Eskişehir evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları

Eskişehir evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları

Bu yazımızda Eskişehir’de evlere iş veren firmalar ve evde ek iş fikirlerinden bahsedeceğiz. Ev hanımlarına paketleme, nikah şekeri, boncuk dizme, paketleme ve benzeri işler verilmektedir. Gerek esnaf sarayında, gerek adalar bölgesinde, gerekse hamam yolunda bulunan birçok firma, düzgün çalışan ev hanımlarına ve öğrencilere Eskişehir’de evlere iş vermektedir.

Yine Eskişehirli vatandaşlarımıza evlere iş imkanı veren firmalar el sanatları yönünde ağırlık gösterirken hediyelik eşya satışı yapan firmalar, organizasyon şirketleri, Oyuncak firmaları, Aksesuar firmaları, dekorasyon işi üzerinde ağırlık gösteren firmalar, özel ders veren öğrenciler, temizlik firmaları, seramik firmaları, paketleme işi veren firmalar, etiket işi veren firmalar, yöresel ev yemekleri için evlere iş veren firmalar sayesinde bir çok vatandaşımız geçimlerini sağlamaktadırlar.

Evlerinizde buzdolabı süsleri, tespihler, Çiçekten taçlar, çerçeveler, lüle taşından takılar, purolar keçeden kapı süsleri yapımı, Ahşaptan hatıra amaçlı ev yapımı gibi işleri veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışarak aylık 2.500 lira civarında bir ücret alabilirsiniz. Yakınlığı nedeniyle Bilecik Bozüyük evlere ek iş imkanı veren firmalar hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Eskişehir Adalarda evlere iş veren firmalar

Adalar Eskişehir’in en meşhur olan yerlerinden biridir. Adalarda ve çevrelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere ek iş imkanı verirken bu bölgede oturan öğrencilerde evlerinde özel ders vererek geçimlerini sürdürmektedirler. Özel ders veren öğrenciler saat başına 100 lira isterken aynı zamanda evlerinde takı ve toka yaparak geçimlerini sürdüren bir çok vatandaşımız da bulunmaktadır. Lüle taşı çok meşhur olduğu için özellikle lüle taşından işler yapan vatandaşlarımız da aylık olarak 3.000 lira civarında bir ücret almaktadırlar.

Eskişehir’de yöresel ev yemekleri yaptıran firmalar

Eskişehir yemekleri ile ün salmış olan şehirlerimiz arasında yerini alırken Dızmana, Kuzu sarma, Çibörek, Toyga çorbası, Met helvası, Eskişehir köftesi, Balaban, Göbete, Nohutlu mantı, Sütlü fasulye ve daha bir çok yöresel yemekleri gelen ziyaretçilerin ve yöre halkının dikkatini çekmektedir. Bu yemekleri evlerinde yapabilecek olan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş verirken aynı zamanda aylık olarak 2.500 lira civarında bir ücret ödemektedirler.

Eskişehir, Sivrihisar, Alpu, Beylikova, Çifteler, İnönü, Han, Mihalgazi, Sarıcakaya, Tepebaşı, Odunpazarı gibi bir çok ilçesinde ev hanımları ek iş arayışı içerisine girmişlerdir. Bu sebeple evlere ek iş veren firmalar ev hanımlarına ve öğrencilere iş imkanı sunmaktadır. Yani Eskişehir ve ilçelerinde iş bulma sıkıntısı yok denecek kadar azdır. Eskişehir iki üniversitesi olduğu için bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kendisini hızla geliştirmiş olan bu şehir Turizm açısından da oldukça zengin bir şehir olarak biliniyor. Sanayileşmenin yoğun olduğu bu bölgede halk geçimlerini fabrikalarda ve özel sektörlerde çalışarak sağlamaktadır. Lüle taşı ile ünlenmiş olan bu şehir gelen ziyaretçileri için çeşitli modellerde hediyelik eşya üretimi yapmaktadır.

Eskişehir Sivrihisar’da ev hanımlarına ek iş imkanı veren firmalar

Eskişehir çok sık ziyaretçisi olan bir şehir olduğu gibi nüfus bakımından da oldukça kalabalık bir şehrimizdir. Bu şehirde bir çok firma evlere ek iş imkanı verirken tek bir bölgede bulunması gerekliliğini şart koşmuyor. Eskişehir Sivrihisar’da oturan bir çok ev hanımı evlerinde yapabilecekleri işler için firmalar ile iletişime geçerek çeşitli alanlarda iş imkanına sahip olmaktadır. Firmalar evlerde iş yapmak için elemana ihtiyaç duyarken aynı zamanda kadın girişimcilerin artmasına da vesile olmuş oluyor. Evlere ek iş veren firmalar sayesinde Bir çok ev hanımı kendisini geliştirerek girişimciliğe atılmış ve kendi işletmelerini kurmuşlardır. Bu sebeple Sivrihisar’da oturan halk evlerinde oturmuş oldukları yerden para kazanmanın keyfini çıkartmaktadırlar.

Eskişehir’de evlerde yapılabilecek olan ek işler nelerdir?

Eskişehir il ve ilçelerinde evlerinde çalışmak için bir çok ev hanımı firmalar ile iletişime geçerek güzel paralar kazanmıştır. Bu işlerden bazıları ise şu şekilde yer almaktadır. İlk olarak Lüle taşından hediyelik eşya yapımı dikkatleri çekmektedir. Birçok vatandaşımız Lüle taşından çeşitli modeller üreterek yeri ve yabancı turistlerin ilgini çekmektedir. Yöresel ev yemekleri ile de tanınan bu şehrimiz ziyarete gelen misafirleri için oldukça lezzetli yöresel ev yemekleri yaparak geçimlerini sürdürebilmektedirler.

Dikiş, Nakış işi de oldukça sık karşımıza çıkan iş grupları arasında yerini almaktadır. Eskişehir Esnaf sarayı en eski alışveriş merkezlerinden biri olarak bilindiği için çok fazla ziyaretçisi olan mekanlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Esnaf sarayında gelinlik, kına kıyafetleri, sünnet kıyafetleri, yöresel kıyafetler satıldığı gibi bir çok takı toka, süs eşyalarının’da satışı yapılmaktadır. Bu sebeple bir çok firma evlerinde gelinlik işlemesi yapacak olan, kına kıyafetlerinde nakış, inci boncuk işlemesi yapacak olan, yöresel kıyafetlerin dikişini yapabilecek olan elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Dikiş nakış işinden anlayan ve bu işe yatkınlığı bulunan ev hanımları bu firmalar ile iletişime geçerek iş sahibi olabilirler.

Eskişehir’de öğrencilere yönelik evlere iş veren firmalar

Eskişehir öğrenci şehri olarak da adlandırılan bir şehir olduğu için bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kimi öğrenci babasının yardımı ile ve almış olduğu burslar sayesinde geçimini rahat rahat sürdürürken çok sayıda öğrencide ek işler yaparak geçimlerini sürdürmektedirler. İşte Eskişehir öğrencileri için oldukça güzel iş fırsatları sunmaktadır. Bir çok firma yurt içinden ve yurt dışından gelecek olan misafirleri için rehber arayışı içerisine girmektedir. İyi derecede dil seviyesi bulunan öğrencilere rehberlik yaptıran bir çok firma bulunmaktadır. Üstelik en az 2.000 lira ile bu iş imkanını öğrencilere sunmaktadır. Boncuk dünyası sayesinde çeşit çeşit modellerden takı, toka, süs, abajur ve hediyelik eşya yapmalarını sağlayan firmalar bulunmaktadır. bu firmalar aylık 1.500 lira ile 3.500 lira arasında öğrencilere iş imkanı sağlamaktadırlar.

Sizde Eskişehir merkez veya ilçelerinde ikamet ediyorsanız, başvuruda bulunarak evlere iş veren firmaların ilanlarından yararlanabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy