Armine giyim bayilik veriyor

Armine giyim bayilik veriyor

Armine tesettür giyim mağazası nasıl açılır

İslamı giyim markaları modanın yeni çizgilerini ve renklerini  kullanarak çok şık olabilmenin yanında dini gereklilik olan ve inancını yaşamak isteyen bayanların bu ihtiyaçlarını en güzel bir şekilde karşılıyor.

Armine tesettür giyim bayanların her ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte ürünleriyle hizmet veren seçkin bir markadır.

Armine giyimde kapalı giyim kapsamında dış giyimden abiyeye her türlü model ve çeşitten elbise türleri mevcuttur. Moda trendlerine uygun modern çizgilerde üretilen elbiseler aynı zamanda dini kurallara uygun olarak üretilmektedir. Dini kuralların hassasiyetinde ve özenle elbiseler üreten Armine bu ürünlerini daha çok müşteriye ulaştırmak için şube sayısını yükseltmek amacıyla büyümeyi hedeflemektedir. Bu amaçla mağazası olmayan illere bayilikler vermektedir.

Armine giyim hakkında

Armine giyim kendine özel olarak hazırladığı özgün tasarımlarla  kaliteden ödün vermeden oluşturduğu farklı konseptleriyle hizmet vermektedir. Firma sektörde edindiği yerini daha ileriye taşımak ve kazandığı alt yapısınıda yatırım yapmak amacıyla büyümeyi hedeflemektedir. Kaliteli ve şık kombinleriyle müşterisinin karşısına çıkan firma kıyafetlerdeki uyum ve ahenk ile dikkat çeken markalar arasındadır. Kaliteden ödün vermeyerek ürettiği eşarp ve kıyafetleri aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla müşterilerine sunmaktadır.

Her sezon değişen renk ve çizgilere uyum sağlayarak tasarladığı ürünleri yüksek teknolojiyle üreterek her geçen gün ürünlerine bir yeni grup ekleyerek ürün yelpazesini daha da genişletmektedir. Yurt içinde ülke çapında Pazar ağını yaygınlaştırmayı ve büyümeyi hedefleyerek bayilikler veren firma sadece yurtiçinde kalmayıp  yurtdışında da hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Tekbir giyim bayiliği nasıl alınır tesettür giyimde mağaza açmak isteyenlere Tekbir giyim de bir  alternatif olabilir. Tesettür giyim bayiliği almak için, iyi bir piyasa araştırması yapmalısınız.

Sektördeki gelişmeleri kaçırmadan Armine kalitesine ve geleneğine uygun koleksiyonlar oluşturarak müşterilerin tesettür giyim deyince aklına gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir. Ürün gruplarının hepsinde aynı kaliteyi ve potansiyeli yakalamak isteyen firma sektörde öncü olmayı ve seçkin bir markanın saygınlığını kazanmak için sürekli gelişen modaya ayak uydurarak pazarda kalıcı olmayı pazarda etkinliğini daha da artırmayı istemektedir. Aynı zamanda bayilikler vererek konsept mağazalar açmayı ve aksesuarlardan oluşan yeni konsept mağazalarıyla bayan hazır giyimin öncü markalarından olmayı hedeflemektedir. Bu hedeflerini gerçekleştirmek ve daha çok müşteriye ulaşmak isteyen marka bayilikler vermektedir. Bayilik başvurusu şartları aşağıda anlatılmıştır.

Armine bayilik şartları

Armine giyim bayilik başvurusunda bulunan kişilerin bazı şartları taşımasını istemektedir. Öncelikle sektörde geleceğe yönelik ciddi hedefleri olan, işini seven ve işinde disiplinli olan, sorumluluk üstelenecek kişileri tercih edecektir. Yukarıda Armine eşarp hakkında bilgilere yer verdiğimiz hedeflerini yerine getirebilecek, firmanın misyon ve vizyonuna uygun davranan ve benimseyen girişimci adaylarını değerlendirecektir. Güler yüzlü, markanın yüzü olacak, ikili ilişkileri kuvvetli, müşteri odaklı, mağazacılık sektöründe tecrübeli, kişileri çalışma arkadaşı olarak seçecektir. Belirli bir yatırım yaparak Armine giyimden bayilik alacak kişilerin avantajları vardır. Firma bayilikleri için her türlü desteği verecektir.

Personel seçimleri, açılacak mağazanın yer seçimi, çalışma arkadaşlarının seçilmesi ve eğitimlerinde destek  verecektir. Firma ilk kez bayilik alacak girişimcilere yapacakları yatırımları konusunda her türlü desteği sağlayarak satış ve ürün tedarikleri konusunda bilgi verecektir.Bayilik anlaşmasında her iki tarafında memnun edecek şekilde bir sözleşmeye imza atılacağı ve yatırımlarını kara dönüştürmek isteyen girişimcilere kolaylıklar sağlayacağı şüphesizdir. Armine giyim ile anlaşarak bayilik alacak kişilere firma tarafından sürekli olarak bölge, pazarlama ve hizmet desteği verilecektir. Reklam ve tanıtım desteği ve çalışmalarını firma üstlenecek olup alanında uzman ekibiyle her daim bayilerinin yanında duracaktır.

Bayilik anlaşma şartlarını öğrenmek ve bayilik giriş ücreti ve marka isim hakkı kullanma bedeli gibi talepleri olup olmadığını yetkililerden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Armine Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Yeni Cami Cd. No:11 Sultanhamam/Eminönü/İST
Telefon:(0212) 526 19 35
E-mail : info@armine.com.tr

Web: www.armine.com.tr

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy