Deichmann bayilik veriyor mu? Şartları neler?

Deichmann bayilik veriyor mu? Şartları neler?

Deichmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Alman markası olan Deichmann Türkiye dahil 23 farklı ülkede hizmet veren yaygın Pazar ağına sahip bir firmadır. 23 ülkede 3500 den fazla şubesi vardır. Bunlardan 1,300 şubesi sadece Almanya’da bulunan firma, Türkiye’de 2006 yılında ilk şubesini açmış ve 2016 yılında da ülkemizde 40 şubeye ulaşmıştır.  Her kesimden müşteriye hitap eden marka, ürün çeşitliliği açısından herkes tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Dünyaca ünlü markalara tek elden ulaşma imkanı sunan firma perakende sektöründe her yaştan müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu markalar; Adidas, catwalk, Puma, Venice, Nike, Fila, Victory, Graceland, Borelli, Ariane, Bobbi shoes, gibi markalardır. Alternatif olarak Adidas bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Gittiği yere değer katan firma farklı markaları birarada pazarlayan ve her kesimden kişiye hitap eden bu potansiyeldeki bir mağaza için yatırım yapmayı isteyen birçok girişimci bulunmaktadır. Bu kadar büyük pazar ağına sahip ve sektöründe öncü bir firmadan bayilik alabilirsiniz.

Deichman bayilik ile ilgili çok fazla bilgi bulunmamakta yalnızca şunu belirtelim halen yeni şubeler açan firma yeni açılacak olan AVMlerde mağazalarını açmayı amaçlamaktadır.

Deichman bayiliğinin avantajları

Almaya menşeili bir firma olması ve Avrupa’ da tanınması itibarlı ve prestijli bir marka olması tüketicilerin güvenini kazanmakta en etkili faktördür. Ürün çeşitliliği açısından her markanın ürününe kolayca ulaşabilmek isteyen müşteriler tarafından tercih edilmesi yüksek kazanç sağlayacaktır. Genç, yaşlı erkek bayan çocuk gruplarında farklı özellikte ve özel ürünleri ile her kesimde insan tarafından tercih ediliyor olması hazır müşteri portföyü açısından reklam ve tanıtıma ekstra bir çaba harcanmaması bayilik açısından avantaj sağlayacak bir diğer faktördür. Diğer markaların fiyatlarına oranla daha uygun bir fiyat politikası benimseyen firmanın tüketicisi bu açıdan daha çok olacaktır. Fazla çeşitte kaliteli ürünleri pazarlayacak bayilikler bu avantajlardan yararlanacaklardır. Nike bayiliği alarak ayakkabı mağazası da açabilir kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Deichman bayilik şartları

Deichman bayilik şartları hakkında kesin bir bilgi yoktur. Şartları net olarak bilinmediğinden Bayilik iletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz yetkililerden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bayilik şartları hakkında bilgi paylaşımı olduğu takdirde sizlere sitemiz üzerinden güncel bilgiler vermek için paylaşımda bulunacağız.

Deichmann Bayilik İletişim Bilgileri

Daima büyüme odaklı, çalışmayı seven yüksek motivasyonlu performans odaklı çalışma arkadaşları arayan firmanın bayilik iletişim bilgileri; Adres: 19 Mayıs Caddesi No.3 Golden Plaza Kat.6 34321 Şişli – İstanbul Telefon: 212 368 84 18 Ayakkabı Bayilik alarak kendi işini kurmayı düşünen kullanıcılarımız için Ayakkabı bayiliği veren firmaların şartları ve iletişim bilgilerini vermeye devam edeceğiz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy