Ankara evlere iş veren firmalar

Ankara evlere iş veren firmalar

Ankara’da 2019 yılında evde ek iş veren firmalar ve ilanları

2019 yılında Başkent Ankara’da birçok firma tarafından evde ek iş arayanlara iş imkanı sağlanmaktadır. Ankara’da evlere iş veren firmalar sadece merkez de değil, Altundağ, Akyurt, Ayaş, Çankaya, Bala, Çamlıdere, Beypazarı, Gölbaşı, Çubuk, Etimesgut, Evren, Elmadağ, Keçiören, Güdül, Kalecik, Haymana, Kahramankazan, Kızılcahamam, Pursaklar, Polatlı, Mamak, Nallıhan, Yenimahalle, Sincan, Şeriflikoçhisar il, ilçe, köy ve kasabalarında oturan ve evlerinde ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımız için iş imkanı sunan firmalar bulunmaktadır. Sizlerde bu firmalar ile çalışmak istiyorsanız eğer en yakın zamanda iletişime geçebilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz.

Ankara Pursaklar’da evlere iş veren firmalar

2019 yılı içerisinde evlerinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız için küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin evlere iş vermeleri ile çok sayıda öğrenci, ev hanımı ve ek iş arayan vatandaşlarımıza ekmek kapısı olmuş ve oldukça yüksek gelirler elde etmişlerdir. Ankara’da evlere iş veren firmalar arasında iplik sarma işi çok tercih edilen işler arasında yer almaktadır. iplik sarma işi genellikle gençlerin tercih etmiş oldukları işler arasında yerini alırken 18 yaşından itibaren bay ve bayan herkesin yapabileceği iş grupları arasında yerini almaktadır. Pursaklar ve yakınlarında oturan vatandaşlarımız iplik sarma işinin yanı sıra düğme paketleme işi yaparak da geçimlerini sergilemektedirler.

2019 yılında en çok tercih edilen iş grupları arasında yer alan bu iki iş çok kolay ve çok pratik olan işler arasında yerini almaktadır. Fakat bu işe ilk başlamış olduğunuzda biraz zorlanabilir ve sıkılabilirsiniz. unutmayın ki hiç bir iş kolay değildir her işin kendine göre bir zorluğu vardır. Eliniz alıştıktan sonra zorluk çekmeden yapacağınız bu işte çok başarılı olabilir ve aylık olarak 1.800 lira ücret alabilirsiniz. Ankara’da akşamları ek iş veren firmalar ise kısıtlı zamanı olanlar için Part time evde iş imkanı sağlayabilirler.

Ankara Sincan’da kına paketleme işi

Ankara’nın Sincan ilçesinde oturan ve evlerinde çalışmak isteyen bayanlarımıza Sincan’da evlere iş imkanısunan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan en çok para kazandıran ve pratik olarak yapılabilecek olan işlerden bir tanesi kına paketleme işidir. Kına paketleme işini yaparken hiç sıkılmadan ve çok pratik olarak bu işi yapacaksınız. Kına paketlemenin yanı sıra nedime bileklikleri ve nikah şekeri işleri de yapılırken bu işlerin hepsini bir arada yapmanızı isteyen firmalar sayesinde çok yüksek gelirler elde edecek ve aile ekonominize katkıda bulunacaksınız. Kına paketleme işi, nedime bileklikleri, nikah şekeri hazırlama işi gibi işler alışıla gelmiş olan işler arasında yerlerini aldıkları için görsel bakımdan çok etkileyici ve çok pratik olacak olan işlerin başındadır. Ankara’da eve ek iş vermekte olan bu firmalar aylık olarak ortalama bir rakam çıkartmış olduğumuzda firmalar 2.800 ile 3.200 arasında bir ücret vereceklerdir.

ankara-2019-yılı-evde-ek-iş-imkanları
ankara-2019-yılı-evde-ek-iş-imkanları

Ankara’da Gelin çiçeği ve gelin ayakkabısı süsleme işi

Ankara’da gelin çiçeği ve gelin ayakkabısı süsleme işi son dönemlerde moda olmuş ve hemen hemen her gelin kendi çiçeğini ve ayakkabısını tasarlamaya başlamıştır. Ve tasarlamış oldukları bu ayakkabı ve çiçekleri firmalara sipariş veren gelinler için hazırlanan ürünlerin yapılması için evlere iş verilmektedir. Bu işi yapabilecek olan vatandaşlarımızın firmalara başvuru yapmaları gerekmektedir. Evde ek iş başvurusuesnasında sizden hiç bir şart istenmemektedir. Sadece elinizin yatkın olması bu işi yapmanız için yeterli olacaktır. Gelin çiçeği ve gelin ayakkabısı tasarım ve süsleme işini evlerinde yapan vatandaşlarımızın aylık ortalama olarak 2.500 lira ile 3.500 lira arasında bir ücret ödemesi yapması mümkün olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy