Ayakkabıca bayilik şartları nelerdir

Ayakkabıca bayilik şartları nelerdir

Ayakkabıca Ücretsiz Bayilik Veriyor

Kendi işini kurmayı isteyen ve ayakkabı sektöründe karlı yatırım yapmayı düşünen girişimciler için ayakkabı bayiliği veren firmaları araştırmaya devam ediyoruz. Ayakkabıca firmasından da verilen bayiliklerin şartlarını bunun için araştırdık.. İşte Ayakkabıca  bayiliği ve şartları.

Ayakkabı ve mağaza üzerine kurduğu konseptle Bursa da 2011 yılında açılan ve 5 şubesi olan firma bir ayakkabı mağazalar zinciridir. 5 adet mağaza zinciri olan firmanın birde internet online satış mağazası vardır. Online alışveriş sitesi ile her an yanınızda sloganıyla hizmet vermekte ve uygun fiyattan kaliteli ayakkabılar satmaktadır. Türkiye’nin her ilinde mağaza açarak Pazar  ağını yaygınlaştırmayı düşünen firma Ayakkabıca ile ayrıcalıklı alışverişin herkesin hakkı olduğunu belirtmektedir. Misafirlerinin memnuniyetini sağlamak için hergün gelişen yüzüyle hizmet vermeye devam edecektir. Dünyaca ünlü markaların ürünleriyle karma bir ayakkabı çanta konsepti ile dekore ettiği mağazalarında uygun fiyat politikasıyla kaliteli ürünleri misafirlerinin hizmetine sunmaktadır. Müşterilere hiç bir şekilde müşteri olarak yaklaşmamış misafir olarak görmektedir. % 100 orijinal ayakkabı, çanta, saat, parfüm, takı, ve aksesuar satışlarıyla hizmet vermektedir.

Yüksek kar marjı ile bayilikler veren firmanın avantajları ise şöyle; Ürün iade ve değişim kolaylığı, satın alma ve ödeme kolaylıkları ile mağaza işleyişindeki tüm kontrolü size veren ve sorun olduğu takdirde tüm sorunları çözümleyecek bir bayilik fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Ayakkabıca Bayilik Şartları

Firmanın edindiği misyon ve vizyonunu benimseyecek ve ortak olan girişimcileri değerlendirecektir. Tüm Türkiye geneline bayilik verecek olan Ayakkabıca bayilik başvurusunda bulunanlar ile ön görüşme sonrasında girişimcileri değerlendirecek olup sonrasında şartları yerine getirmeyi taahhüt edenler ile yer seçimindeki çalışmaları beraber yürüttükten sonra maliyet hesaplaması yapılmakta anlaşma sağlandığı takdirde bayilik sözleşmesi yaparak anahtar teslim mağazayı girişimciye teslim etmektedir.

Bayilik sözleşmesi nasıl yapılır öğrenmek için tıklayınız.

100 m2 lik bir mağaza açılmasını isteyen firma hareketli ve işlek bir cadde üzerinde mağaza açılmasını talep etmektedir. Ortalama m2 başına mağaza kurulum maliyeti 500 ila 1000 TL olmaktadır. Bu durumda 100 m2 lik bir dükkanın maliyeti ortalama 75,000 lira olmaktadır. Firma tarafından ürün tedariği yapılmasını ve satılacak ürünlerin firmanın olması şartı ile franchise bedeli talep etmemektedir. Ücretsiz verdiği bayiliklerin mağaza kuruluşunda vereceği destekler ise; Personel, eğitim, proje, pazarlama, bölge koruması ve ortak reklam ve tanıtım destekleridir. % 40- 50 kar marjı beklenmektedir. Reklam katılım ücreti almayan bir şube 15 gün içinde bayilere anahtar teslim edilmektedir. 50.000 lira işletme sermayesine ihtiyaç duyulacaktır.Sizde yüksek kazançlı bayilik almak istiyorsanız Ayakkabıca dan ücretsiz bayilik alabilirsiniz.

Ayakkabıca bayilik iletişim bilgileri

Adres: Eğitim Mh. Prof Tezok Cd No: 152/a Yıldırım/ BURSA

Tel: 0850 840 33 90

Tüm ayakkabı bayiliği veren firmalar ve bayilik şartlarını sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy