Beyaz Eşya Dükkanı Açmak

Beyaz Eşya Dükkanı Açmak

Beyaz Eşya Dükkanı Nasıl Açılır?

Son yıllarda özel sektöre olan ilgi hızlı bir şekilde artış göstermiş ve çok sayıda vatandaşımız kendi işletmesini kurmak için adımlar atarak yüksek gelirler elde etmişlerdir. Girişimcilerin yüzde doksanı ne iş yapması gerektiğini bilmediği için özel sektöre adım atamamaktadır. Buna durum karşısında araştırmalarımıza göre Beyaz Eşya Dükkanı Açmak yüksek karlar elde etmenizi sağlamaktadır. Özellikle yaz ayları içerisinde bu sektöre olan ilgi daha fazla artış göstermektedir. Bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Beyaz Eşya Dükkanı Açmak, Beyaz Eşya dükkanı nasıl açılır, Beyaz eşya dükkanı içerisinde satılan ürünler, Beyaz eşya dükkanı açmak karlı mıdır, Beyaz eşya dükkanı açmanın maliyeti nedir? adlı başlıklara değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Beyaz eşya dükkanı içerisinde satılan ürünler nelerdir?

Beyaz eşya dükkanı açmak isteyen girişimcilerimiz bu sektöre adım atmış olduklarında çok karlı ve bir işe giriş yapmış olduklarını fark ederek yüzde yüz kar marjı elde edeceklerdir. Son yıllarda beyaz eşya ürünlerine olan artış göstermiş olduğu için bu sektör üzerinde çalışan girişimcilerimizin de yüzü gülmektedir. Bir çok mağaza beyaz eşya üzerine ürün satışı yaparken aynı zamanda yıllardır adını duyurmuş olan köklü firmalar da bayilik vererek girişimcilerimizin daha başarılı olmasını sağlamaktadır. Beyaz eşya dükkanlarında satılan ürünlerin listesini aşağıdaki yazımızda maddeler halinde açıklayacağız.

 • Buz dolabı
 • Derin dondurucu
 • Fırın
 • Aspiratör
 • Ocak
 • Bulaşık makineleri
 • Çamaşır makineleri
 • Mikro dalga fırınlar
 • Set üstü ocaklar
 • Ankastre setler
 • Bilgisayarlar
 • Cep telefonları
 • Küçük ev aletleri
 • Epilasyon aletleri
 • Saç kurutma makineleri
 • Düzleştirici ve maşalar

Maddeler halinde saymış olduğumuz ürün grupları dışında daha bir çok ürünün de satışını gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır.

Beyaz eşya üzerine bayilik veren firmalar

Beyaz eşya satışı yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında kökleşmiş ve yıllardır adını yurt içinde ve yurt dışında duyurmayı başarmış olan işletmeler bulunmaktadır. Bu işletmeler sayesinde çok sayıda vatandaşımız karlı alışverişler yaparak tüm beyaz eşya ihtiyaçlarını gidermiş olduğu gibi küçük ev aletlerini de bu mağazalardan almayı tercih etmektedirler. Beyaz eşya üzerine bayilik veren firmaların isimleri ise aşağıda sırası ile yer almaktadır.

 • Bosch 
 • Arçelik
 • Vestel
 • Profilo
 • Regal
 • Arzum
 • Tefal

Bosch beyaz eşya bayiliği

Beyaz eşya sektörü üzerinde çalışmak isteyen girişimcilerimiz bayilik alarak sektöre 1-0 önde başlama imkanına sahip olabilirler. Kaliteli ürün yelpazesi ile müşterileri kendisine kitleyen bu mağaza küçük ev aletlerinden buzdolabına, fırına ve ankste setlere kadar hemen hemen her ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Bu firma ile iletişime geçerek yüksek kalite standartlarına sahip olabilir ve bayilik alarak yüksek kar marjı elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bayilik almak istiyorsanız eğer ayrıntılı bilgi için firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve geniş çaplı bilgiler edinebilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya bayiliği

Arçelik uzun yıllardır biz tüketicilere hizmet vererek kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin taleplerini de dikkate alarak çalışmaktadır. Arçelik küçük ev aletlerinden cep telefonlarına kadar hemen hemen her ürünün satışını gerçekleştirerek yüksek karlar elde etmektedirler. Sizlerde beyaz eşya sektörüne girerek yüksek karlar kazanmayı hedefliyorsanız eğer Arçelik firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve bayilik alabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya bayiliği

Vestel beyaz eşya bayiliği vererek girişimcilerimize desteklerini sunmaktadır. Beyaz eşya bayiliği veren bu firma kaliteli ürünleri ile dikkat çekerken aynı zamanda uygun fiyatları ile çok sayıda vatandaşımıza ürün satışı gerçekleştirmektedir. Beyaz eşya sektörüne girerek Vestel firmalarından bayilik alabilir ve kaliteli hizmet sunarak cazip fiyatlarla müşterilerin dikkatini çekebilir ve sermayenizi riske atmamış olursunuz.

Profilo beyaz eşya bayiliği

1976 yılında kurulan bu firma kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye’nin en kaliteli beyaz eşya satışı yapan firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buz dolapları, Derin dondurucular, Televizyonlar, Ankastre setler küçük ev aletleri gibi ürünlerin satışını en uygun fiyatlarla satarak bayilik vermiş olduğu girişimcilere yüksek karlar kazanma fırsatı sunmaktadır. Sizde beyaz eşya sektörüne girmek istiyorsanız eğer Profilo beyaz eşya bayiliği alabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Regal beyaz eşya bayiliği

Beyaz eşya sektörü arasında yerini alan Regal diğer köklü firmalara nazaran daha uygun fiyatlarla ürün satışı gerçekleştirmektedirler. Kaliteli ürünleri ile güvenilir bir hizmet veren bu firma bayilik almak isteyen girişimcilerimize destek vererek onlarla birlikte çalışmayı hedeflemiş ve çok sayıda girişimcinin yüksek karlar kazanmasını sağlamıştır. Regal beyaz eşya bayiliği almak istiyorsanız eğer firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Arzum Beyaz eşya bayiliği

Arzum beyaz eşya sektöründe genellikle küçük ev aletleri üzerinden adını duyurmayı başarmış olan bir firmadır. Kaliteli hizmetleri ile on milyondan fazla ürün çeşitliliği ile dikkat çekerek girişimcilerimizin bu firmadan bayilik alması ile yüksek kazançlar elde etmeleri sağlanmaktadır. Arzum beyaz eşya firmasından bayilik almak istiyorsanız eğer firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve bayilik alabilirsiniz.

Tefal beyaz eşya bayiliği

Tefal küçük ev aletleri ile adını duyurmuş olan köklü bir firmadır. Satışını gerçekleştirmiş olduğu bu ürünler dışında beyaz eşya satışı da yapmaktadır. Tefal mağazası ile çalışmak isteyen girişimciler firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve bayilik alarak bu sektör üzerinde başarılı işlere imzalarını atabilirler. Sizlerde kaliteli hizmet anlayışı ile köklü bir firmadan bayilik almak istiyorsanız eğer Tefal firmasından bayilik alabilir ve başarılı işlere imzalarınızı atabilirsiniz.

Beyaz eşya dükkanı açmak karlı mıdır?

Beyaz eşya sektöründe çalışmak isteyen vatandaşlarımız bu işi yapmaya başlamadan önce işin ne derece kar getireceği hakkında bilgiler toplamaktadırlar. Beyaz eşya sektörü son zamanlarda hızlı bir artış sergilemiş ve çok sayıda girişimcimize yüksek kazançlar sunmuşlardır. Beyaz eşya sektörüne adım atmış olduğunuzda köklü bir firmadan bayilik almış iseniz elde edeceğiniz kar miktarı çok daha fazla olacaktır. Yaz aylarında düğün sezonu açıldığı için ilkbahar ve yaz ayları içerisindeki kazancınız diğer dönemlere göre daha fazla olacaktır. Ortalama olarak bir rakam verecek olursak eğer 50.000 lira ile 100.000 lira arasında bir ciroya sahip olacaksınız. Bu durumda da kar marjını yüksek olacaktır. Yüksek karlar elde etmek için bayilik veren firmalar ile iletişime geçerek anlaşma sağlayabilir ve karlı işlere imzanızı atmış olursunuz.

Beyaz eşya dükkanı açma maliyeti nedir?

Beyaz eşya dükkanı açmak istediğinizde yapacağınız harcamalar dükkanı açacağınız muhite ve dükkan büyüklüğüne göre değişiklik göstereceği gibi aynı zamanda ürün türüne ve ürün çeşitliliğine göre de değişiklik gösterecektir. Beyaz eşya sektöründe bayilik almış olduğunuzda maliyet oranınız bayilik almış olduğunuz firmaya göre değişiklik gösterecektir. Bu sektörde başarılı olmak için küçük ev aletlerinden büyük beyaz eşyalara kadar hemen hemen her ürünün satışını yapmalısınız. Kaliteli ürün satışınız ile yüksek karlar elde edebileceğiniz gibi dükkan açma aşamasında yüksek maliyetler yapabilirsiniz. Beyaz eşya dükkanı açmak istemiş olduğunuzda ortalama olarak 100.000 lira ile 150.000 lira arasında bir maliyet ile dükkan açılışını yapabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy