Antalya evlere iş veren firmalar evde iş ilanları

Antalya evlere iş veren firmalar evde iş ilanları

Antalya evlere iş veren firmalar ve fabrikalar

Öncelikle merhaba sitemizi takip ederek evde ek iş arayan yorumlarla fikirlerini paylaşan ev hanımları. Bu yazımızda sizlere Antalya ve çevre illerde evde ne gibi ek işler yapabileceğiniz hakkında bilgiler sunacağız. Kuzey illerimizin arasında nüfusu kalabalık olan Antalya ve ilçeleri olan  Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik  yakınlarında ikamet ediyorsanız evde ek iş hakkında sitemiz aracılığı ile bilgi edinebilirsiniz. İşinizi evinize getirerek, evde çalışarak ek kazanç elde etmek istiyorsanız şu anda doğru yerdesiniz.

Antalya ve ilçelerine evde ek iş fikirler

Bir çok insanın günümüzde yaptığı işler yeterli gelir kazanç sağlamaya uygun olmuyor. Tam da bu yüzden evde ek iş fikri gündeme geliyor. Sizde sermayesi olmayan risksiz bir evde ek iş arıyorsanız Antalya evlere iş veren firma ve fabrikalarla iletişime geçin. Sayfamızda sizler için yeni iş fikirleri bulmaya devam ediyoruz. Bu iş fikirlerine örnekler vermek istersek; evde papatya tacı yapımı işi, evde mandal yapımı işi, evde priz montajı işi,  evde kurdele işi, evde nikah şekeri işi ve daha pek çok iş fikri. Antalya ve civar ilçelerde yaşayıp evde ek iş arayanlar için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapmaktayız. Evde kına paketleme işi Antalya ilimizde oldukça popülerdir.

Antalya’ da evde priz montajı işi yapımı

Genellikle bayanların arasında tercih edilen bir iş haline gelse bile evde priz montajı işi hem bayanların hem de erkeklerin yapabileceği bir iştir. Günümüz piyasasında  Çin malı prizler çok çabuk bozulduğu kalitesiz  olması bu iş fikrinin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Öncelikle priz montajı işi için bilgi sahibi olmanıza gerek yok. priz montajının nasıl yapılacağı bilgisi sizlere verilecektir.

Yapımı çok kolay olan bu işi zaten bir kere yaptıktan sonra kolaylıkla öğreneceksinizdir. Elektrik ile ilgisi olan firmalar ve iş yerleri bu tarzda montaj işlerini eve ek iş olarak vermektedir. Tanesini 3 TL den yapacağınız priz montajı işi size günde yalnızca 4-5 saatinizi ayırarak günlük 50-70 TL bir ek kazanç sunmaktadır.

Evde papatya tacı yaparak para kazanmak

Evde ek iş arayanlar ve Antalya’da evlere ek iş veren firmaları aynı ortamda buluşturarak insanların evde yapılacak ek işlerden yararlanmasını sağlamaktayız. Sizlerde evde ek iş olarak kolay, eğlenceli ve hobi olarak yapıp satabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız papatya tacı işini değerlendirebilirsiniz. Yapımı basit ve zevkli olan papatya tacı yapımı hakkında bilgi almak için çeşitli videoları izleyebilirsiniz. Zaten işi alacağınız iş yeri papatya tacı yapımında kullanılacak malzemeleri evinize teslim etmektedir. Firmalar bu işi yaptırmak isteyen kişiler işin yapımı için sizleri bilgilendireceklerdir.

Antalya’ nın turistik bir bölge olması nedeniyle de bu iş oldukça para kazandıracaktır. Bu iş için eve ek iş olarak papatya tacı yapma işi veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Eve ek iş veren firma ve dükkanlarla iletişime geçip bu işi alacağınızı, kaç kişi ile bu işi yapacağınızı, papatya tacı yapmak için ne kadar vakit ayırabileceğinizi belirtmeniz gerekiyor. Aileniz veya arkadaşlarınızla bir grup oluşturarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Gün içinde 3-4 saatinizi ayırarak yapacağınız papatya tacı size aylık ortalama yaparsak 1000-1500 TL kazanç sağlar.

Antalya ve ilçelerine eve ek iş veren firmalarla iletişim için sitemizi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Sizler için  sayfalarımız sayesinde anlık olarak iş ilanlarına ve evlere çeşitli ek iş veren firma ve fabrikalara ulaşmanız kolaylaştırılmıştır. Yapmanız gereken sitemizin alt kısmında bulunan yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi anlatmanızdır. Mail ile sizinle iletişim kurulacaktır. Veya sitemiz üzerinden verilen evde ek işlere hemen başvurabilirsiniz.

Antalya evlere ek iş veren firmalar sayesinde bir çok vatandaşına istihdam sağlarken aynı zamanda kendilerine hobi edinme fırsatını da sunmuş olmaktadır. Antalya turizm açısından oldukça zengin bir şehir olduğu için özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Burada yaşayan halk geçimlerini sanayi, ticaret, tarım, hayvancılık ve turizm üzerine gerçekleştirmektedir. Küçük esnaflarında çok olduğu bu şehirde hediyelik eşyaların üretimi de fazla yapılmaktadır. Antalya merkez, Serik, Akseki, Aksu, Alanya, Muratpaşa, Demre, Manavgat, Kumluca, Korkuteli, Konya altı, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Kepez, Kemer, Kaş, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi il, ilçe ve köylerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş imkanı verirken en çok hediyelik eşya yapımı üzerine durulmaktadır. Bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için evlerinizde yapabileceğiniz ve geri dönüşüm amaçlı kullanabileceğiniz eşyalarınızı anlatarak bilgiler vereceğiz.

Antalya evlere iş veren firmalar ve evde iş ilanları

Antalya il ve ilçelerinde oturan vatandaşlar için bir çok firma iş imkanı sunarken bu firmalardan en başta gelenleri ise hediyelik eşya satışı yapan firmalar olmaktadır. Hediyelik eşyalar yaparak para kazanmak oldukça kolay ve aynı zamanda zevkli bir iştir. Buzdolabı süsleri, çerçeveler, abajurlar, kapı süsleri, deniz kabuklarından yapılan kaseler, şamdanlar, mumluklar, takılar ve tokalar ilgi odağı olurken en ok para kazandıran işler arasında da yerlerini almaktadırlar.

Antalya ve ilçelerinde Bu işleri yapmak isteyen vatandaşlarımız için yaş sınırı konulmamaktadır. Cinsiyet ayrımı yapılmamaktadır. Firmalar sadece zamanında ve özenli bir şekilde çalışmanızı şart olarak koşacaktır. Ücretinizi isteğinize bağlı olarak ister aylık, isterse parça usulü alabilirsiniz. Aylık olarak en az 2.500 lira civarında bir ücret alabilirsiniz.

Antalya Alanya’da plastik şişelerden oyuncak yapımı

Antalya Alanya’da bir çok vatandaşımız çocukların eğitim etkinlikleri için plastik ve kullanılmayan naylon eşyalardan geri dönüşüm amacı ile üretilen oyuncaklar proje olarak gündeme getirilmiş ve aynı zamanda bir çok oyuncak fabrikası ve firması ile anlaşma sağlanmıştır. Bu proje sayesinde anaokulları ve kreşlere özel bir çok oyuncak satışı gerçekleştirilmiş ve üretim yapılmıştır. Antalya Alanya ve çevresinde oturan vatandaşlar bu firmalar ile anlaşma sağlayarak kullanmadıkları pet şişelerden, plastiklerden ve noylon eşyalardan oyuncak üreterek değişik etkinlikler meydana getirmiş ve oldukça güzel paralar kazanmışlardır.

Antalya’da deniz kabuklarından abajur yapımı

Antalya yaz aylarında tatil için en çok tercih edilen şehirler arasında yerini alırken deniz turizmi açısından da oldukça önem taşımaktadır. Burada oturan vatandaşlar gelen turistler için değişik alanlarda hediyelik eşyalar üretirken en çok satışı gerçekleşen ise deniz kabuklarından yapılan abajurlar olmuştur. Yapılan bu abajurlar bazen yatak odası başlıklarında yerini alırken, bazen de genç odalarında ve salonlarda fiskos üzerinde yer almaktadır. Şık tasarımlı olan bu abajurların yapımı oldukça kolay ve az maliyetlidir. Deniz kabuklarından abajur yaparak aylık 2.500 lira ile 3.500 lira arasında para kazanabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy