Çiğ köfte bayiliği 2019 ücretleri

Çiğ köfte bayiliği 2019 ücretleri

Çiğ köfte bayilikleri 2019

2019 yılında yeni bir iş kurma hayali olan ve ne iş yapabileceğine karar veremeyen girişimcilerimiz için çiğ köfte bayiliği almalarını öneririz. En çok tercih edilen iş gruplarının başında yer alan çiğ köfte bayilikleri bu yıl da oldukça tercih edilen işler arasında yerini alacaktır. Son zamanlarda çiğ köfte vazgeçilmeyen tatlar arasında yer almaktadır. Bir çok vatandaşımız öğle yemeklerinde, akşam yemeklerinde, veya meze amaçlı olarak tercih etmektedirler. Bir çok vatandaşımız da haftanın 3-4 günü mutlaka yemek öncesi ve sonrasında atıştırmalık olarak çiğ köfte almaktadırlar. Çok fazla tercih edilen atıştırmalıklar arasında yer aldığı için size kazancı da oldukça yüksek olacaktır. Bu gün makalemizde Çiğ köfte bayilikleri 2019 adlı başlığımıza yer vereceğiz.

2019 yılında çiğ köfte bayiliği veren firmalar

2019 yılında da çok sayıda çiğ köfte firması bayilik vererek iş kurmak isteyen girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmektedir. Çok uzun yıllardır kendi lezzetlerini ve adını duyurmuş olan firmalar bayilik almak isteyen ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen girişimciler için iş imkanı sunmaktadırlar. Bayilik veren firmaların bazıları şu şekilde yer almaktadır. Komagene, Adı yörem, Çiğ köftem, Bayram Usta, Lezizhan çiğköfte bayilik vererek yüksek gelir elde etmenizi sağlayacaktır. 2019 yılında ne iş yaparım diyorsanız çiğ köfte bayiliği alabilir ve yüksek oranda kar elde etmeniz mümkün olabilir.

Komagene bayilik şartları

Komagene çiğ köfte ile çalışmak istiyorsanız eğer bayilik için sizden istemiş olduğu tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bayilik için aşağıda maddelere halinde yazacağımız şartları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

  • Firmanın kurallarına uymak
  • İşine konsantre olmak ve başında durmak
  • Ödemelerin düzenli olarak yapılması
  • Firmanın anlaşma aşamasında belirlemiş olduğu mekanlar dahilinde iş yeri açmış olmak

bu şartlara uyum sağlayan vatandaşlarımız firmadan bayilik alabilir ve yüksek gelirler elde etmeniz mümkün olacaktır.

Adı yörem bayilik şartları

Hijyenik bir şekilde üretim yapan bu firma ürünlerinin el değmeden hazırlanmasını sağlamaktadır. Firma gıda mühendisleri kontrollerinde çalışarak üretimini gerçekleştirmiş oldukları çiğ köfteleri büyük bir titizlik ile hazırlamaktadırlar. Bayilik almak isteyen girişimcilerin firmanın istemiş olduğu şartları taşıması gerekmektedir.

  • İşine konsantre olan ve işine gerekli özeni gösteren girişimciler ile çalışmaktadır.
  • Firmanın belirlemiş olduğu tüm kurallara uymak gerekmektedir.
  • Firmanın istemiş olduğu standartlarda dükkan kiralamak

yukarıda saymış olduğumuz aşamaları yerine getiren tüm girişimciler bayilik alma hakkına sahip olabilirler.

Çiğ köftem bayilik şartları

Firma yurt dışında da bir çok alanda ismini duyurmuş olan köklü firmalar arasında yer almaktadır. Firma vejeteryan müşterileri için konsept hazırlamış ve bu sayede bir çok ülke de ismini duyurmuştur. Firma bayilik vereceği yatırımcıların tüm dekorasyon malzemelerini, Yatırım bütçesi ülkeye göre değişiklik gösterecektir. Gelirden pay alınmıyor ve reklam katılım ücreti talep edilmiyor.

Bayram usta çiğ köfte bayilik şartları nelerdir

2004 yılından bu yana oldukça yüksek kapasite ile adını duyurmayı başaran Adıyamanlı Çiğ Köfteci Bayram Usta Toplam şube sayısı 350 olan bu firma yeni girişimciler ile de yoluna devem etmek istiyor. Firmalar çalışmak istedikleri girişimcilerden işlek cadde ve sokaklarda dükkan açmak istediklerini belirtmektedir. Firma bayilik vermeden önce alış veriş merkezlerinde de açılabilecek dükkanlar için iş imkanı sunmaktadır.

Çiğ Köfte bayiliği 2019 ücretleri

2019 yılında iş kurmak isteyen vatandaşlarımızın çiğ köfte firmaları ile iletişime geçmeleri gerektiğini ve bu firmalar ile çalışmak istediklerini bildirmeleri gerektiğini yukarıda ki yazılarımızda belirttik Çok sayıda çiğ köfte firması adını daha çok duyurmak istediği ve daha çok güçlenmek istediği için yatırımcılara bayilik imkanı sunmaktadırlar. Çiğ köfte bayiliği 2019 ücretleri firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Üstelik bazı firmalar bayilik ücreti dışında isim hakkı bedeli, reklam giderleri gibi konulardan da ekstra ücret talep ettikleri için net bir rakam belirtmemiz yanlış olacaktır.

Çiğ köfte firmaları bayilik vermek istedikleri girişimcilerin başvuru yapmaları ile tüm şart ve koşullarını net bir şekilde açıklamaktadırlar. Rakamların firmadan firmaya değişiklik gösterdiğini belirtmiştik çıplak bayilik ücretleri en az 7.000 lira ile 15.000 lira arasında değişiklik göstermektedir. 2019 yılında ücretsiz bayilik veren firmalar  ile yüzde yüz kar etme imkanına sahip olacaksınız.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy