Dikiş makinesi olanlara iş veren firmalar

Dikiş makinesi olanlara iş veren firmalar

Günümüzde genel olarak ev hanımlarının pek çopunun evinde dikiş makinesi bulunmaktadır. Dikiş makinesini ticaret için kullanan kadın sayısı azdır. Genel olarak kullanımına bakıldığında ev hanımlarının kendisi ya da aile üyeleri için dikiş nakışlar yaptığı öğrenilmektedir. Peki dikiş makineniz var ve bu işlerle ilgili bilgiye sahip misiniz? Hemen sizlerde Dikiş makinesi olanlara iş veren firmalar listesine göz atarak kendinize işler bulabilirsiniz.

Dikiş makinesi ile para kazanabilirsiniz

Ev hanımları dikiş makinelerini ticaret için genelde kullanmaz ancak bu işi paraya dökerek oldukça iyi işler çıkartabilirsiniz. Peki neler yapabilirsiniz. Kendi evinizde başlayarak ufak dükkanlar açmaya kadar işinizi büyütebilirsiniz. Bunun için başörtüler yapabilir, yeni modeller ile türbanları süsleyebilir, pantolon paçaları yapabilir, daraltma işlemleri yapabilir, yırtılmış giysileri tamir edebilirsiniz. Bu yaptığınız işler ile dikiş makinenizi ticaret amaçlı kullanabilir ve bir müddet sonra kendinize ait atolye dahi açabilirsiniz.

Dikiş makineniz var ise firma bulmak konusunda şanslı olmanız gerekiyor. Çünkü pek çok firma dikişini beğendiği kişiye eve ek iş vermektedir. Bunun için türban üretimi yapan firmalar, pantolon veya başka dikim yapan firmaların tamamı ile görüşmeli ve varsa elinizde ki örnekleri onlara sunmalısınız. Bu sayede evinizde ek gelir kaynağınız olur ve ticaret için kullanmayı düşünmediğiniz dikiş makinesinden ailenize ciddi miktarlarda para kazandırabilirsiniz.

Firmalar el emeği ürünlerin zaman aldığını bildiği için bu işi yapanlara oldukça iyi paralar vermektedir. Sizlerde böyle düşünüyorsanız hemen kendinize dikiş makinesinden örnekler hazırlayabilir eğer bilginiz yoksa dikiş makinesinde dikiş nakışlar yaparak el becerinizi geliştirebilirsiniz.

Kısa sürede kendinizi geliştirdikten sonra artık makinenizi resmi olarak ticaret için kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde oturduğunuz yerden ciddi miktarlarda para kazanacağınız için kısa sürede atolye açma düşüncesini mutlaka benimseyeceğinize inanmaktayız. Sizlerde Dikiş makinesi olanlara iş veren firmaları aramak için hemen yola koyulabilirsiniz. Hatta sitemize yorum bırakarak firmaların sizi bulmasına da olanak sağlayabilirsiniz. Yazacağınız yorumlar oldukça önemli olduğu için kendinizi güzel tanıtmayı unutmayın. Ne tür işler yapabileceğinizi ve iletişim bilgilerinizi de yazarak yorum göndermeniz sayesinde firmalar sizi bulacaktır.

Evde örtü kenarı dikme işi

Günümüz ev hanımlarının büyük bir çoğunluğunun el becerisi beklenenden daha iyidir. Bu yüzden genel olarak bayanlar aldıkları eşarp ya da türbanlara oyalar işlemektetedir. Aynı zamanda alınan örtüler içinde kadınlar kendi işlerini kendi yapmaktadır. Tabi ki bunu civarına satarak ticaret olarak kullananlarda var ancak sayısı oldukça az. Peki elinizde yatkın ise sizlerde evde oturduğunuz yerden örtü kenarı dikerek ya da oya işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Eğer böyle bir iş düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Üstelik bu işi yaparak aylık 2 bin liraya kadar gelir sağlayabilirsiniz. Yapılan ürünler el emeği olduğu ve uzun sürdüğü için beklenenden daha pahalı fiyatlara satılmaktadır. Pek çok bayan yapılan bu işin oldukça yorucu olduğunu ve yapılmaz olduğunu belirtmektedir. Ancak yapılacak olan örtü kenarı dikme ve oya işi sonucunda para kazanılacağı için ev hanımlarının bu işi eğlenerek yapacağı düşünülmektedir.

Ek gelir elde edebilirsiniz

Bugün bayanların büyük bir kısmı evde oturmak istemiyor ve çalışmak istiyor. Ancak kimileri uygun iş bulamıyor kimileri ise eşlerinden dolayı çalışamıyor. Ancak evde ek iş yaparak para kazanmalarına kimsenin karışacağı düşünülmemektedir. Eğer sizlerde evde boş boş oturmak istemiyorsanız ek iş fırsatlarından yararlanarak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Yapacağınız iş sadece civarınızda ki tuhafiyeler ile ya da bu işi evlere veren firmalar ile anlaşmak olmalıdır. Firmalar ile anlaşmanız durumunda sizlere figür ile oya işi örnekleri iletilecektir. Sizlerde el beceriniz ile oya işleri yaparak buları paketleyip firmaya teslim edeceksiniz.

Aynı zamanda yine örnekler ile belirtilecek olan örtü kenarı dikme işlerini de yapacak ve paketleyerek firmalara göndereceksiniz. Parça başı kazanç elde edebileceğiniz gibi civarınızda bulunan tuhafiyeler ile anlaşarak satış başı kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede hem tuhafiye dükkan sahibi kazanç elde etmekte hemde sizler oturduğunuz yerden örtü kenarı dikme ve oya işi yaparak para kazanacaksınız. Eğer firma veya tuhafiye bulmakta zorlanıyorsanız hemen aşağıya kendinizi tanıtan bir yorum bırakarak konu hakkında firmaların sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilir ve evinizde ek iş ile para kazanabilirsiniz.

Evde kurdela fiyonk işi

Evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? Eğer böyle bir düşünceniz var ise çok fazla çaba harcamadan evlere iş veren firmalar sayesinde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Günümüzde her yaş grubu tarafından kullanılan kurdela fiyonk ve tokaların üretimi yapıldığı gibi süslenmesi de oldukça önemlidir. Bu gibi işler için mevsimlik ya da daimi işçi almak istemeyen firmalar evlere ek iş vermektedir. Evinize aldığınız işler ile yapmanız gereken bazı işler var. Kimi firmalar kurdela fiyonk ve tokaları süslemenizi ister kimileri üzerlerine boncuklar ya da başka süsler dikmenizi istemektedir. Bu her firma için değişir ancak oturduğunuz yerden para kazanma işiniz asla değişmez.

Aylık 2 bin lirayı geçen kazanç

Evlere kurdela fiyonk ve toka işi veren firmalar işçilik oldukça çok olduğu için genelde evlere iş verdiğinde iyi ücretlerde çıkartmaktadır. Alınan ücretler ise emeğe ve zamana göre değişiyor. Örneğin bazı firmalar fiyonk için özel çalışmalar yapmanızı ister. Sizlere sadece kumaş verilir ve fiyonk yapmanız istenebilir. Ya da yine kumaş veriliyor bu kumaşlardan kurdale yapmanız istenebilir.

Tokayı ev şartlarında pek yapmanız istenmeyecektir ancak bunun için süslemeler ve paketleme işleri istenebilir. Evlere kurdela fiyonk ve toka işi veren firmalar da kaliteli olduğu için bu işi yapanlar ücretlerinden oldukça memnun gibi gözüküyor.

Eğlenerek para kazanacaksınız

Evinizde oturduğunuz yerden kurdela fiyonk ve toka işi veren firmalar ile görüştükten sonra 2 bin lirayı geçen kazanç elde edebilirsiniz. Tabi ki el emeği oldukça fazla olduğu için daha fazla kazanç alımı mümkün ancak el emeğinin fazla olduğunu ve işin zor olduğunu kesinlikle düşünmeyiniz. Çünkü eğlenerek bu işi yapacak ve üzerine birde para kazanacaksınız.

Bu durumdan dolayı sürekli olarak kurdela fiyonk ve toka işleri yapmak isteyeceksiniz. Sizlerde bu işi yapmak istiyor ve işi yapacak becerinizin olduğunu düşünüyorsanız kurdela fiyonk ve toka işi veren firmalar ile görüşme yapabilirsiniz. Firma bulmakta zorlanan kişilerinde hiçbir yere gitmesine gerek yoktur. Sitemize yorum bırakmanız yeterlidir. Tabi yorumda yaşadığınız yeri ve iletişim bilgilerinizi de kesinlikle yazmayı unutmayınız.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy