Avm’de giyim bayiliği veren firmalar

Avm’de giyim bayiliği veren firmalar

Alışveriş merkezlerine giyim bayiliği veren firmalar çarşı merkezlerinde ki giyim ve tekstil firmalarına göre çok daha fazla kazanç sağlamaktadır. Bu sebeple yatırıcı ve girişimciler AVM’de bayilik veren firmalarıtercih etmektedir. Birçok firma bu sayede ismini çok daha hızlı bir şekilde duyurmayı başarmış ve büyük bir yol kazanmışlardır. Türkiye nüfusunun giderek artması sebebiyle birçok il ve ilçede kurulan alış veriş merkezleri çok sayıda insana iş kapısı açmaktadır. Giyim sektöründe spor giyim, klasik giyim, erkek giyim, bayan giyim, bebek giyim, tesettür ve abiye giyim üzerine bayilik veren firmalar özellikle alış veriş merkezlerinde açılan dükkânlar için bayilik verme taraftarıdırlar. Sebebini ise insanların alış veriş merkezlerinde daha fazla zaman geçirmelerine bağlamışlardır. Peki, alış veriş merkezlerine bayilik veren firmalar hangileridir?

Spor giyim üzerine en çok bayi veren firmalar su şekilde yer almaktadır. Adidas, TS clup, BJK store, Fenerium, GS store, Hummel başta olmak üzere daha bir çok firma bayilik vermektedir. Klasik giyim üzerine bayilik veren firmalar ise Sarar, Tudors, Vakko gibi firmalar bayilik vermektedir. Erkek giyim üzerine bayilik veren firmalar Ds damat, Efalli/ fuba giyim, tesettür ve çocuk giyim üzerine bayilik veren firmalar ise şu şekilde yer almaktadır. Tuğba, Zühre giyim, alvina giyim, panco giyim, kanz bebek ve çocuk giyim başta olmak üzere bir çok firma bayilik imkanı sunmaktadır.

Adidas bayilik şartları nelerdir?

Adidas bayiliği almak isteyen girişimcilerin öncelikle Adidas hakkında geniş çaplı bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Özellikle açacakları dükkânın ortalama büyüklüğüne dikkat etmeleri gerekmektedir. Bunun yanında çalıştıracakları elemanların da firma marka üzerinde deneyime sahip olmaları şart koşulmuştur. Açmış olduğunuz mağazanın dekorasyonu içerisinde satışını yapacağınız ürünlerin özelikleri, reklam konuları gibi bilgileri öğrenmek için lütfen Adidas firması ile iletişime geçiniz ve yetkili biri ile görüşüp geniş çaplı bilgiler edininiz.

TS clup bayilik şartları

Ts clup üzerine bayilik almak istiyorsanız eğer öncelikle bu marka üzerinde geniş çaplı bilgiler edinmelisiniz. Ts clup mağazasında Trabzon spor formaları, spor ayakkabıları, kramponları, çocuk ve bebek formaları, eşofmanları, gibi ürünler yer almaktadır. Firma bayilik almak isteyen yatırımcılardan en az yüz metre karelik bir dükkâna sahip olmaları gerektiğini bildiriyor. Mağazanın dekorasyon işlemlerine göre 100 bin liralık ve üzeri bir yatırım gerektiğini belirten mağaza ayrıntılı ve geniş çaplı bilgi almak isteyen girişimcilerin firma yetkilisi ile görüşmeleri gerektiğini de dip not olarak belirtiyor.

Tudors bayiliği

Tudors üç farklı bayilik konsepti ile karşımıza çıkıyor. Firma gömlek bayiliği yapıyor ve bunun için 3 farklı konsept imkanlarının olduğunu belirterek maliyetleri hakkında şu açıklamayı yapıyor. 50.000 ile 100.000 dolar 101 bin ile 200.bin dolar 201 bin ile 500 bin dolar arasında seçim yapmanızı belirtiyor. Seçimini yapmış olduğunuz tutar üzerinde bayilik şartlarını siz değerli yatırımcıları ile görüşeceğini bildiren firma yetkilisi firmada çalışmak isteyen yatırımların ile yüz yüze görüşerek geniş çaplı bilgilendirme sunacağını bildirmiştir.

Efalli Fuba giyim bayilikleri

1990 yılında kumaşçılık ile Bursa’da kurulmuş olan bu firma 1996 yılında kalite, güven ve titizliğe önem vererek erkek pantolon ve takım elbise üzerine çalışmalarda bulunmaya başlamış ve hızla kendisini geliştirmiş olan bir markadır. Firma Müşteri memnuniyetini, kalite ve güvene önem verdiğini belirterek bayilik başvurusunda bulunacak olan. Yatırımcılarından da aynı özveri beklemektedir. Aktif çalışan bir mağaza olarak istediğini belirten firma tüm gerekli ayrıntıları başvuru aşamasında belirtmek istediğini söyleyerek sözlerini tamamlamıştır.

Tuğba giyim bayilik veriyor mu?

Tuğba giyim tesettür ve abiye giyimin önde gelen markalarından olmanın verdiği gururla şöyle bir açıklama yapıyor. Tüm tanınmış firmalarda olduğu gibi basarnamızdaki en büyük sırrın Müşteri memnuniyeti ve talebine bağlı olduğunu bildiriyoruz. Müşterilerinin bize güvenmesi bizim için önemeli olan en büyük sebeplerden biridir diyor ve bayilik için şartlarını belirtiyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerinde Müşteri memnuniyetini önem vermeleri gerektiğini, aynı özen ve kalite ile çalışmaları gerektiğini bildiriyor. Marka hakkında geniş bilgilere sahip olunması gerektiğinin de altını çizerek ayrıntılı bilgi için firma yetkilileri ile görüşmeleri yapılması gerektiğini söylüyor. Dükkan kiraları ve AVM konsepti size uygun değil ise giyim bayiliği veren firmalar kategorimizden diğer giyim bayiliklerini inceleyebilirsiniz.

Kanz çocuk giyim bayiliği

Kanz 1949 yılında kurulmuş olan bir markadır.  Çocukları ve çocukların hayal dünyasını ön plana alarak çalışan bu marka mağazasında bebek arabasından çocuk ayakkabı ve çorabına kadar her çeşit ürünün bulunduğunu belirtiyor. 0-14 yas gurubu üzerinde urun üretimi yapan firma bayilik vereceği girişimcilerin temiz ve titiz çalışmasına özen göstererek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalarını istiyor. Yatırım için ödenecek tutarın, mağaza dekorasyon ve ürünleri için gerekli olan konuların ayrıntılı bir şekilde konuşulmasını düşündüğü için yetkililerle iletişime geçilmesi gerektiğini belirtiyor.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy