Ay döner iskender döner bayiliği nasıl alınır

Ay döner iskender döner bayiliği nasıl alınır

Ay döner iskender

Ay döner iskender döner bayiliği nasıl alınır, adlı yazıma başlamadan önce ay döner iskender’ den bayilik almayı düşünen yatırımcılar için firmanın geçmişi hakkında kısa bilgiler vereceğim. 2008 yılında kurulmuş olan bir firmadır. 2008 yılından bugüne kadar kendini korumuş ve adını duyurmuş olan bu firma misyonuna ve ilkelerine bağlı kalarak güçlü adımlarla bu piyasada çok güzel yerlere gelmeyi başarmıştır. 3 sene içerisinde bu sektörde güçlü bir şekilde kalmayı başararak 2011 yılında Ay döner markasını almış ve yerel sektörden ayrılıp kurumsallaşmaya başlamıştır. Müşteri odaklı çalışarak son derece hızlı bir şekilde ilerleyen firma kısa zaman içerisinde bir çınar gibi güçlü bir şekilde köklerini salmaya başlamıştır. İlerlemeyi ve lezzetli tariflerini bir çok bölgede duyurmayı ilke edinen firma işine sımsıkı sarılarak hedeflediği yere gelmiştir. Ay döner, dükkanında dekorasyona ve görselliğe çok önem veriyor. Dükkanın dizaynı yerleşimi ve görselliği ne kadar ön planda olursa müşterilerin daha çok dikkatini çekeceğini ve rahat edebileceğini düşünerek bu konu üzerinde titizlikle çalışmalar yapıyor. Dükkan dekorasyonun yanında eğitime de çok fazla önem verdiğini söyleyebiliriz. Yanında yol arkadaşı olarak çalıştırmış olduğu personellerin, bu meslek hakkında, iş hakkında eğitimlerini tamamlamış ve her konu hakkında bilgisi olmasını istiyor. Bu sebeple bir çok turizm meslek lisesi eğitiminden yardım alarak her ay düzenli bir şekilde personellerine eğitim veriyor. Bildiğimiz gibi ülkemizde bir çok şey hızlı bir değişime uğruyor, bundan gıda ve hizmet sektörü de çok fazla etkileniyor. Hiç bir konu hakkında geri kalmak istemiyor. Müşterilerini gıda ve hizmet konusunda da memnun etmeye büyük önem veriyor. Özen gösterdiği konular bunlarla sınırlı değil elbette reklam içinde son derece iyi atılım yapan ay döner en iyi grafiker ve reklamcılarla çalışarak adını duyurmaya devam ediyor.

Bay döner bayiliği alın 20 bin liraya işyeri açın adlı yazımızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ay döner iskender döner bayiliği nasıl alınır?

Ay döner iskender döner bayiliği, daha önceki evdeisfikir.com sitemizde yayınlamış olduğumuz döner bayilikleri hakkındaki yazılarımızda anlatmış olduğumuz gibi bir çok firmanın istemiş olduğu şartların aynılarını istiyor. Bu şartları tamamladığınız taktirde sizde bir ay döner ailesinin üyesi oluyorsunuz. Ay döner öncelikli olarak yatırımcılardan aynı özen ve şevkle çalışmasını bekliyor. Bayilik vereceği herhangi bir yatırımcısının müşterilerinden olumsuz şikayetler almak istemiyor. Müşteri memnuniyetine her zaman önem gösteren bu firma vermiş olduğu bayiliklerden de müşterilerinin talepleri doğrultusunda çalışmalarını istiyor. Dükkan dizaynı, yerleşimi, görselliğini her zaman ön planda tutarak çalışan firma, çarpıcı ve unutulmaz olmak istiyor. Dükkan temizliği, lavabo, tuvalet, mutfak, tabak, kaşık, çatal bıçak, bardak masa, sandalye gibi birçok malzemesinin yeni alınmış gibi pırıl pırıl olmasını istiyor. Personellerin bilgili, eğitimli ve güler yüzlü bir ekipten oluşturulması gerektiğini söyleyen firma bir kez daha müşterilerini ön planda tutarak çalıştığını göstermiş oluyor. Sizde bu şartlara uyduğunuz taktirde bayilik alma işlemlerine başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak bayilik şartlarını ve resmi işlemleri yerine getirerek tamamlamanız gerekiyor. Bu şartlar tamamlandıktan sonra ay döner firması her zaman sizinle birlikte olacaktır.  Desteğini hiç bir zaman üzerinizden çekmeden bu sektörde güçlü kalmanızı sağlayacaktır.

Tavuk dönerci dükkanı nasıl açılır isimli yazımızdan bilgiler alabilirsiniz.

Ay döner iskender bayilik şartları nelerdir?

Yukarıdaki yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi öncelikli olarak müşteri memnuniyeti diyor. Müşterilerinin talepleri ve memnuniyetini ilke edinerek çalışan hiç bir firma zarara uğramaz diyerek yoluna devam ediyor. daha sonra dükkan dizaynı, yerleşimi, mekanı çok önemli, alacağınız yada kiralayacağınız dükkanın işlek bir mekan üzerinde olması gerektiğini söylüyor, ulaşımı kolay mekanlar, okul, hastane, iş yerleri, oto sanayiler, çarşı merkezi yakınlarında yada alışveriş merkezlerinde olmasına özen göstermenizi istiyor, personel seçiminiz, yaş aralığı, cinsiyet, ve eğitim konuları üzerinde durmanız gerektiğini bildiriyor. Deneyimli ve eğitimli personellerle çalışmak her zaman karlı olacaktır diyerek dip not geçiyor. Eğitimli olması gerektiğini söylerken illaki lisans ve ön lisans mezunu şartı koşmadığını sadece iş hakkındaki eğitimi üzerinde yoğunlaştığını bildiriyor. Bu şartlar tamamlandığında sizden sermaye olarak talep etmiş olduğu ücret 250.000 Türk lirası civarında olacaktır. Bu parayı temin ettiğiniz taktirde firma ile karşılıklı bir iş sözleşmesi imzalıyorsunuz. Sözleşmeyi okuduğunuzda aklınıza yatmayan bir madde olursa mutlaka bildirin ve değiştirin. Bu sözleşmeyi de imzaladıktan sonra artık bayiliğinizi almış ve çalışmaya başlamış olacaksınız. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum firma sizden desteğini esirgemeyecektir. Personel seçimi ve eğitimi, ürün çeşitliliği, ürün temini, ve maliyetlerde düşük fiyat önceliği gibi desteklerini size sunacaktır.

100 bin lira parası olanlara yeni iş fikirleri adlı yazımızdan esinlenerek harika fikirler edinebilirsiniz.

Ay döner iskender bayiliği için iletişim bilgileri

Tel no: 0(506) 231 72 13

Web : www.aydoner.com.tr

Yetkili kişi : Mehmet Aydınlar

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy