Bolu evlere ek iş veren firmalar

Bolu evlere ek iş veren firmalar

Bolu evlere ek iş veren firmalar 2019 yılında da vatandaşları için çok cazip iş fırsatları sunmaktadır. Evlere iş veren firmalar sayesinde hem ek iş arayışı olan vatandaşlarımız yararlanmakta hem de iş veren firmalar büyük kar elde etmektedir. Firmalar evlere iş vererek yol, yemek, sigorta masraflarından kar elde etmiş oldukları gibi tek eleman için harcayacakları masrafla evlere iş vererek çift eleman çalıştırma fırsatı bulmaktadırlar. Evlere iş veren firmalar son iki üç yıldır büyük bir artış göstermiş ve bu sayede öğrencilerimiz, emeklilerimiz, ev hanımlarımız ve ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımız aile ekonomilerine katkı sağlama fırsatını yakalamış bulunuyorlar.

Bolu ve çevresinde evlere iş veren firmalar

Bolu Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Yeşillikleri ve gezilip görülecek yerleri sayesinde hafızalarımızda unutulmaz anılar bırakmaktadır. Burada yaşayan halk tarım, hayvancılık, kümes hayvancığı yaparak geçimlerini sürdürürken küçük ve orta büyüklükteki işletmeler sayesinde de bolu halkı geçimlerini sürdürmektedirler. Bolu merkez, Dördivan, Yeniçağa, Gerede, Mudurnu, Seben, Göynük, Kıbrısçık, Mengen il, ilçe ve köylerinde oturan vatandaşlarımız için iş imkanı sunan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların başlıcalarında en çok tercih edilen iş grupları yer almaktadır. Evde poşet katlama işi, anahtarlık yapımı, mandal montaj işi, kına paketleme işi, tasarım işi, dikiş nakış işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçebilir ve oldukça güzel gelirler elde edebilirsiniz. Evlere iş veren firmalarınyoğunlukta olduğunu hepimiz biliyoruz ve evlerde yapılabilecek olan işlerin üzerinde durmak isteyen ve evlerinde çalışmak isteyen vatandaşlarımızın daha önceki yazılarımızı okumalarını ve bizi takip etmelerini rica ediyoruz. Bu sebeple 2019 yılı içinde yapılabilecek olan işler için lütfen burayı tıklayınız.

Bolu Mudurnu’da el sanatları yapımı

Mudurnu el sanatları sanatları bakımından işlevi çok olan yani oldukça zengin olan ilçelerimizden biridir. Demircilik, ahşap oymacılığı, yemenicilik, bakırcılık, kalaycılık, semercilik, sepetçilik, iğne oyası gibi daha bir çok el sanatları yapılmaktadır. Özellikle bayanlarımızın evlerinde yapmış oldukları el sanatlarına rağbet çok fazla görülmektedir. Eskisi kadar tercih sebebi olmayan el sanatları üzerinde halen çalışan firmalar oldukça yüksek gelirler elde etmeye devam etmektedir. Tarihimize, gelenek ve göreneklerimize sahip çıkmadığımız sürece unutulmaya mahkumuz bu sebeple biz ve bizden sonra gelecek olan nesiller için atalarımızın bize emanet etmiş oldukları tarihimize sahip çıkmalıyız.

Bu sebeple atalarımızdan kalan bu el sanatlarını devam ettirmek için çaba göstermeli ve unutturmamalıyız. Mudurnu da yaşayan halk atalarından kalma bu mesleklerine sahip çıkmış ve el sanatları üzerinde durarak evlere iş vermeye başlamış ve yeni nesillere de ata mesleklerinin devam etmesi için eğitim vermektedirler. El sanatları dışında evde 2019 yılında ek iş imkanları veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalara başvuru yaparak evlerinizde çalışabilir ve ailelerinize katkıda bulunabilirsiniz.

Bolu ev hanımlarına iğne oyası işi veren firmalar

Bolu ve çevresinde oturan vatandaşlarımız için özellikle de ev hanımları için iğne oyası işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışmaya başlamış olduğunuzda ister parça başına ücret alırsınız isterse aylık olarak maaşa bağlanırsınız. İğne oyası çok zor ve emek gerektiren el sanatlarından biri olduğu için bu işi yapabilecek olan ev hanımlarına ulaşmakta son derece zorlu olmaktadır. Firmalar iğne oyası üzerine iş verirken öncelikli olarak çember oyaları, namaz örtmeleri, havlu kenarları, mutfak ve salon takımları gibi işlerinde yapılmasını istemektedir. Çember ve havlu kenarı yapmak diğer işlere nazaran daha kolay olurken ödenecek ücretlerde salon takımı veya mutfak takımına nazaran daha az görülmektedir.

Bolu ve evlere ek iş veren firmalar 2019 sayesinde sizler de ek iş imkanına sahip olabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bolu ve çevresinde oturan vatandaşlarımız için iş imkanı sunan firmalar ile iletişime geçerek hem meslek sahibi olabilir hem de para kazanabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy