Arow bayilik şartları ve maliyeti

Arow bayilik şartları ve maliyeti

Arow bayilik alarak kendi mağazanızı açın

Franchising sisteminde perakende ayakkabı sektöründe çok noktalı bir başarı şirket olan Arow ayakkabı firmasının bayilik şartları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için araştırma yaptık.

Arow  erkek, çocuk ve bayan ayakkabı grupları ve çanta koleksiyonlarıyla her yaştan ve gruptan tüketici kitlesine hitap ederek daha da büyümeyi hedefleyen Arow ayakkabıdan bayilik alarak sizlerde kendi işinizi kurabilirsiniz.

Arow ayakkabı hakkında bilgiler

Arow men, Arow hatuny markalarıyla ayakkabı sektöründe öncü firmalardan biridir. Ayakkabı satışlarındaki hızlı büyüme ivmesini yakalamış ve daha  çok kitleye ayakkabılarını ulaştırmak için duyduğu büyüme ihtiyacıyla pazardaki ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Firma bünyesine daha çok markaları katmayı hedefleyen firma birçok dünya markasıyla irtibat halindedir.

Kaliteli ve güvenilir ayakkabılarını güler yüzlü ekibiyle müşterilerine sunan marka hedef kitlesini genişleterek  daha kaliteli ürn ve hizmet sunmayı doğru ürünleri doğru yer ve zamanda tüketicisiyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Arow tüm bu hedeflerini gerçekleştirmek için Ar-ge, lojistik ve halkla ilişkiler konusunda faaliyetlerine önem vermektedir. Alternatif olarak Tesettür giyim bayiliği veren firmalardan bayilik alabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

Türkiyede bulunan sayısız satış noktası ve mağazasıyla tüketiciye kaliteli ve şık ayakkabılar sunan Arow mağaza sayılarını daha da artırmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin yaşamına kalite, rahatlık  şıklık katmaya sezon trendlerini doğru fiyat anlayışıyla sunmaya devam etmektedir. Her sezon birbirinden şık ve zevkli ayakkabı ve çanta kombinlerini müşterilerine sunmaktadır. Her yaş ve kişiye hitap eden şık ve zarif tasarımlara imza atarak müşterilerinden tam not alan Arow geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Müşterilerine ve hedef kitleye hitap eden ve ürünlerini daha çok müşteri kitlesine ulaştırmayı isteyen firma ülke genelinde bulunan satış noktalarıyla sürekli kendini yenileyen ve ürünlerine yenilerini ekleyerek büyümekte ve ülke çapında mağazalar açmayı hedeflemektedir.

Ayakkabıda 25 yıla aşkın bir süredir var olan firmadır. Üretim, toptan perakende ve dağıtım kanalıyla perakende ayakkabı sektöründe mağaza sayılarını ve franchise şubelerini artırmayı amaçlamaktadır. 63 mağazası olan Arow 650 bayilik sistemi ile zincir mağazalar halinde hizmet vermektedir. Açılacak olan mağazaları bayilik sistemi ile açmakta bir çok girişimcinin kendi işini yapmasını kolaylaştırmaktadır.

Arow bayilik şartları

Bayilik başvurusunda bulunan adaylarda samimiyet, isteklilik ve gelişime açıklık konularına önem vermektedir. İşini seven ve bu zorlu süreçte aynı isteklilikle çalışarak kar elde etmeyi hedefleyen ve geleceğe  yönelik ciddi hedefleri olan adayların bayilik başvuruları dikkate almaktadır.

Arow yatırım maliyeti ve şartları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bayilik destekleri olarak Personel, Pazarlama, Eğitim bölge desteği reklam ve mağaza yeri seçimlerinde destekler vermektedir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy