Barçın spor bayilik veriyor

Barçın spor bayilik veriyor

Barçın spor giyim bayiliği alarak kendi işinizi kurun

Spor giyim sektörü hacmi dünyada son yıllarda artarak 2016 yılında 163 milyon dolardan fazla hacme ulaşması öngörülüyor. Türkiye’de de spor sektörü satış hacmi büyük bir büyüme potansiyeli taşımaktadır. Özellikle genç yaştaki 14/ 27 yaştaki genç grupların pazarda en aktif olarak yer alması spor giyim sektörünün gelecekte de büyüyeceğinin sinyalini veriyor. Bu Pazarda kendine yer bulmak ve karlı yatırımlar yapmak isteyen girişimciler spor sektöründe ünlü markalardan bayilik almak için başvurularda bulunuyor. Bu kazançlı ve ciddi büyüme potansiyeline sahip spor giyim sektöründe bende olmak  istiyorum diyorsanız dünyaca ünlü markaların satıldığı en büyük perakende spor giyim zinciri olan Barçın spordan bayilik alabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

Barçın spor bayilikler vererek büyümeyi hedefliyor. Bayilik başvurusunda bulunan girişimcileri değerlendiriyor.

Dünyaca  ünlü markaların Nike, Puma, Adidas , Asics, Tiger, Lacoste, Diadora, Reebok, Converse Yetkili satış mağazası olan Barçın spor 30 şubesiyle Türkiyenin birçok yerinde bayilikler işleterek hizmet vermektedir.

Adidas bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Geçmişi 1958 e dayanan Barçın Spor giyim bayiliği alarak itibarlı  ve karlı bir sektörde basit ve bol kazançlı işlerin altına imza atabilirsiniz. Sektöründe tanınan ve belli bir Pazar payına sahip olan dünyaca ünlü markaların satıldığı Barçın spor bayiliği alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bayilik alarak Barçın sporun size sağlayacağı deneyim, itibar ve bilinirliği ile dünyaca ünlü markaların pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz.  Barçın bayilik sistemi ile yatırım yapmak isteyen girişimcilere diğer bayilik sistemlerinde olmayan kendine has avantajları sağlamaktadır.

Bu avantajlar ise kısaca şöyledir;

Barçın Spor bayilik avantajları ve şartları

Deneyim, Ortak ürün havuzu, lojistik gücü, Tüm markalara tek elden erişim kolaylığı Teknik alt yapı desteği, personel eğitimi, uzman danışmanlık ekibi, mağaza işletmeciliği ve satın alma, anahtar teslim mağaza, yüksek kar payı ve yatırımın hizlı geri dönüşü, Barçın sporun bilinirliği ve reklamları, iade ve değişim avantajı, esnek sipariş sistemidir.

Barçın spordan bayilik alacak kişiler en fazla 5 yıllık bayilik sözleşmesi yapmaktadır.

Yapılan yatırımın geri dönüşü ve kar elde edilmesi tüm maliyetlerde dahil tahmini olarak 9/1 ay arasında geri dönmektedir.

Bayilik sözleşmesi yapmak isteyen yatırımcılar açılacak olan mağazanın yerinin seçimini uzman danışman ekibiyle birlikte araştırarak karar vermektedir.

Mağazanın büyüklüğü 200 m2 olmalıdır tabi bu açılacak olan mağazanın lokasyonuna göre değişiklik gösterebilir. 200 m2 alanında açılan bir mağazada 4 personel çalıştırılmalıdır…

Bayilik için başvuru yapmak isteyenlerde sektörde geçmişte deneyim şartı aranmaz. Bu işi yapmak isteyen ve başarılı olmak için heveslenen kişiler girişimcilerin büyüme hedeflerinin olması yeterlidir.

Barçın spor giyimde reklam ve tanıtım çalışmalarını firma üstlenmektedir. Firma satış teknikleri, mağaza yöneticiliği, personel eğitimi, moda trendleri, stratejiler ve alt yapı kullanma eğitimleri verecektir.

Açılacak olan mağazada Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse gibi ürünler satılacaktır. Yetkili satış mağazası olarak hızlı satılan markalar  tercih edilmekte ve ürün tedarikleri mağaza büyüklüğüne göre değişmektedir. Bayilik alan yatırımcılar alt bayilik açarak şube sayılarını büyütebilirler.

En son olarak Barçın spor yatırım maliyeti  m2 başına yapılacak olan mağazanın durumuna göre değişebilir bu rakam ortalama olarak m2 başına 800 TL + KDV olarak belirlenebilir. 200 m2 alanda bir mağazanın yatırım maliyeti bu rakam baz alınırsa 160.00 TL olacaktır.

Barçın spor bayilik iletişim

Tel: 0850 455 30 00

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy