Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Firmalar

Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Firmalar

Kredi Kartı kullanmadan cep telefonu satan firmalar

Son yıllarda teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile cep telefonlarına gösterilen rağbette artmıştır. Günden güne değişen ve yenilenen modeller ile cep telefonu satışlarında çok fazla artış meydana gelmiş ve cep telefonu satışı yapan şirketler de kar elde etmektedir. Cep telefonlarına bu kadar çok rağbet görülmesi ile kredi kartı kullanıcılarında da artış görülmüştür. Bu durum karşısında cep telefonları taksitlerine sınırlama getirilmiş ve kredi kartına taksit imkanı kaldırılmıştır. Bu durumla karşı karşıya kalan vatandaşımız çok fazla şikayet ederken telefon satışı yapan firmalar da bu durumdan olumsuz yönde etkilenmiş ve başka yollar aramaya başlamışlardır. Bu sebeple bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için elden taksitle cep telefonu satan firmalar hakkında bilgiler vererek kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefledik.

Kredi kartı ve kredi kullanmadan cep telefonu satışı yapan firmaların isimleri

Kredi kartı kullanmadan cep telefonu satışı yapan birden fazla firma bulunmaktadır. Bu firmaların isimlerine aşağıda sırası ile yer vererek siz değerli okurlarımızı bilgilendireceğiz.

 • Senetli cep telefonu satışı yapan firmalar
 • Elden taksitle satış yapan firmalar
 • Bimeks
 • Ptt ile anlaşmalı olarak satış yapan firmalar
 • 24 ay ve 36 ay taahhütle cep telefonu satışı yapan mağazalar

Saymış olduğumuz bu mağaza ve firmalar sayesinde kart kullanmadan elden taksit yaparak cep telefonu almanız mümkün olacaktır. Bir çok firma elden taksit imkanı sunarken kefil yada teminat gösterebileceğiniz bir şey ister bir çok firma ise senetle çalışarak müşterilerine elden taksit imkanı sunmaktadır.

Senetli cep telefonu satışı yapan firmalar

Cep telefonu almak istiyorsanız ve peşin olarak alacak gücünüz yok ise Elden satış yapan firmalar ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz modelde bir telefona sahip olabilirsiniz. Elden ürün satışı yapan firmalar genellikle kefil yada senet isteyeceklerdir. Senet ile ürün satışı yapan firmalarda karşılıklı güven çok fazla önemlidir. Firmalar size ürün satışı yaptıktan sonra senet için öncelikle kimlik bilgilerinizi isterler ve daha önceden sıkıntılı bir durumla karşılaşıp karşılaşmadığınız konusunda küçük bir araştırma yaparlar. Daha sonrasında ise ürün karşılığında senet imzalatarak satışı gerçekleştirirler. Fakat senetli satışlarda telefon fiyatının üzerine vade farkı da eklenir ve fiyat biraz daha artmış olur. Bu sebeple senetli alış veriş yapacaksanız eğer bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

Elden taksitle cep telefonu satışı yapan firmalar

Hayalini kurmuş olduğunuz son model cep telefonuna sahip olmak istiyor fakat tek seferde o kadar parayı ödeme imkanınız yok ise elden taksit imkanı sunan firmalar ile iletişime geçebilir ve hayalinizdeki telefona sahip olabilirsiniz. Elden taksit imkanı sunan firmalar kara bir deftere isminizi yazarak o kadar pahalı bir ürünün satışını size yapmazlar. Fakat sizden memur olan bir kefil isteyebilirler veya senet imzalatarak ürünlerinin satışını gerçekleştirebilirler. Sizlerde bu firmalar sayesinde kredi kartı kullanmadan, peşin para vermeden elden taksit imkanı ile cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Elden taksit imkanı sunan firmalar ürünlerine vade farkı ekleyerek telefonun asıl fiyatından daha yüksek bir fiyatla satış yapmaktadırlar. Bu sebeple telefon almadan önce alışveriş yapacağınız firmayı çok iyi araştırmalı ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapmalısınız.

Bimeks 24 ay vadeli taksit imkanı sunarak cep telefonu satışı yapıyor

Köklü bir firma olan Bimeks diğer teknolojik marketlere göre fark yaratmak istediği için cep telefonu ve teknolojik aletler üzerine yapılan alışverişlerde 24 aya varan vade imkanı sunarak alış veriş yapmanızı sağlamaktadır. Tüm teknolojik aletler için iki yıl taksit imkanı sunan bu firma kefil ve peşinat istemeden ürün satışı yapmaktadır. Bimeks 15.000 liraya kadar yapılacak olan alışverişler için müşterilerine güven vererek kefilsiz ve peşinatsız ürün satışlarının olduğunu bildirerek çok sayıda vatandaşımızı firmaya çekerek yüksek gelirler elde ettiği gibi aynı zamanda müşterilerinin de kazanmasını sağlamaktadır.

Ptt ile anlaşmalı olarak ürün satışı yapan firmalar

Ptt ile anlaşmalı olarak cep telefonu satışı yapan firmalar ile iletişime geçerek yeni model bir telefona sahip olabilirsiniz. PTT ile anlaşmalı olan firmalar 24 ay ile 48 ay arasında taksit imkanı sunarak almak istemiş olduğunuz telefona sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. PTT ile anlaşmalı olan bankalar genellikle küçük çaplı işletmeler olmaktadır. Bu firmalar ile alış veriş yapmak istemiş olduğunuzda diğer kartsız satış yapan firmalarda olduğu gibi kredi notunuz oldukça önem taşımaktadır. Firma öncelikle kredi notunuzu sorgulatmaktadır. Kredi notu düşük olan veya sicili riskli olan bir vatandaşımız bu firmalardan alışveriş yapmak istediklerinde olumsuz olarak cevap almaktadırlar. PTT ile anlaşmalı olan bankalar ile alışveriş yapmak isteyen vatandaşlarımızın sicili temiz ise ve kredi notu yüksek ise hiç bir sıkıntı yaşamadan 24 ay ile 48 ay aralığında taksit imkanı ile cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

24 ay ve 36 ay aralığında cep telefonu satışı yapan mağazalar

Cep telefonu satışı yapan mağazalar genellikle kredi kartı ve peşin olarak ürün satışı yapmaktadır. Bu firmalar genellikle büyük firmalar olmaktadır. Bu firmaların dışında elden taksit imkanı sunan firmalar da bulunmaktadır. Elden taksit imkanı sunan firmalar ile alış veriş yapmış olduğunuzda cep telefonu fiyatının üzerine vade farkı da eklenerek biraz daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. 24 ay ve 36 aylık taksit imkanı sunan firmaların isimleri aşağıda maddeler halinde sırası ile yer alacaktır.

 • Bimeks
 • Evkur
 • Arçelik
 • Bosh
 • Soylu
 • Beko
 • Profilo
 • Vestel
 • Regal
 • Telpa
 • Simport 
 • Bayraktar
 • Dinçler
 • Cep telefoncu
 • Avea
 • Turkcell
 • Mutlu evim 

Maddeler halinde ismini vermiş olduğumuz bu firmaların dışında daha bir çok firma da 24 ay ve 36 ay vadeli taksit imkanı sunarak teknolojiyi yakından takip etmeniz ve yeni bir telefona sahip olmanızı sağlamaktadır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy