En çok para kazandıran su bayiliği

En çok para kazandıran su bayiliği

En karlı su bayiliği veren firmalar hangileri?

Para kazanmak, kendi işini kurmak ve yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilere ve yatırımcılara Türkiye deki birçok köklü su markaları bayilik veriyor. Su dağıtım dükkanı açmak isteyenler çokta sermaye gerektirmeyen bu bayiliklerin anlaşmalarını yaparak para kazanabilirler. Pınar, Erikli, Kardelen, Sırma ,Özkaynak, Korusu, Saka su ve diğer su firmaları bayilikler veriyor.

Gümüş su bayilik veriyor

Gümüş su damacanada ki suların güneş ışığından etkilenmemesi için yeni bir teknolojiye imza attı. Damacana rengini daha koyu bir renk seçerek damacana, pet ve cam şişelerde satılan suları güvenle tüketebilirsiniz.

Gümüş  su bayilik şartları

Bayilik alacak kişilerden isim hakkı bedeli talep etmeyen firma 50.000 TL’ lik bir açılış maliyeti ile gerekli yatırımı yapabilecek finansal güce sahip olan yatırımcıların bayilik alacak kişilerden firma ile aynı vizyona sahip olmalarını talep etmektedir.

Gümüş su bayilik iletişim bilgileri ise 0530 148 7 80 www.gumus.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Pınar su bayilik şartları ve başvurusu ile ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Nestle Pure Life bayilik veriyor

Bursa’ da üretilen doğal kaynak suyu  kapınıza kadar getirmek için su dağıtım dükkanı açmak isteyen girişimcilere ve yatırımcılara Nestle Pure Life bayilikler veriyor. Nestle pure life bayilik şartlarını 0216 636 69 00/10 numaralı telefonlardan arayabilir yetkililerden bayilik şartlarını detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

İstanbul Genel Müdürlük adresi: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:2 Akkom Ofis Park, 3.Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Aytaç su bayilik şartları

1994 yılında kurulan ve Yimpaş Holding’ e bağlı Aytaç su Sakarya Hendek ve Yozgat Çayıralan bölgelerindeki su dolum tesislerinde en son teknolojiye sahip ve hijyenik koşullarda üretilmektedir. Doğal kaynak suyu Aytaç su el değmeden fabrikaya ulaştırılmakta 250 cc ile 300 cc tek kullanımlık pet şişelerde ve 0,5 lt 1,5 lt 5, 10 ve 19 litrelik polikarbon şişelere dolumu yapılarak müşterilere satışa sunulmaktadır. Aytaç su bayilik başvuru yapmak isteyen yatırımcılar aşağıda vereceğimiz irtibat adreslerinden firma ile iletişime geçebilirler ve bayilik şartlarını detaylarıyla öğrenebilirler.

Aytaç Su Bayilik İletişim Bilgileri

Hendek / SAKARYA Tesislerinin adresi ve telefon numaraları 
Adres : Merkez: Necatipaşa Mh. 1304 Sok. No: 106 PK. 37 54300 Hendek / SAKARYA
Tel : 0 264 614 01 12-13-14
Fax : 0 264 614 63 56

Çayıralan / YOZGAT Tesislerinin adresleri ve telefon numaraları
Adres : Bağlarbaşı Mah. Aytaç Cad. No:20 Çayıralan/ YOZGAT
Tel : 0 354 736 34 00
Fax : 0 354 736 33 99

Hayat su bayilik şartları

1984 yılından itibaren ambalajlı su sektöründe varlığı devam ettiren Hayat su bu sektörde su markalarının arasında en köklü markalarındandır. Hayat su bünyesine Akmina meyveli ve Disney hayat kidsi katmıştır, en son olarak Hayat baby lansmanının yapan Hayat su sektörün lider markası olmasını sürdürmektedir. Hayat  su bayilik iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Hayat su bayilik iletişim bilgileri

Hayat Su Bayilik Bilgileri

Adres : Büyükhanlı Plaza Kayışdağı Cad. No:1/1 Kat: 12 34750 Beykoz – İSTANBUL
Tel : 0216 538 9700
E-posta: tuketici@hayatsu.com.tr

Saka su bayilik veriyor

Bayilik veren su markalarının içinde saka su ülke genelinde yaygın bayi ağı eğitimli ve kaliteli tecrübeli dağıtım servis ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Kurumsal müşterilere özel servis hizmeti vardır.

Saka Su Bayilik şartları  kısaca Şöyle; Bölgeye uygun dağıtım altyapısını karşılamak için Dükkan araç ve telefon bilgisayar ve dağıtım ekibi ihtiyaçlarını karşılamanız istenmektedir. Servis eğitimi ve dükkanda elemanların satışa dair gerekli eğitimlerini  Saka SU tarafından verilecektir.  Serviste kullanılacak olan servis aracının kaplanması, reklam tabelası ve servis ekibinin iş elbiseleri broşürler bayilere destek olmak amacıyla ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Su sebili, BAYİ tabelası, Magnet Su pompası ve saka iş elbiseleri saka tarafından karşılanmaktadır.

Saka Su Bayilik İletişim :
Kısıklı Mahallesi, Alemdağ Caddesi No: 38 34692 Büyük Çamlıca-Üsküdar İstanbul
Tel: +90 850 221 12 00

Saka su firmasına ulaşmak için 0 216 570 14 14 – 1467 – 1922 – 1629 – 1485 ve sakakurumsal @ marsangida.com adresinden yetkililere ulaşabilirsiniz. Bayilik şartlarının daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca 444 72 52 numaralı telefondan bayilik şartlarına uyabileceğini düşünen girişimciler müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirler.

En çok kazandıran bayilikler ile anlaşma yaparak firmaların istediği şartlara uymak şartıyla su dağıtım dükkanı açabilirsiniz. Su dağıtım işi aslında süreklilik arz eden yüksek karlı bir iştir. Ama her zaman işin başında olmak gereklidir. Bazı şirketlerin belli aralıklarda yapacakları denetimlere her zaman hazır olunmalıdır. Dükkanda ve serviste çalıştırılacak olan personelin tüm sosyal hakları karşılanmalıdır. Dükkandaki diğer gider kalemlerini en aza indirgediğiniz de aylık olarak kazanacağınız cironuza etki edecektir. Kar marjı yüksek olan su dağıtımı işi ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy