kapalı alanda üretim yapmaktadır.

Alvina mağazaları tek tip standart dekorasyona sahiptir. Müşterilerin sezonluk taleplerine karşılık verecek ve ürünlerin seçimlerini kolaylaştıracak şekilde sergilenmektedir.

Alvina bayilik iletişim bilgileri

Adres: Halit Ziya Bulvarı No : 1 Çankaya / İzmir / Türkiye Tel : +90 232 425 92 83 Fax : +90 232 446 50 28
E-mail : destek@alvina.com.tr Web adresinden internetten de online satış işlemi gerçekleştirilmektedir.

Alvina Bayilik Şartları

Adana, Afyon,Akhisar, Antalya,Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Hatay, Isparta, İstanbul da 3 bayi, İzmirde Bozyaka, Çankaya, Kemeraltı, Torbalı da 4 bayi, Kayseri Kocaeli, Manisa, Nevşehir, Osmaniye, Siirt,  Sivas,  Şanlıurfa ve Uşak ta mağazası bulunmaktadır.

Yazlık, Kışlık, Büyük beden, Şal, Eşarp, Ayakkabı ve çanta ile diğer aksesuar spor deniz ürünleriyle mağazalarında bulunan çeşitli ürünleriyle kaliteli hizmet veren Alvina dan bayilik alarak sizde kendi işinizin patronu olabilrsiniz.

Sektöründe öncü, başarılı, kaliteli ve adını duyurmuş bu firma ile bayilik alarak çalışmanız halinde firmanın hazır müşteri  portföyünden yararlanarak kar elde edebilirsiniz. Bayilikler vererek büyümeyi hedefleyen bu firmanın bayilik şartları hakkında yukarıda paylaştığımız iletişim bilgilerinden detaylarıyla bilgi alabilirsiniz. Bu şartları yerine getirmeniz halinde firmadan bayilik alarak kendi işinizi kurabilir, kısa zamanda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Firmanın açılacak mağazanın daha çok gözönünde bulunan ve arandığında kolaylıkla ulaşılabilecek olan şehir merkezlerinde kurulmasını talep etmektedir.

Bayilikler veren Alvina Tesettür giyimin bayisi olarak sizde sektöründe öncü kaliteli bir giyim mağazasının güvencesi altında risk almadan karlı bir yatırım yapabilir en kısa süre içinde yüksek kazanç getirisi olan bayilikler le kendi işinizde yükselebilirsiniz. Bayilik almayı düşünen ve giyim mağazası açmayı tercih eden girişimcilere Alvina bayan giyimi tavsiye edebiliriz. Bu güvenli ve kaliteli tesettür giyim mağazasını tercih ederek kendi işinizde bir numara olabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy