Eşarp şal bayiliği veren firmalar

Eşarp şal bayiliği veren firmalar

Tesettür giyimde eşarp ve şal bayilikleri

Tesettür giyim daha önceki senelere bakıldığı zaman çok büyük sıkıntılar içermekteydi yani tesettürlü olan hanımlarımız istedikleri modellerde ve istedikleri renk tonlarında kıyafet ve eşarp bulmakta çok büyük sıkıntı yaşıyorlardı. Ve tüketici olarak konfeksiyon sektöründe olan tasarımcılara şikayetlerde bulunmuşlardır. Bu konuyu ele alan tasarımcılar son dönemlerde tesettür giyimde patlama yaparak çok güzel modeller ve tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. her yaş grubuna hitap eden modeller tesettürlü veya tesettürsüz olan hanımların dikkatini çekmekte ve çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür giyimin yanı sıra eşarp ve şal modelleri de son zamanların en çarpıcı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Burada da hem tesettürlü hemde açık olan hanımlarımızın çok fazla tercih ettiği modeller söz konusudur. Eşarp ve şallar son zamanların en güzel aksesuarı olmayı başarmıştır. Eşarp ve şal bayiliği veren firmalarda müşterilerin bu talepleri doğrultusunda çok fazla ilerlemiş ve bir çok girişimciye iş kapılarını aralamaktadırlar.

Üretici ve tüketiciler bu durumdan son derece memnun kalmışlardır. Tesettürlü hanımlar giyimlerine çok fazla dikkat ettikleri gibi görselliğe ve uyumada ayrı özen göstermektedirler. Giymiş oldukları kıyafetlerine uyumlu olması için eşarp ve şallarına titizlikle dikkat ederek çanta ve ayakkabı kombini de yapmaktadırlar. hal böyle olunca da eşarp ve şal satışı yapan firmalar oldukça karlı kazançlar elde etmektedirler. Bazı eşarp ve şal firmaları çok fazla kaliteli olduğu için müşterilerin arasına yüksek fiyatlarla çıkmaktadır. Bazı firmalar ise her bütçeyi düşünerek ona göre ürün üretmekte ve adını duyurmaktadır. Tesettürlü hanımlarımızın bir çoğunda şöyle bir düşünce gerçekleşmiştir. ” Açık olmuş olsaydım saçıma bakım yaptırırken kuaför için bir sürü para harcayacaktım fakat kapalıyım neden şal veya eşarp için bu kadar çok para harcamayayım ki ” diye düşünen hanımlarımız adını duyurmuş bir çok köklü firmadan alışveriş yapmaktadır. Bu bilgileri sizinle paylaştıktan sonra eşarp şal bayiliği veren firmalardan bahsetmek istiyorum.

Eşarp şal bayiliği veren firmalar hangileridir?

Eşarp ve şal bayiliği veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları çok eski ve köklü firma olmakla birlikte yüksek tutarlı ürünleri ile tanınmıştır. Bunların yanında uygun fiyatlarıyla her bütçeye göre ürünleri bulunan firmalarında adını duyurduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdi sırasıyla size bayilik verecek olan firmaların isimlerini yazacağım, Aker bayilik ve Aker eşarp çanta bayiliği, Karaca eşarp bayilikleri, Sarar eşarp bayilikleri, Zühre giyim bayilikleri, Vakko giyim eşarp, şal, çanta bayilikleri başta olmak üzere daha bir çok firma eşarp ve şal için bayilik vermektedir. Sizinde elinizde sermayeniz var ise eşarp ve şal bayiliklerine başvuru yaparak oldukça karlı bir yatırıma imza atmış olacaksınız. Bu firmalardan herhangi birisi ile çalışmaya başladıktan sonra en büyük desteği seçmiş olduğunuz bu firmalardan bir tanesinden göreceksiniz. Bayilik veren firmalar her zaman şubelerinin arkasında olmakla gururlu olduklarını da bildirmişlerdir. Gıda sektörünün arkasından en karlı yatırımın tesettür giyim üzerinde olduğu istatiksel olarak açıklanmıştır.

Eşarp ve şal bayiliği almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Eşarp ve şal bayiliği almak için kararınızı verdiyseniz eğer ilk yapmanız gereken şey araştırmak olacaktır. Hangi firma ile çalışmak istediğinizi belirlemelisiniz. Hangi firma sizin için en karlı firma olacaktır. Müşterilerin en çok tercih ettiği firma hangisidir. gibi konulara dikkat etmelisiniz. Daha sonra kararınızı verdiyseniz eğer bayiliğini almak istediğiniz firma ile iletişime geçerek yatırımınızı yapmalı ve karşılıklı sözleşme imzalamalısınız. Bu aşamaları tamamladıktan sonra firmanın istemiş olduğu standartlarda bir dükkan kiralamak ve içerisini firmanın istemiş olduğu şekilde düzenlemelisiniz. Aynı zaman da anlaşma yapmış olduğunuz firmanın size sunduğu ürünlerin dışında hiç biri ürünün satışını yapmamalısınız.

Eşarp ve şal bayiliği veren firmalar şubelerine ne gibi destekler sunmaktadır?

Eşarp ve şal bayiliği veren firmalar şubelerinin her zaman arkasında olduğunu söylüyorlar. Dükkanın açılış aşamasında her zaman yanında olan firmalar dükkan seçimi, dükkan dizaynı, reklam ve pazarlama aşaması, personel seçimi, ürün ve ürün tedariki maliyetlerde düşük fiyat gibi konularda her zaman şubelerinin arkasında durduğunu bildiriyorlar. Şubelerinden de aynı özende çalışmalarını istiyorlar.

Aker eşarp bayiliği nasıl alınır adlı yazımızdan ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Eşarp ve şal firmaları ile anlaşıp bayilik aldığınız taktirde kar oranınız ne kadar olacaktır?

Eşarp ve şal bayiliği almış olduğunuz taktirde maliyet ve kar oranınız anlaşmış olduğunuz firmaya göre değişiklik gösterecektir. her firmanın belli başlı müşteri potansiyeli vardır. Bu müşterilerin sizi tercih etme sebepleriyle birlikte kar marjınız ve maliyet oranınız değişiklik gösterecektir. kafa taslak bir rakam vermemizi istiyorsanız eğer ortalama % 30 ile % 35 arasında değişiklik gösterecektir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy