Bargello açık parfüm bayiliği kazancı

Bargello açık parfüm bayiliği kazancı

Bargello 1950 yılında Ankara da kurulmuştur. Bu firma koku üzerine çalışmalarını ilk Gonca markalı kolonya üretimleri ile gerçekleştirmiştir. Firma müşterilerinin istek ve talepleri üzerine parfüm üretimine geçerken marka ismi olarak da Bargello’yu gündeme getirmiştir. Firma uzman ekip kalitesi ile 2004 yılında parfüm üretimi yaparak müşterilerini memnun etmiş ve başarısını Parfüm sektöründe de göstermiştir. Firma kozmetik sektöründe bir çok yenilikler yaparak bir numaralı olmayı hedeflemiştir. Kolonya üretimi yapan bu firma piyasa da eski olduğu için müşterilerinin nelerden hoşlanacağını, hangi kokuları tercih edeceğini belirlemiştir. Bu konu rakiplerinin dikkatini çekerken firmanın diğer rakiplerinden farklı olmasını da açıklamaktadır. Kozmetik sektörüne giriş yapmak istiyorsanız eğer Bargello ile çalışabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Bargello bayiliği nasıl alınır?

Bargello köklü ve eski bir firma olduğu için kalite ve güvene önem vermektedir. Ürünlerinde kaliteyi aradığı gibi bayilik vereceği mekanlarda da kalite aramaktadır. Firma bayilik vermeden önce işlek bir mekan üzerinde bulunan dükkanlardan birini tercih etmeniz gerektiğini bildirirken alışveriş merkezlerinde de dükkan açabileceğinizi belirtmiştir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma bayilerinden de aynı şekilde çalışmalarını istemektedir. Firmanın belirlemiş olduğu ürünlerin dışında hiç bir ürünün satışını yapmamanız gerektiğini belirtmiştir. Firmaya ait olan mimarlar ile çalışarak dükkan dekorasyonu ve dizaynını bargellonun belirlemiş olduğu modellerde yapılması gerektiğini belirtmiştir. Bu şartlara uyum sağlayan girişimciler bayilik için başvuru formunu doldurarak bayilik bedelini ödedikten sonra karşılıklı bir sözleşme imzalayıp firma üyelerinden bir tanesi olabilirsiniz.

Girişimcilerde aranan özellikler nelerdir?

 • iş konusunda uzman
 • yenilikçi
 • dinamik
 • girişimci ruhu olan
 • pratik çözüm yolları üreten
 • kaliteye önem veren
 • dürüst
 • sağdık
 • güvenilir
 • işine gerekli hassasiyeti gösteren
 • müşteri memnuniyetine önem veren

Girişimciler ile çalışmak isteyen bargello yüksek gelirler elde etmeye devam edecektir.

Bargello açık parfüm bayiliği kazancı ne kadardır?

Bargello açık parfüm bayiliği verirken yüksek gelir garantisinin de olduğunu söyleyerek bir çok girişimciye umut kapısı olmaktadır. Bargello girişimcilerine destek vererek hızlı bir şekilde başarı sergilemelerine yardımcı olacaktır. Bayilik için belirli bir sermaye ile bu işe girdiğiniz zaman dükkana ait olabilecek olan tüm masrafları da beraberinde karşılamış oluyorsunuz.

Bargello sizden telep etmiş olduğu ücreti alarak dükkanınızın tüm dekorasyon malzemelerini, reklam ve tabela ücretlerini, ürün çeşitliliğini karşılayarak anahtar teslimi yapmaktadır. Bunun karşılığında dükkanınızın açılışını yapmış olduğunuz andan itibaren kazanmaya başlayacaksınız. Kısa sürede açılış için vermiş olduğunuz bedeli çıkartacak ve kar elde etmeye başlayacaksınız. Yüksek kar garantisi sunan firma kar marjını %100’e çekerek bayilik vermiş olduğu girişimcilerinin de çok güzel gelirler elde etmesini sağlayacaktır.

Firmanın bayiliklerine sunmuş olduğu destekler nelerdir?

Firma bayilik vereceği girişimcilerine destek verirken ilk olarak dükkan seçiminde destekte bulunmuştur. Dükkan tercihleri, dükkan büyüklüğü gibi konularda yardımcı olan firma, dekorasyon için gerekli olabilecek olan her türlü desteği sağlamaktadır. Bunun yanında eğitim çalışmaları için projeler düzenleyerek çalıştırmak istediğiniz elemanın bu sektör üzerinde geniş bilgilere sahip olmasını sağlayacaktır. Eğimli olan personellerle çalıştığınızda çok daha hızlı gelişir ve çok daha fazla kar elde edebilirsiniz. Ürün teminini devam ettirerek desteklerini sürdürmektedir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy