Doping çiğ köfte ücretsiz bayilik veriyor

Doping çiğ köfte ücretsiz bayilik veriyor

Ücretsiz bayilik veren Doping çiğ köfteden bayilik alın kazançlı çıkın

Parasız iş kurmak istiyor iseniz, sizde ücretsiz bayilik veren Doping isimli firma ile anlaşabilirsiniz. Bu firma en çok para kazandıran firmalardan biridir. Her geçen büyüyen Çiğ köfte sektöründe özel bir yeri olan Doping çiğ köfte ülke genelinde bayilikler vermektedir. Ücretsiz verdiği bayilikler ile sermayesiz iş kurmak isteyenlerin tercihleri arasında olabilir. Doping çiğ köfte bayiliği almak isteyenler resmi internet sitesi üzerinden www.dopingcigkofte.com bayilik başvuru formunu doldurmaları yeterli olacaktır. Bayilik için yapılacak görüşmeler neticesinde anlaşma sağlayan girişimcilere sağladığı avantajjlı koşullar ve esnek bayilik şartları ile yüksek kazançlı bir işyeri açabilmenize olanak sağlanmaktadır.

Doping çiğ köfte bayiliklere oldukça önem vermektedir. Verdiği sayısız bayilikler ile gelecekte yerini sağlamlaştırmayı ve büyümeyi hedefleyen firmanın edindiği misyon bir çok girişimcinin hayalini süslemektedir. Firma güvencesini arkasına alarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler Doping çiğ köfte firmasının vermiş olduğu  ücretsiz bayilikler ile hayallerini gerçekleştirebileceklerdir.

Firmanın Bayiliklere değer verdiğini belirtmiştir. Bu kapsamda bünyesindeki bayiliklerine aylık performanslarını gözönünde bulundurarak ödül vermeyi de ihmal etmemektedir. Verilen ödüllerle bayilikler arasında maddi ve manevi olarak destek olan firma geliştirdiği kazan kazan sistemiyle aylık  geri ödemeler yapmaktadır.

Doping çiğ köfte hijyenik koşullarda imal ettiği çiğ köftelerini vakum makinelerinde vakumlatarak el değmeden sağlıklı ve lezzetli çiğ köftelerini bayilerine günlük olarak ulaştırmaktadır. Ana bayilikler ve alt bayilikler ile hızlı bir şekilde büyüyen firma en son İsviçre de açacağı bayiliği ile dünya ya açılmayı hedeflemektedir. Sizde hep birlikte kazanç sistemini benimsemiş olan bu firma ile çalışmayı istemez misiniz? Bayilik şartlarını kısaca belirtmek gerekirse;

Doping çiğ köfte bayilik şartları

Doping çiğ köfte bayilik  anlaşma şartları makul şartlar çerçevesinde yapmaya özen göstermektedir. Bayilik için isim hakkı bedeli ve bayilik giriş ücreti almamaktadır. Marka bedeli ve ek ücret talebinde bulunmayan firma bayilik alacak kişilerin istedikleri konseptte mağazaları makul maliyetler ile dekore ederek kısa zaman içerisinde açılışa uygun bir şekilde anahtar teslim etmektedir.  Bayilik alacak kişilerin imkanları dahilinde açacakları işyerleri için gerekli destekleri vermekte ve işyerini açılışa hazır hale getirmek için yardımcı olmaktadır. Ayrıca bayileri maddi anlamda desteklemek adına hedeflenen aylık ciroya ulaştıkları takdirde bayilere aylık geri ödeme yaparak aylık ve yıllık performanslarına göre ödüller vermektedir. Ayrıca bayilerinde yapacakları reklam ve tanıtımlar için destek vermektedir.

Ücretsiz bayilik veren çiğ köfte bayiliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doping çiğ köfte firmasından alacağınız bayilikler ile kazançlı çıkabilirsiniz. Bayiliğin açılışında belirli şartlara göre 1.000 ila 5000 lira arasında destek paketi sunan Doping çiğ köfte Yurtiçinde bayilikler vermektedir ve yurtdışında distribütörlükler vermeyi amaçlamaktadır.

Doping çiğ köfte bayilik iletişim

Aşağıda vereceğimiz iletişim bilgileri ile firma yetkilileri ile görüşebilir ücretsiz olarak bayilik veren firmadan bayilik alarak Çiğ köfte dükkanınızı açabilirsiniz.

Bayilik iletişim yolları;

Telefon: 0212 475 5 476- 0551 4422 25 46

Email: info@dopingcigkofte.com

Adres: Uğur Mumcu Mh. H.cad No:26 Sultangazi/ İSTANBUL

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy