Bostancı ek iş ilanları

Bostancı ek iş ilanları

Bostancı ve çevresinde evlere ek iş imkanı sunan firmalar

Bostancı ve çevresinde evlere ek iş imkanı veren firmalar son yıllarda hızlı bir şekilde artış göstermiş ve çok sayıda vatandaşımız için ek gelir kazanma şansı verilmiştir. Bostancı’da yaşayan vatandaşlarımız evlere ek işveren firmalar ile iletişime geçerek kolay yoldan para kazanama fırsatını da yakalamış olmaktadırlar. Evlere ek iş imkanı sunan firmalar ev hanımları olan vatandaşlarımıza, emekli olan vatandaşlarımıza, öğrenci olan vatandaşlarımıza ve emekli olan vatandaşlarımıza iş imkanı sunarak yüksek gelirler kazanmaları desteklenmektedir.

Bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Bostancı ek iş ilanları hakkındaki yazımıza değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz. Evlere ek iş veren firmalar hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer sitemizdeki evlere iş veren kategorilerdeki yazılarımızı inceleyebilir ve bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bostancı ek iş veren firmalar
Bostancı ek iş veren firmalar

Bostancı’da oturan vatandaşlarımız için ek iş imkanı veren firmalar

Bostancı’da oturan ve yaşamını sürdüren vatandaşlarımız için evlere ek iş imkanı sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde evlerine ek gelir götürerek aile geçimlerinize katkıda bulunabilirsiniz. Bostancı ek iş imkanları sayesinden oldukça zengin olan yerlerden biridir. Ek iş imkanı sunan firmalar arasında son yıllarda özellikle evlere iş veren firmalar dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Ek gelir imkanı sunan firmalar, evlere temizlik işi veren firmalar, evde çocuk bakım işi veren firmalar, ev yemekleri yapım işi veren firmalar, bilgisayar başında anketörlük işi veren firmalar, fotoğraf ve kamera çekim işi veren firmalar, organizasyon işi veren firmalar, paketleme işi veren firmalar, boyama işi veren firmalar, halı yıkama işi veren firmalar, evde ütü yapım işi veren firmalar, dikiş nakış işi veren firmalar, abiye, gelinlik, nişanlık ve kına kıyafeti dikim işi veren firmalar, tasarım işi veren firmalar, animatörlük işi veren firmalar, gibi çok sayıda firma bulunmaktadır. Ve bu firmalar özellikle öğrenci ve ev hanımı olan vatandaşlarımız için ek gelir imkanı sunarak yüksek gelirler kazanmanızı ve aile geçiminize katkı sağlamanızda size emekleriniz karşılığında yardımcı olmaktadır.

 Bostancı’da evlere temizlik işi veren firmalar

Bostancı’da oturan vatandaşlarımız için ek iş imkanı sunan firmalardan bir tanesi Bostancı’da evlere temizlik işi veren firmalar olmaktadır. Bu firmalar evlere temizlik yapmak için eleman gönderdiği gibi aynı zamanda inşaat temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, merdiven temizliği gibi çok sayıda yerlere temizlik için eleman göndermektedirler.

Bu firmalar bazen tam zamanlı eleman gönderirken bazen ise yarım zamanlı eleman göndermektedir. Tam zamanlı iş için verilen ücret ile yarım zamanlı verilen ücret arasında fark vardır. Ayrıca temizlik için gitmiş olduğunuz mekanlardan alacağınız ücretlerde metre karesine göre hesaplanmaktadır. Gün içerisinde temizlik için bazen 150 lira alırken bazen ise 250 lira aldığınız olacaktır. Bu ücretler firmalar ile bölüşülecek ve aylık olarak ortalama bir rakam çıkarılacaktır. Firmalar yanlarında çalıştırmış oldukları elemanlarına bazen günlük olarak ödeme yaparken bazen ise haftalık veya aylık olarak ödeme yapmaktadırlar. Bu durumda alacağız ücretler de değişiklik gösterecektir.

Fakat ortalama olarak bir rakam belirlemiş olduğumuzda 2.000 lira ile 2.500 lira arasında bir ücret alabilirsiniz.

Bostancı’da evde çocuk bakım işi veren firmalar

Evde çocuk bakım işi veren firmalara Bostancı ve çevresinde ulaşabilirsiniz. Firmalar çocuk bakımı için çalışmak istedikleri elemanları çok iyi derecede araştırarak işe başlatmaktadırlar. Sertifikası ve diploması olan bakıcılarla çalışmayı tercih eden firmalar genç elemanlara daha fazla ağırlık göstermektedir. Bayanlar ile çalışmakta ağırlık gösteren bu firmalar çalışmak istedikleri elemanların kusursuz olarak işlerine devam etmelerini istemektedir.

Son zamanlarda çocuk istismarları, taciz ve tecavüz olayları artış göstermiş olduğu için evlere çocuk bakım işi veren firmaların işi de sarsıntıya uğramıştır. Bu sebeple halen işine devam eden firmalar da isimlerine leke sürmemek için her şeyi ince ayrıntısına kadar inceleyerek eleman almaktadır. Evlere çocuk bakım işi veren firmalar ile çalışmaya başlamış olduğunuzda sorumluluklarınız çok fazla olacağı için ve aynı zamanda fazla yorulacağınız için alacağınız ücret diğer işlere nazaran biraz daha fazla olacaktır.

Deneyimli olarak çalışan elemanlar ise diğer elemanlara nazaran daha farklı ücret alacaklardır. Firmaların vereceği ortalama rakam 2.000 lira ile 2.500 lira arasında değişiklik göstermektedir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy