Amasya evlere iş veren firmalar

Amasya evlere iş veren firmalar

Amasya, Orta Karadeniz bölümünde yer alan illerimizden bir tanesidir. Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde bir çok padişah şehzadeleri buraya gönderdiği için Şehzadeler şehri olarak da tanınan bu şehrin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerine gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda turizm açısından da bir çok yerli ve yabancı turistlerin gitmeyi tercih ettiği en önemli şehirlerden bir tanesidir.

Taşova, Suluova, Hamamözü, Göynücek, Merzifon ilçelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş imkanı sağlamaktadır. Bu şehir camileri, mimari yapıları, medreseleri, kaleleri, Türbeleri, Hanları, Köprüleri ve Hamamları ile oldukça dikkat çekmektedir.

Amasya’da evlere iş veren firmalar

Turizm açısından oldukça dikkat çeken bir şehir olduğu için firmalar hediyelik eşya üzerine yoğunlaşarak bir çok ev hanımlarına ve ek iş arayanlara özel hediyelik eşya üzerine bir çok firma iş imkanı sağlamaktadır. Bu firmalar hediyelik eşya satışı yaparken evlere vermiş olduğu işler de değişiklik göstermektedir.

Bu işler ise sırası ile aşağıda yer almaktadır. Magnet yapımı, papatya ve değişik çiçeklerden taç yapımı, şehzadeleri hatırlatacak olan küçük parçaların üretimi örneğin, tahtadan kılıç yapımı, pabuç yapımı, kaftan yapımı, Amasyayı hatırlatacak olan karton piyerlerden ev yapımı, camileri hatırlatması amacı ile seccade işlemeleri, takke yapımı, iğne oyalı namaz örtmeleri gibi bir çok eşyanın yapılması için ev hanımlarına, öğrencilere ve ek iş arayışı içinde olan vatandaşlarımız için harika iş fırsatlarını yakalayacaksınız.

Amasya Merzifon iş imkanları

Merzifon Amasya’nın ilçelerinden bir tanesidir.  Burada yaşayan halk geçimlerini tarım ve hayvancılık üzerine yaparken aynı zamanda Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler sayesinde bir çok firma, Abidehatun, Bahçeli evler, Buğdaylı, Cemicedit, Eskicami, Hacıbalı, Işıklar, Mahzen, Nusratiye, Bağlarbaşı, Tavşan, Trafo, Sofular, Naccar, Mehmet Akif Ersoy mahallelerin’de oturan vatandaşlar için evlerinde iş yapabilecek olan bir çok elemana ihtiyaç duymaktadır. Sizlerde evleriniz de ek iş yapmak istiyorsanız bu firmalar ile anlaşama yapabilir ve başarılı işlere imza atabilirsiniz.

Ahşap oymacılığı yaptıran firmalar

Ahşap oymacılığı çok ince ve çok dikkat gerektiren iş grupları arasında yerini almaktadır. Bu iş sektörü uzun zaman almaktadır. Ahşap oymacılığı sayesinde üzerine desen yapacağınız meteryalin düz ve temiz bir zemine sahip olması gerekmektedir. Ahşap üzerine yapılan desenler arasında hayvan figürleri, manzara çalışmaları, doğa çalışmaları, geometrik çalışmalar yapıldığı gibi profil çalışmaları da yapılmaktadır.

Ahşap oymacılığının çok fazla tutkunun olduğunu biliyoruz. Bu sebeple büyük işçilik gerektiren bu iş oldukça karlı iş grupları arasında yer almaktadır. Bu işten kazanacağınız ücretler değişiklik gösterecektir. Yapmış olduğunuz çalışmalar ve işçilikler üzerine değişen bu tutarlar sayesinde ayda en az 3.000 lira ile 4.000 lira arasında değişiklik göstermesine sebep olacaktır.

Tesbih dizme işi

Amasya camileri ve medreseleri ile tanınan bir şehir olduğu için tesbih satışı yapan bir çok firmanın da olduğunu biliyoruz bu firmalar evlere iş imkanı sunarken değişik taşlardan, en güzel boncuklardan tespih dizmeniz için imkan sağlayacaktır. Tesbih için boncukları dizdikten sonra, İmamesine bazen iğne oyasından değişik modeller yapılmaktadır. Bazen isim işlemeleri yapılmaktadır veya değişik boncuk modelleri ile şekiller verilebilir.

Bu sebeple bu işi veren firmalar çalıştıracakları elemanlar için aylık 1.500 lira ücret ödemesi yapacaklardır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy