Battalbey bayiliği ile 5000 liraya çiğ köfteci dükkanı açın

Battalbey bayiliği ile 5000 liraya çiğ köfteci dükkanı açın

Çiğköfteci açmak isteyenlere Battalbey franchise

5 bin lira sermayesi olan ne iş yapacağım düşünen girişimciler küçük sermayelerini büyük yatırımlara  dönüştürebilirler. Az sermaye ile dükkan açma araştırması yapan girişimciler için sermayesiz iş kurma fikirlerini vermeye devam ediyoruz. Son zamanlarda çiğ köfte dükkanı açan yatırımcılar yüksek karlar elde ederek bol kazanç sağlamaya devam ediyorlar.  Eğer elnizde 5 bin lira paranız var bide yaşadığınız yerde çiğ köfte dükkanı yoksa Sizde 5 bin liranızı değerlendirmek ve iyi kazançlar elde etmek istiyorsanız Battalbey çiğ köfte bayiliği alarak bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

5 bin liraya çiğ köfte dükkanı açın

Bol kazançlı işinize ilk adımı atarken sizlere gerekli teknik desteği verecek olan firmanın bayilik şartları ise şöyle;

Açmak istediğiniz dükkanın tüm resmi işlemleri dahil bakım ve tadilatı yaptıktan sonra işyeri kurulumunda suya sabuna dokunmadan anahtar teslim işyeri açılışına kadar gerekli destekleri verecek olan firma sizden ek ücret, isim hakkı bedeli ve marka bedeli istemeyecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey açacağınız işyerini göstermeniz ve gerekli bütün işlemlerin yapılması için beklemeniz olacaktır. Firma istediğiniz konseptteki işyerinizi anahtar teslim size verecek üstüne birde açılışa özel ürün teminatı ile destek olacaktır. Reklam ve tanıtım giderlerini sizden talep etmemektedir. Firma, açılışa kadar Kurulum paketlerinde mevcut olan gerekli tüm malzemeleri dükkanıza temin edecektir. Firma standartlarına ve istediği şartlara uyan bayilikler firmanın önceliğidir.

Çiğ köfte dükkanı nasıl açılır yazımızda gerekli işlemler detaylarıyla anlatılmıştır.

Ülke genelinde sektöründe ilk sıralarda yerleşmiş olan firma daha çok kitleye çiğ köftelerini ulaştırmak için bayilikler vererek büyümeyi hedeflemektedir. Girişimcilerden istenen şartları yerine getirenlerle yapacakları bayilik sözleşmesi ile markasını daha çok yaygınlaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Battalbey çiğ köfte sizlerin 5000 lira sermaye ile iş sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.

Battalbey çiğ köfte firması ile % 100 kar marjı getiren bir başka bir çiğ köfte markasıdır. Firmadan Bayilik alanları hep kazandırmaktadır.

Parası olmayanlar için Sermaye olmayana erkan usta çiğ köfte bayiliği alarak iş sahibi de olabilirsiniz.

Battalbey çiğ köfte bayiliği ile yüksek kazanç elde etme imkanı yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey başvuruda bulunmaktır. Ayrıca yüksek kar elde edebilmeniz için açılacak dükkanın yer seçimine dikkat edilmesi gereklidir. Aynı bölgede 2 yada 3 tane çiğ köfte dükkanı varken bir tanede sizin çiğ köfte dükkanı açmanız yersiz olacaktır. Piyasa araştırması yaparak açılacak dükkanın yerini iyi seçerek göstereceğiniz yerin firma tarafından da uygun görülmesi halinde firma güvencesi altında geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Firmaya başvuru yapmak için www.battalbey.com.tr adresinden başvuru formunu doldurmanız halinde firma sizinle iletişime geçerek bayilik şartları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Battalbey çiğ köfte bayilik iletişim

Battalbey çiğ köfte bayilik iletişim;

Adres:MALKOÇOĞLU MAHALLESİ ESKİ EDİRNE ASFALTI NO:889-891
Sultangazi / İstanbul

Tel : 0555 324 84 23
E-posta : info@battalbey.com.tr

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy