Çiçek bayiliği veren firmalar

Çiçek bayiliği veren firmalar

Çiçekçi dükkanı açmak

Kendinize bir iş yeri açmak istediğinizde elinizdeki sermayeyi en doğru şekilde değerlendirmek ve getirisi güzel olabilecek bir alana yatırım yapmak istersiniz. Eğer sizde bir iş yeri açmak istiyorsanız ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız. Kendinize bir çiçekçi dükkanı açabilir veya herhangi bir çiçekçi dükkanından bayilik alabilirsiniz. Çiçek sektörüne girmek isterseniz eğer bu iş hakkında bir deneyiminizin olması gerekmektedir. Daha önce hiç çiçekle ilgilenmediyseniz ve bu duruma karşılık yine de çiçekçilik yapmak isterseniz eğer deneyimli elemanlar ile çalışmanız gerekecektir. Çiçekçilik dışarıdan bakıldığında çok kolay bir iş gibi görünüyor fakat çiçekçilik işi  en zor iş grupları arasında yerini almaktadır. Çiçekçilik yapıyorsanız bütün çiçekler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Nasıl bakılır, nerede bakılır, hangi çiçek suyu sever, hangi çiçek gölgeyi, hangi çiçek, güneşi sever gibi başlıklar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bunun dışında çiçek ekme, biçme işlemlerinden anlamalısınız, Çiçeklere karşı bir sevgi barındırmalısınız.

Çiçek bakmak çocuk yetiştirmek gibidir. Bir bebek derdini nasıl anlatamazsa çiçekte aynı öyledir. Çok fazla ilgi ve alaka göstermelisiniz. Çiçeklerden sevginizi esirgememelisiniz. Onlarla sohbet etmeli özenli bir şekilde sulamalı ve özenli bir şekilde ilgilenmelisiniz. Aslında çiçekçilik işi zor olduğu kadar dünyanın en zevkli işleri arasında yerini almaktadır. Çiçek bakmak insana huzur verir bütün stresini ve kederini atmasına yardımcı olur. Oldukça keyif alacağınız bu işte başarılı olursanız çok güzel paralar kazanacağınızın garantisini verebiliriz. Çiçekçi dükkanı nasıl açılır adlı yazımızdan ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Hangi firmalar çiçekçilik için bayilik veriyor?

Çiçek bayiliği veren firmaların isimlerini siz değerli okurlarımla paylaşacağım. Çiçekçilik için bayilik veren firmalar her zaman size destek verecek ve başarılı olmanızda yardımcı olacaktır. Bayilik  veren çiçekçilerin isimleri, Myd çiçek bayilik, meyve şehri çiçekçilik ve diğer firmalar bayilik vermek için yatırımcılarını bekliyor.

Myd çiçek bayilik şartları ve iletişim bilgileri

Myd çiçek 2016 yılında kurulmuş bir firmadır. Toplamda 12 şubesi, 4 franchise bayi şubesi ve 15 çalışanı ile birlikte kuvvetli adımlar atarak ünvanını duyurmaktadır. Asırlardır sevgiyi, aşkı, tutkuyu, romantizmi ifade eden çiçek dükkanları, bir demet çiçek ile bir çok çiftin hayatlarını birleştirmeye, birçok çiftin barışmasına, bir çok çiftin duygularını ifade etmeye yardımcı olabilecek bir araç olarak görülmüştür. Yer yüzünde çiçek sevmeyen bir kadın bulmak çok zordur. Bu yüzden zerafeti de ifade ederek annelerimize, öğretmenlerimize, eşlerimize ve daha bir çok arkadaşımıza sevgi ve saygımızı göstermek için bir demet çiçekten yardım almışızdır. Myd çiçek bu düşünce ve görüşleri ile yola çıkarak ve görselliği ön plana alarak rüya gibi çiçekler hazırlamayı başarmış ve kısa sürede adını bir çok yerde duyurmuş bir firmadır.

Sizde Myd çiçek ile çalışmaya başlayarak başarılı bir iş hayatına adım atabilirsiniz. Myd çiçekçilik girişimcilerinde il olarak güveni ön planda tutuyor. Karşılıklı iş ahlakı ve saygıyı ilke edinerek çalışmaya başlayan bu firma girişimcilerinden de aynı düşüncelerle işlerine başlamasını istiyor. Myd çiçekçilik bayilik vermek için İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’i hedef bölge olarak belirlemiş ve Çiçek, Aranjman, Buket, Bahçe tasarımı, özel tasarımlar ile konseptlerini belirlemiştir. Proje desteği ve ortak reklam düzenleyerek desteklerini esirgemeyen firma, Bu sektörde yeni olduklarını fakat şirket sahibinin Türkiye genelinde en büyük markalarından birinin merkez şubesinde usta olarak yıllarca çalışmış ve kendisini geliştirmiştir. Bu sektör hakkında çok geniş bilgiye sahip olduğunu düşünerek firmanın kendisinin ve bayilerinin büyük bir başarıya imza atacağının garantisini veren bir firmadır.

Myd çiçek iletişim bilgileri

Adres: Karadolap mah. Gül sok. No:27 Eüp/ İstanbul

Tel No: 0 850 5200128

Yetkili Kişi: Yalçın KARACA

Meyve şehri Çiçekçilik ve iletişim bilgileri

Meyve şehri ve çiçekçilik, meyvelerden çiçekler ve çiçek sepetleri yaparak müşterilerin kalplerini kazanmayı başarmış bir firmadır. Müşteri memnuniyetine ve müşterilerin taleplerine önem veren bu firma başarılı olmasındaki sırrı müşterilerine önem vererek çalışmalarına bağlıyor. Bayilik vereceği yatırımcılardan da aynı özveri ile çalışmalarını bekleyen firma bütün desteği ile bayilik vereceği yatırımcıların yanında olduğunu bildiriyor. Meyve şehri yapmış olduğu çiçekleri ile çok harika sunumlar yaparak müşteri toplamaya devam ederken aynı zamanda yatırımcılar için bayilik imkanlarını sunuyor. Bu firma ile çalışmaya başladığınızda pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy