Ayakkabı dünyası bayiliği nasıl alınır

Ayakkabı dünyası bayiliği nasıl alınır

Ayakkabı dünyasından bayilik alarak kendi işinizin sahibi olun

Cumhuriyetin kuruluş yılına denk gelen 1923 yılında kurulan ve 93 yıllık bir tarihi olan firma sektörünün önemli ve saygın markaları arasında yerini almaktadır. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran ve yetkili satış noktası olma özelliğiyle her kesimden müşteriye  hitap eden Ayakkabı dünyası her tarzdan ayakkabı bulmak kolaylığı sağlamaktadır. 1996 yılında Ankarada açılan ilk mağazasıyla butik ayakkabıcı anlayışını büyük mağazalara taşınmasını sağlayarak müşterilerinin her markadan ayakkabıya kolaylıkla ulaşabilmesi için toptan perakende ayakkabı zincirine dönüşme yolunda ilk adımları atmıştır.  2014 yılında Esas Holding iş birliğiyle daha hızlı bir büyüme yakalayan firma KKTC ‘de dahil tüm mağaza sayısını 53’e çıkararak 33 bin m2 lik bir satış alanıyla hizmet vermektedir.

Kendi markasının ürünlerinden oluşan kadın,erkek ve çocuklara uygun çeşitli ürünler sunan firma yerel ve uluslararası markalar olan Nike, Adidas, Clark’s VANS, Tommy Hilfiger gibi markalarıda mağazalarında bulundurmakta 3500 den fazla ürünü 100’ den fazla dünya markasını müşterilerine sunmaktadır.

Daha hızlı ve pratik alışveriş deneyimi sağlamak, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile değer yaratan, ilk akla gelecek marka olma yolunda güvenilir ve lider ayakkabı perakendecisi olmayı kendine vizyon edinmiştir. Yenilikçi, Adil, Pozitif Müşteri odaklı ve işini seven tutkuyla yapan şirket değerine sahip olan firma her kesimden müşteriye hitap etmektedir.

İnci ayakkabı bayiliği alarak kendi işinizi kurmak sizin için alternatif olabilir

Yeniliğe değer veren ve yeniliğe teşvik eden firma, maliyet bilinciyle hareket ederek kar odaklı bir iş anlayışına sahiptir.

Bulunduğu konumla yetinmeyip daha çok gelişime ve büyümeye önem veren, kaliteli ve sağlam marka algısı ile müşteri odaklı mağazacılık anlayışı ile hareket eden firma ülke genelinde mümkün olan heryere müşterilerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla Şirket misyon ve vizyonu benimseyecek bu yolda ortak amaçla çalışacak, markaya değer katacak ve işini tutkuyla yapmak isteyen bayiler aramaktadır. Büyüme hedeflerini yerine getirecek bu gelişimin bir parçası olacak ve firma markasını temsil edebilecek iseniz Ayakkabı dünyası bayiliğine başvuruda bulunabilirsiniz

Ayakkabı dünyası bayilik şartları

Ayakkabı dünyasını öncelik verdiği şartlar ve bayilerinde olmasını istediği koşullar kısaca şöyledir.

Açılması istenen mağazanın 300 m2 lik bir kapalı bir alanda olmasını tercih etmektedir. Mağazanın müşterilerin yoğun olduğu Alışveriş merkezleri katında, daha çok insan trafiği olan yoğun müşterileri kalabalığı olan işlek ana cadde üzerinde olması ve outlet içi 2 katlı bir mağaza olmasını istemektedir. en az 2 katlı bir dükkan olmasını ve 300 m2 lik bir mağaza açılmasını talep eden firmanın bayilik için aradığı şartları gayet makul görünmektedir

Bayiliklere sağlayacağı kolaylıklar ise; Lokasyon seçiminde firmadan destek alınabileceği gibi açılışı öncesinde firma yetkilileri ile birlikte fizibilite çalışmaları yapmak iş planına uygun hareket etmek size avantaj sağlayacaktır. Açılacak olan  mağazanın proje ve mimarlık çalışmaları dekorasyon için gerekli destekler verilecek olup işe alınacak olan personel destek ve eğitimler firma tarafından karşılanacaktır. Pazarlama ve satış desteği ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti ile reklam ve tanıtım desteklerini firma yapacaktır. Dükkanda % 100 Konsiye ürün temini ve sıfır  stok riski ile firmanın sağlayacağı kolaylıklar arasındadır. Bu kadar destek veren ve yardımcı olan bir şirket ile çalışma yüksek karlı bir yatırım yapma imkanı sunan Ayakkabı dünyası ayrıcalıklarından yararlanmak için bayilik başvurusu yapabilir kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy