Çanakkale evlere iş veren firmalar evde iş ilanları

Çanakkale evlere iş veren firmalar evde iş ilanları

Çanakkale merkez, Yenice, Ayvacık, Bayramiç, Lapseki, Gökçeada, Biga, Gelibolu, Bozcaada, Ezine, Çan, Eceabat İl, ilçe ve köylerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş vererek öğrencilere, ev hanımlarına ve ek iş arayışı içerinde olan vatandaşlarımıza harika fırsatlar sunmaktadır. Çanakkale şanlı geçmişi ile hepimizi ayakta tutan ve gururla yaşamamızı sağlayan ve şehitlerimizin kanları ile kazanılmış olan destansı bir şehrimizdir. Çanakkale Marmara bölgesinde yer almaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin oldukça çok ziyaret etmiş olduğu topraklardan birisidir.

Çanakkale evlere iş veren firmalar sayesinde vatandaşlarına ek iş imkanı sunmuş olmaktadır. Hayat şartlarının oldukça zor olduğu bu şehirde yaşam standartları çok yukarıdadır. Bu sebeple ek iş arayışı içerinde olan vatandaşlarımız evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek çok güzel paralar kazanmaktadırlar.

Çanakkale evlerde yapılabilecek olan işler nelerdir?

Çanakkale ve çevresinde oturan vatandaşlarımız için evlere ek iş veren firmalar çok değişik alanlarda ve unutulmuş el sanatları üzerine işler vererek para kazanmanızda yardımcı olacaktır. Firmalar evlere iş imkanı verirken yaş sınırı koymazlar, cinsiyet ayrımı yapmazlar, başka bir yerde çalışıp çalışmadığınızı dikkate almazlar sizden sadece işinize gereken özeni göstermenizi ve işinizi zamanında teslim etmenizi isterler. Çömlekçilik, halıcılık, kilimcilik, oya, dantel işleri, örgü işleri ve nakış işleri üzerinde duran firmalar aynı zamanda hediyelik eşya üretimi yapmanızı da isteyebilirler. Trakya bölgesinde evlere iş veren firmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çanakkale Babakale ‘de ahşap oymacılığı işi veren firmalar

Çanakkale ve ilçelerinde el sanatlarına özen gösteren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları bıçakçılık ve ahşap oymacılığı işi veren firmalardır. Bıçakçılık Trabzon’un Sürmene ilçesinde de oldukça meşhur olan iş grupları arasında yerini alırken Çanakkale Babakale’de de oldukça meşhur olmuştur. mutfak bıçaklarının yapımı ağırlıklı olduğu gibi süs için yapılan bıçaklar, Çakılar da müşterilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Ahşap oymacılığı da oldukça meşhur olduğu için bu yörede ahşap oymacılığına da büyük önem verilmektedir. İnsanlar bu işleri yaparken para kazandıkları gibi çok da keyif almaktadırlar.

Bir çok insan bu işi artık hobi olarak yaptığı gibi bu işi ticaret amaçlı da yapan bir çok vatandaşımız bulunmaktadır. Eğer sizin de bu alanlar üzerinde bilginiz varsa firmalar ile anlaşma sağlayabilir ve oldukça yüksek meblağlarda paralar kazanabilirsiniz. Edirne evlere iş veren firmalar arasında Çanakkale’ye iş veren yerlerde mevcuttur.

Çanakkale de hediyelik eşya yapımı veren firmalar

Çanakkale de hediyelik eşya satışı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bunun sebebi ise yerli ve yabancı turistlerin oldukça sık olarak bu şehri ziyarete gelmiş olmaları dikkat çekmektedir. Çanakkale seramikleri, çömlekleri halı dokumacılığı, ahşap oymacılığı, bıçakçılığı ile meşhur olan bir şehirdir. Bunun yanında Truva atının da meşhur olduğunu biliyoruz ve bu atı simgeleyecek olan hediyelik eşyaların üretimi yapılmaktadır. Seramikten Turuva atını simgeleyen bir çok biblo ve süs eşyası yaparak geçiminizi sağlayabilirsiniz. Hediyelik eşya satışı yapan bu firmalar el sanatları üzerine çok fazla durmaktadır. Sizler de evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz.

Kırklareli evlere ek iş veren firmalar sayesinde bu yörede yaşayan halk derin bir nefes almış ve ek gelir kaynağı elde etme fırsatı bulmuşlardır. Bu yöre de yaşayan halkın büyük bir kısmı geçimlerini su ürünleri, hayvancılık, tarım, sanayi, bitkisel üretim ve turizm üzerinden sağlamaktadırlar. Ülkemizin içinde bulunmuş olduğu ekonomik krizden dolayı bir çok vatandaşımız iş sıkıntısı yaşamakta ve evlerini geçindirmekte sorunlar yaşamaktadır. Bu sebeple vatandaşlarımız ek gelir getirecek işler aramakta ve geçimlerini daha rahat bir şekilde sürmek için çaba göstermektedirler. Kırklareli merkez, Babaeski, Vize, Demrköy, Pınarhisar, Kofçaz, Pehlivanköy, Lüleburgaz il, ilçe ve köylerinde yaşayan vatandaşlarımız için bir çok firma ek iş imkanı vererek geçimlerine katkı sağlamaktadır. Sizlerde ek iş arayışı içerisindeyseniz ve ne iş olsa yaparım diyorsanız bu firmalar ile anlaşabilir ve oldukça güzel paralar elde edebilirsiniz.

Trakya ve Ege bölgesinde ek iş fırsatları

Çanakkale’de evlere ek iş veren firmalar sayesinde bu bölgede yaşayan halkın bir çoğu bu firmalara başvuru yapmış ve ek gelir elde etme imkanına sahip olmuşlardır. Ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımız için çok güzel iş fırsatları doğuran bu firmalar aylık olarak düzenli bir şekilde maaş ödemesi yapar ve evlerinizin geçiminizi sürdürmeniz de sizlere yardımcı olurlar. Dokumacılık, ağaç işçiliği, arabacılık, çömlekçilik, boyamacılık, çarık yapımcılığı gibi unutulmuş el sanatlarının üzerinde duran bir çok firma vatandaşlarına bu işleri evlerinde yapmaları için ek iş imkanları sağlamaktadırlar.

Çanakkale el dokuması halı dokumacılığı işi veren firmalar

Çanakkale çevresinde yaşayan vatandaşlarımız için bir çok firma unutulmuş el sanatlarını tekrar hayata bağlamayı hedeflemiş ve bu işler üzerinde çalışmaya başlamışlardır. Unutulan el emeği göz nuru işlerden birisi olan halı dokumacılığı oldukça zahmetli ama bir o kadar da zevkli işler arasında yerini alırken bir çok ev hanımı halı dokumacılığı yaparak eşlerine maddi anlamda destek çıkmış ve aynı zamanda meslek edinmektedirler. Halı ve kilim dokumacılığı eski zamanlarda oldukça meşhur olan iş grupları arasında yerini alırken şimdilerde ise tarihi el sanatları olarak bilinmektedir. Fakat son zamanlarda el dokuması halı ve kilimlerin talepleri oldukça artış göstermiştir.

Yurt içi ve yurt dışı da dahil olmak üzere ticaret alanı genişlemiş ve oldukça güzel paralar kazandırmaya başlamıştır. Sizlerde halı dokuyarak 3.000-3.500 lira civarında paralar kazanabilir ve ailenize ek gelir getirebilirsiniz.

Çanakkale’de evde çömlek işçiliği işi

Çanakkale Biga’da oturan bir çok vatandaşımız çömlek işçiliği yaparak geçimlerini sürdürürken aynı zamanda streslerini atacak çok güzel bir iş yapmaktadırlar. Çömlek işçiliği çamurdan yapılan fakat oldukça Şık tasarımlarla şekillendirilen harika bir el sanatıdır. Eski insanlar çömlekte pişen yemeklerden, mayalanan yoğurtlardan yiyerek sağlıklarını koruyorlardı fakat zamanın hızla ilerlemesi ve teknolojinin de hayata geçirilmesi ile çömlekler unutulmuştur.

Unutulan bu işleri hatırlatmak amacıyla bir çok firma çömlek üretimi yaparak çok güzel paralar elde etmektedirler. İnsanlar artık çömlekleri şark köşelerine koymak için, dekoratif amaçla süslemek için alırken bir çok insanda kullanmak için bu üretilen çömlekleri almaktadırlar. Talebi fazla olan çömlek işçiliğinden aylık en az 2.500-3.000 lira arasında bir ücret elde edebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy