Bilecik Bozüyük evlere ek iş imkanı veren firmalar

Bilecik Bozüyük evlere ek iş imkanı veren firmalar

Bozüyük, Bilecik iline bağlı bir ilçedir. Sanayileşmenin hızla ilerlemesi sayesinde burada oturan halkın büyük bir kısmı geçimlerini fabrikalarda çalışarak sağlamaktadırlar. Bozüyük, Dört eylül, Çortuk, Tekke, Yeşilkent, Mithatpaşa, Yediler, Namık Kemal, Kasımpaşa, Çarşı, Mehmet Akif ve Yeni mahalle’de oturan vatandaşlarımız için bir çok firma iş imkanı sağlamaktadır. Öğrenciler, ev hanımları, ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımız için harika iş fırsatları sunulmaktadır. Seramik fabrikalarının da bulunduğu bu ilçede firmalar evlere iş verirken seramik boyaması işi de vermektedir.

Evlere iş imkanı veren firmalar

Son dönemlerde en çok para kazandıran ve en çok  tercih edilen iş grupları arasında yerini alan nikah şekeri, bebek mevlüt şekerleri, keçeden kapı süsü yapımı, cam süsleme, dikiş nakış işi, havlu kenarı ve patik yapımı, tül perde dikimi işi veren firmalar oldukça dikkat çekmektedir. Bu firmalara ulaşmak için öncelikli olarak size en yakın olan firmalar ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Veya yapmış olduğunuz işleri sosyal medya hesaplarınız üzerinden satışının gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir firma ile anlaşma sağlayamadıysanız işlerinizi kendi çevrenizdeki insanlara satabilir ve kendi reklamınız kendiniz yaparak oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz.

Çortuk’ta ev hanımlarının yapmış olduğu ek işler nelerdir?

Çortuk’da oturan ev hanımları genellikle eşlerine katkı sağlamak amacıyla veya geçimlerini sürdürmek için havlu kenarı, çember oyası, salon takımı, çarşaf kenarı gibi işleri yaparak oldukça güzel paralar kazanmaktadırlar. Örneğin iğne oyası ile yapılan havlu kenarı 30 lira ile 50 lira arasında değişiklik gösterirken , çarşaf takımları, nevresim takımları, salon takımları ise en az 150 lira ile 350 lira arasında değişiklik göstermektedir. Eğer işinizi düzgün ve hızlı yapıyorsanız ve çarşaf takımı, salon takımı gibi işler yapıyorsanız aylık en az 1.000 lira kazanabilirsiniz. Eğer havlu kenarı, çember oyası gibi işler yapıyorsanız ve eliniz hızlı ise 2 günde bir yenisini yapabilirsiniz ve geliriniz daha da artış gösterebilir. Havlu kenarı ve çember oyasından en az aylık olarak 1.500 lira kazanabilirsiniz.

Kurdele işi veren firmalar

Bilecik, Bozüyükte kurdele işi yaparak geçimini sağlayan bir çok vatandaşımız varken bu işler üzerine oldukça başvuru yapılmaktadır. Kurdele işi için halk eğitim merkezleri özel eğitimler verirken bu iş üzerinden çok güzel paralar kazanmak mümkündür. Kulede işinden neler yapılabilir. Havlu motifleri, fiskos örtüsü, yatak örtüsü, kıyafetlere aksesuar yapımı, çanta süslemeleri, gibi bir çok işi yapabilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz.

Bu iş üzerine iyi bir deneyime ve bilgiye sahipseniz evlerinizde eğitim vererek de paralar kazanabilirsiniz.  Bu işler üzerinden kazanacağınız para değişiklik gösterecektir fakat kurdele işi yaparken büyük bir iş yapmış olduğunuzda aylık olarak en az 1.500 lira civarında paralar kazanabilirsiniz. Bu işi bir firma ile anlaşarak yapmış olduğunuzda ise alacağınız rakam 1.500 ile 2.000 lira arasında olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy