Bebek ayakkabı bayilik çocuk giyim franchising

Bebek ayakkabı bayilik çocuk giyim franchising

Bebek ayakkabıları

Bebeklerimizi çok titizlikle büyütüyor ve onların gözünün içerisine bakıyoruz. Hastalanmalarından çok korkuyor rahatlıklarına özen gösteriyoruz. Onlar için her şeyin en iyisini istiyor ve onlar için çok çabalıyoruz. Bebekler daha anne karnına düştüğü andan itibaren anne, baba, anneanne, dede ve babaannelerin gönlünü feth edip hayatlarına neşe getirmeyi başarıyorlar. Bebekler anne karnında yavaş yavaş gelişimini tamamlarken anne ve babalarda dünyaya gelecek çocukları için hazırlıklar yapmaya başlıyorlar. Bebek arabası, beşik, kıyafetler,biberonlar, bebek bezleri ve daha bir çok bebek bakım malzemesi gibi ihtiyaçların en iyisi olması için çabalıyorlar. Bebekler dünyaya geldiği zaman anneleri onları çok iyi koruyup kolluyor ve hiç bir konuda sıkıntı yaşamasını istemiyorlar, en iyi bebek maması, en iyi bebek bezi olsun diye özen gösteriyorlar. Eğer bebeğiniz yediği mamadan rahatsız olursa çok sık gaz problemi yaşar ve sürekli kusma isteği içerisinde olurlar bu durumda bebeklerin sürekli ağlamalarına sebep olur, eğer bebek beziniz bebeğinize iyi gelmezse pişik sorunları ortaya çıkar ve bebeğinizin canı çok yanar devamlı ağlarlar.

Bu tür sorunların olmaması için elinizden geleni yaparsınız ve bebeğiniz artık yavaş yavaş büyümeye başlar önce emekler, sonra tay tay dikilir sonra, sıralamaya başlar ve ilk adımlarını atarlar. Sizde bu durum karşısında çok mutlu olursunuz. Peki bebekleriniz yürümeye başladığında onların ayak sağlığı için ne yapacaksınız. İlk adım ayakkabısı alarak bebeğinizin ayak sağlığına da dikkat edeceksiniz. İşte bu yüzden her ayakkabıyı çocuğunuzun ayağına giydirmeden önce iyice düşünmeli ve bunun arkasından giydirmelisiniz. Bütün bunlara dikkat eden ebeveynler bebek ayakkabısında marka tercih eden müşteri gurupları arasında yerini almaktadır. Peki bebek ayakkabısında bayilik veren firmalar hangileridir?

Bebek ayakkabısında bayilik veren firmalar hangileri?

bebek ayakkabısında da bayilik veren bir çok firmanın olduğunu biliyoruz. Bu bayiliklerden başlıcaları şunlardır. Adidas, dastini, zeyland, steppo ve daha bir çok firma bayilik vermektedir. bu firmalardan herhangi birisi ile anlaşma yaptığınızda oldukça karlı bir işe imza atmış olacaksınız. Şimdi siz değerli okurlarıma bebek ayakkabısında bayilik veren firmaların şartlarından bahsedeceğim.

Adidas bayilik alma şartları ve iletişim bilgileri

Adidas bayilik alma şartları konusunda ilk olarak açacağınız dükkanın metre kare özelliğine dikkat etmelisiniz. Mağazanın iç ve dış dizaynına özen göstermelisiniz. ürün ve ürünlerin teminine dikkat etmelisiniz. Bütün bu şartlara uyduğunuz taktirde istenilen tutarı temin edip ardından karşılıklı sözleşme imzalamalısınız.

Adidas iletişim bilgileri : 

Şakir Kesebir Cad. Gazi Umur Paşa Sok. No:25-27

0 212 355 3600

Dastini bayilik alma şartları ve iletişim bilgileri nelerdir?

Dastini bebek mağazasının bayilik için istemiş olduğu şartları hemen h emen her firma şubelerinden istemiştir. Firma ilk olarak açılacak olan dükkanın işlek mekanlar üzerinde olmasını tercih ediyor. Örneğin şehir merkezlerinde, caddelerde ve alış veriş merkezlerinde olmasına özen gösteriyor. Açılacak olan dükkanın metre karesinin en az 60 metre kare büyüklüğünde olması istenmiştir. Bayiliklerinin firma ile aynı tabela ve aynı dükkan dizaynı üzerinde olmasına dikkat etmelidirler. Ayrıntılı bilgi için firma ile iletişime geçmenizde fayda görüyoruz.

Dastini iletişim bilgileri :

Adres: Barbaros mah. Dereboyu cad. Uphill Towers A Blok kat :2 Daire:10 Batı Ataşehir/ İstanbul

Tel no: 0 216 688 8077

Web: www.dastini.com

Zeyland bayilik alma şartları ve iletişim bilgileri nelerdir?

Zeyland bebek mağazası bayilik almak isteyen girişimcilerden ilk olarak mekan araştırması yapmasını istiyor açacakları dükkanın işlek güzergahlar üzerinde olmasında fayda olduğunu söylüyor ve daha sonra belirledikleri metre kare üzerinde olmaları gerekmektedir. Dükkan dizaynı ve ürün yerleştirimi aşamasında kendi istekleri doğrultusunda olması gerektiğini söylüyor.

Zeyland iletişim bilgileri :

Adres : Şair Nigar sokak no:3/A Nişantaşı / İstanbul

Tel No: 0 212 246 4197

Cabani ayakkabı bayiliği şartları hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Steppo bayilik şartları ve iletişim bilgileri nelerdir?

Steppo bebek ve çocuk ayakkabısında oldukça köklü bir firmadır. Steppo’da diğer firmalar gibi ilk olarak işlek bir mekan veya alışveriş merkezleri üzerinde olması gerektiğini bildirmektedir. Dükkan büyüklüğünün en az 40 metre kare büyüklüğünde olması gerekiyor. Alınacak olan personelin steppo markası hakkında geniş bilgilere sahip olması gerekmektedir. Dükkan içerisindeki dizaynı ve tabela, reklam gibi konularda aynı yönde hareket etmeleri gerektiğini ve farklı bir ürünün satışının olmayacağını bildirmiştir.Ayrıntılı bilgilere sahip olmak istiyorsanız eğer firma ile iletişime geçerek geniş bilgiler edinebilirsiniz.

Steppo iletişim bilgileri:

Adres : Ceyhun Atıf Kansu Cad. Ata Plaza No:100/1-B Balgat /Ankara

Tel No: 0 312 472 1012

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy