Çorum evlere iş veren firmalar ve iş ilanları

Çorum evlere iş veren firmalar ve iş ilanları

Çorum’da evde ek iş arayanlara evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Nikah şekeri paketleme, tespih yapımı ve leblebi paketleme işi Çorum’da evlere iş veren firmaların en çok verdikleri işlerdendir. Çorum’lular için bu yazımızda evde para kazanmak isteyenlere yönelik olarak, evde iş ilanlarını inceleyeceğiz.

Çorum da evlere iş veren firmalar sayesinde bir çok öğrenci, emekli, ev hanımı, ek iş arayan vatandaşlarımız çalışma fırsatı bulmuştur. Leblebisi ile ün kazanmış olan bu güzel şehir Karadeniz bölgesinin İç orta Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Makine imalat sanayisi ve toprak sanayisi çok gelişmiş olan bu şehir vatandaşlarına is imkanı sunarken birbirlerine olan bağlılığını ve tutkunluğunu göstermiş bulunmaktadır.

Sizlerde Çorum merkez, Uğurludağ, Sungurlu, Alaca, Bayat, Osmancık, Boğazkale, Dodurga, Ortaköy, Oğuzlar, İskilip, Kargı, Mecitözü, Laçin il ve ilçelerinde oturuyorsanız burada bulunan firmalar ile iletişime geçebilir ve evlerinizde ek iş imkanı yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Çorum evlere iş veren firmalar ve iş ilanları

Çorum hepimizin bildiği gibi Karadeniz bölümünde yer alan sevimli bir şehrimizdir. Burada oturan halk geçimlerini sanayi ve ticaret üzerine yaparken aynı zamanda çorum leblebisi sayesinde de bir çok vatandaşımız iş imkanı bulunmaktadır. Çorum leblebisi dünyaca ün kazanmıştır. Çeşit çeşit leblebi seçenekleri ile gelen ziyaretçilerine harika sunumlar yaratmaktadır. Leblebi satışı yapan firmalar evlere iş imkanı vererek halkının ek gelir elde etmesine katkı sağlamaktadır. Peki leblebi şirketleri evlere nasıl işler vermektedir. Çoğu firmalar Çorum’da evlere iş veren firmalar farklı işler verirken bir çok firmada evlerde leblebi kesesi yapmanız için imkan tanımaktadır. Bazen kumaştan değişik motifler ile yapılan keseler olurken bazen dantel ve örgülerle, bazen pul ve boncuklarla yada tüllerin süslenmesi ile yapan değişik leblebi keseleri bulunmaktadır.

Bu keseler görsellik bakımından oldukça şık olduğu için müşterilerin dikkatini çekmekte ve çorumdan küçük bir hatıra olarak saklanmaktadır. Leblebileri güzelce paketledikten sonra boyutlarına göre keselerin içerisine konulur ve firmaya teslim edilir. Firma bu iş için aylık olarak 2.500 civarında bir ücret ödemektedir. Komşu ili olan Yozgat‘ta da Çorum’a iş gönderen firmalar mevcuttur. Yozgat evlere iş veren firmalar yazısından öğrenebilirsiniz.

Çorum’da hasırdan sehpa ve sandalye yapımı işi veren firmalar

Bir çoğumuzun evlerinde geniş balkonları, terasları yada çok sık bahçeleri bulunmaktadır. Balkonları terasları ve bahçeleri dekoratif bir şekilde süslemeniz için yapılan hasırdan sehpa, masa ve sandalyeler Çorum halkının oldukça dikkatini çekmektedir. Bu ürünlerin satışını gerçekleştiren firmalar daha fazla kar elde etmek için evlerinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Bu firmalar evlerinde hasırdan sehpa ve sandalye yapmaları için eleman alırken belirli şartlar ön koymaktadırlar. Bu şartların başında işine gereken özen ve hassasiyeti göstermeleri gerektiği yönünde yapılmaktadır. Aynı zamanda çalıştıracakları elemanları bir aylık deneme sürecine tabi tutmaktadırlar.

Bunun dışında on beş günlük bir eğitim vererek hasırdan sehpa ve sandalyelerin nasıl yapılacağı öğretilmektedir. Daha sonra tüm malzemeler size gönderilecek ve evlerinizde bu işi yapmaya başlayacaksınız. Hasırdan sehpa ve sandalye yapmak oldukça zor ve emek gerektiren bir iştir bu sebeple firmalar çalıştırmış oldukları  elemanlarına aylık olarak 3.000 lira civarında bir ücret ödemektedirler.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy