Ankara Çankaya Evlere İş Veren Firmalar

Ankara Çankaya Evlere İş Veren Firmalar

Ankara’da evde ek iş fikirleri

Ankara evlere iş veren firmalar sayesinde, evde ek iş imkanlarından yararlanan birçok ev hanımı mevcuttur. Özellikle de Ankara Çankaya Yeni Mahalle Etimesgut, Sincan, Temelli beldelerinde ve ilçelerinde evde ek iş imkanı veren birçok fason firma mevcuttur. İç Anadolu bölgemizde bulunan Çankaya 1 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkemizin en büyük ilçesidir. Başkent Ankarada olması sebebiyle büyük bir potansiyele sahip olan bu ilçemizde 11 tane üniversite ve 100 binin üzerinde öğrenci bulunmaktadır. İnsanların geçim derdine düştüğü bu günlerde sürekli olarak düşündüğü ve araştırdığı ilk konuların başında nasıl daha fazla para kazanabilirim olmuştur. Bazılarının ek iş olarak gördüğü bazılarının ise geçim kaynağı olarak yaptığı evde çalışarak para kazanmak her geçen gün popüleritesini arttırmaktadır.

Genellikle çocuklu bayanların evden ve çocuğundan ayrılmadan para kazanmak için tercih ettiği bu iş kolunu üniversitede okuyan ve eğitimi için gerekli olan parayı kazanmak isteyen öğrencilerinde çok rağbet ettiğini görebiliriz. Ev hanımlarının ev işleri ve çocuklarının ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra arda kalan zamanlarda rahatlıkla bir şeylerle uğraşarak ek kazanç elde edebilmektedir. Son zamanlarda geçim sıkıntısı çeken insanların başvurduğu evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin tamamının bayan olduğu düşünmemek lazımdır. Birçok erkek tarafından da evde ek iş yapılmaktadır. Evde yapılacak olan işlerin arasında bir çoğu bayanlara hitap etse de erkeklerin yapabileceği türden işlere rastlamak da mümkündür. Aynı zamanda üniversite öğrencileri de okul dışındaki zamanlarda günde 2-3 saatlerini ayırarak okul masrafları için gerekli olan paraları kazanabilmektedir. İnternette birçok firma tarafından genellikle bayanların yapabileceği çeşitli iş dalında evde iş veren firmaya rastlamak mümkün.

Bu firmalarla iletişime geçmeden önce yapmanız gerekenlerin başında; günde evde ek için kaç saatinizi ayırabilirsiniz, el becerileriniz nelerdir gibi konulur da gerekli planlamanızı yapmanız olacaktır. Evde çalışarak ek kazanç sağlayabileceğiniz işler denildiği zaman insanların ilk akıllarına gelen, kına paketleme, kuruyemiş paketleme, davetiye yazmak, nikah şekeri hazırlama, toka yapımı, mevlit şekeri yapımı, takı tasarımı, tespih dizimi, kutu katlama, etiket yapıştırma gelmektedir. Sizde kendinize en uygun olanını belirleyerek internet üzerinden iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tür işlere başlamadan önce etrafınızda bu işleri yapanların olup olmadığı belirleyip onlardan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaş veya komşularınızla küçük guruplar oluşturarak çok daha rahat iş bulabilirsiniz.

Çankaya’da evde doğum günü kurabiyesi işi veren firmalar

Son yıllarda çocuğuna özenle hazırlanmış doğum günü kutlamaları yapmayan aile kalmamıştır. Çocuğunun bu özel gününde bir çok aile değişik kurabiyeler ve pastalar yaptırmaktadır. Çankaya ilçesinin kalabalık nüfusu ve doğum oranın yüksek olması sebebiyle bu tür işler için oldukça uygun bir yerdir. Genellikle şeker hamurundan yapılan bu şekilli kurabiyeler oldukça talep görmektedir. Genellikle doğun günü yapılan çocuğun yaşı kaç ise o yaşın rakamıyla değişik renk ve modellerde yapılan kurabiyeler en çok tercih edilenlerin başınra gelmektedir. Neredeyse bütün bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş hem eğlenceli hemde para kazandıran bir işdir.

Yaratıcılık ve hayal gücüne dayalı olan bu tür ürünlerde çeşit sınırı bulunmamaktadır. Çizgi film karakterleri ve sevimli hayvan şekilleri vererek yaratıcılığınızı rahatlıkla sergileyebilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapan bir çok firma bu tür işler için bayan aramaktadır. İş bağlantısını yapan firma bulunduğunuz bölgedeki işler için sizinle iletişime geçmektedir. Gerekli olan malzeme anlaştığınız firma tarafından evinize kargo ile gönderilmektedir. Bu tür işlerde en önemli konu verilen siparişi zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamanızdır. Bu işi sadece internetteki firmalarla yapmanız da gerekmiyor. Bulunduğunuz bölgedeki doğun günü organizasyonu yapan firmalar ile iletişime geçerek de bu tür iş yapmanız mümkün.

Bilindiği gibi bir çok aile doğum günü kutlamalarını sorunsuz ve eksiksiz kutlamak için organizasyon firmaları ile anlaşmaktadır. Bu firmalar ise bu tür kutlamalarda kurabiye tarzı yiyecekleri ev yapımı olarak sunmaktadır. Bu fırsatı değerlendirerek para kazanmanız mümkün. Aynı zamanda etrafınızdaki pasta ve kurabiye satışı yapan dükkanlar ile anlaşarak butür ürünleri rahatlıkla satabilirsiniz. Son zamanlarda bayanların bu tür ürünlerini sergilediği sosyal paylaşım ağlarından faydalanarak da ürünlerinizi satabilirsiniz. Oldukça karlı olan bu iş sayesinde ayda ortalama 800 ile 1000 lira gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Adet başı ücretlendirmenin olduğu şeker hamurundan şekilli kurabiye yapımından ne kadar para kazanacağınızı kendiniz belirleyeceksiniz.

Ankara evde takı iş veren firmalar

Bayanların vazgeçilmez aksesuar ürünlerini evde boş vakitlerini değerlendirerek para kazanmak isteyen bayanların rahatlıkla yapabileceği işlerin başında gelmektedir. Küpe, bileklik, kolye, saç tokası ve bunun gibi bir çok çeşidi olan bu işi bulmanızda çok kolay. Çankaya ilçesinde 100 binin üzerindeki üniversite öğrencisi bu tür iş yapmayı düşünenlere büyük bir müşteri kitlesi olarak dikkat çekmektedir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların tercih ettiği bu işi erkeklerde yapabilmektedir.

Yaratıcılığın ön plana çıktığı bu işlerde isterseniz kendi tasarladığınız modellerde isterseniz müşterinin istediği modellerde takı yaparak para kazanmaka mümkündür. İnternet üzerinden bu tür ürünlerin hazırlanması için iş gücü arayan bir çok firmaya ulaşmanız mümkün. Bu tür firmalar ile parça başı olarak ücretlendirmenin yapıldığı bir anlaşma yaparak bu işe başlayabilirsiniz. Anlaştığınız firma tarafında yapacağınız takı malzemeleri kargo ile kapınıza teslim edilmektedir. Bu tür firmalar genellikle modelleri belirlenmiş ürünler göndermektedir. Yani sizin herhangi bir tasarım yapmanıza gerek duyulmamaktadır. Yapmanız gereken gönderilen ürünleri istenildiği gibi birleştirmenizdir.

Ankara’da evde ek iş fikirleri

Biraz dikkat ve sabır isteyen bu işi neredeyse bütün bayanlar yapabilmektedir. Bu işi internet üzerinden bulabileceğiniz gibi Ankara Çankaya ilçesinde takı ürünleri satan dükkanlardan da temin edebilirsiniz. Bu tür ürünlerde kendiniz değişik tasarımlar yapabilir ve bu tür dükkanlara rahatlıkla pazarlayabilirsiniz. Aksesuar ürünleri insanların göz zevkine hitap ettiği için müşteriler tarafından ücretinden önce göze güzel gelmesi önemlidir. Halk Eğitim Merkezleri tarafından zaman zaman açılan takı sanatları kurslarına katılarak bu işin inceliklerini de öğrenmeniz mümkündür. Bu tarz bir kurs ve eğitim sayesinde bütün takı ürünlerini kendiniz hazırlayarak bu tarz bir sergi veya dükkan da açabilirsiniz.

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların boş vakitlerinde rahatlıkla yapabileceği bu takı hazırlama işinde ücretlendirme biraz düşük olsa da disiplinli ve özenli çalışma sonucu günde yapacağınız takı sayısını arttırarak ayda yaklaşık olarak Ankara’da 700-800 lira gibi para kazanabilirsiniz. Bakıldığında bazıları için çok büyük bir para olmayabilir. Fakat ekonomik olarak sıkıntılar çeken ailelerin veya kredi kartı borcu olan insanların bir nebzede olsa rahatlamalarına yardımcı olacağını düşünmekteyim. Başlıktan da anlaşılacağı gibi bu işler ek iş olduğundan normal maaşla kazanılan ücretlerden biraz düşük olması gayet normal olarak karşılanmalıdır.

Sizde Ankara’da evlere iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde edebilir Çankaya ve Etimesgut, Sincan semtlerinde evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy