En kazançlı sektör ve meslekler

En kazançlı sektör ve meslekler

En çok para kazandıran sektörler

2016 yılında kazandıracak sektörler ve yatırım yapılan alanlardan bazıları şöyle;Son zamanlarda internet sitesi üzerinde kurulan ve düğün asistanlığı yapan ve bu sektörde oldukça başarılı olmuş girişim örnekleri mevcut. Bu düğün asistanlarıyla çalışmak isteyen düğün sahipleri de pazarın gelişmesine oldukça katkı sağlıyor.  Son zamanların trend iş fikri olabilecek bu iş fikrine de bir göz atalım isterseniz.

Düğün asistanınız internetten

Çiftlerin düğünle ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılayan internet girişimcilerinin sayısı artıyor. Müstakbel damat ve gelin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılarken, düğünle ilgili alanlarda faaliyet gösteren girişimciler hedef kitlelere ulaşıyor. İnternet üzerinden kurulan birçok şirket yaz aylarıyla başlayan düğün organizasyonlarını düzenleyerek birçok kişiye hizmet sunmaktadır. Bu tarz şirketlerin girişim örnekleri dikkat çeken yeni iş fikirlerinden sizlere de ilham kaynağı olabilir.

Düşük sermayeli işler yapanlar bu yılda çok kazanıyor

En çok kazandıran işler elbette düşük maliyetleri işlerdir. Düşük maliyetle yapılan işler denilince aklımıza gelen işler pazarda seyyar satıcılık yapmak, midye satmak, sokak satıcısı olmak, pazarda satış yapmak gelebilir. Aslında online satış yapmak kazandıran sektörlerden deyince aklınıza gelecek  tek şey e-ticaret olmalı. İnternetten üzerinden satış yapmak düşük maliyetli işler arasında çok kazandıran  işlerdendir.

Evet internet üzerinden yapılacak ve kazançlı iş sektörlerinden biride E-ticaret. İnternet üzerinden mağaza açan ve yüksek kazanç elde edenler oldukça fazla. 2016 yılında %30 daha fazla büyümesi beklenen sektör de iş yapma fikri size de cazip gelebilir.

Evde yapılan işler rağbet görüyor

Evden yapılan işler 2016 da çok kazandıran işler arasında oldukça rağbet görüyor. Sitemiz üzerinden evden yapılacak işlere ulaşabilirsiniz.  Ev işleri kararlı ve istikrarlı yapıldıkça kazanç sağlayabilir. freelance Yazarlık,  evden asistanlık yapmak, el işlerinden boncuk süsleme, sandık süsleme,  mandal işi, kalem montajı, gibi işler avantajlarıyla birlikte yapılacak ve kazandıracak işler arasında yer alıyor.En çok ev hanımları tarafından tercih edilen bu işleri yapanlar ek gelir sağlama fırsatı yakalıyor..

Doğal meyve suları ve çay sektörü de atakta

2016 yılında girilecek en kazançlı iş sektörlerinden biride sağlıklı yaşama ve doğal beslenmeye özen gösterenlerin tercih ettikleri doğal meyve sebze suları ve çay işine yönelmek olacaktır. En iyi çay markaları bu sektör elinde bulundurmakta ve en son atağa geçen Çaykur çayla markası da pazara girmiş bulunmaktadır. Çayla markasıyla sektöre giriş yapan ve franchise vermeye hazırlanan marka ile sizde karlı bir yatırım yapabilir en çok kazandıran  sektörler arasında güvenilir markalar ile çalışarak yerinin garantileyebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar girişimcilerin gözbebeği

Yatırım yapmak isteyenler ve kazançlı bir iş sektöründe kendi işini kurmak isteyenler için bayilik veren firmalar ile anlaşarak son zamanların en çok tercih edilen bayilikleri almaları da son zamanlarda girişimciler tarafından tercih edilen yatırım alanlarıdır.Sitemiz üzerinden bayilik veren firmalara ve şartlarına ulaşabilirsiniz.

Teknoloji ve mobil yazılımlar 2016 da ön planda

Ayrıca 2016 yılında fintech Finansal teknolojiler akıllı cihazlar, mobil, SaaS, pazaryeri ve paylaşım ekonomisi gibi teknoloji bazlı alanlarda girişimlerin ön plana çıkacağını söyleyebiliriz.  Bu alanlar için çözüm üreten girişimlerin sayıları da mutlaka artacaktır. Ayrıca bu yıl dünyada sağlık ve enerji alanında büyük yatırımlar olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy