Ev yemekleri bayilikleri

Ev yemekleri bayilikleri

Ev yemekleri üzerine bayilik veren firma var mı?

Bildiğimiz gibi hayatımıza giren her türlü gıda maddeleri organik hayattan uzaklaşmış ve birçok katkı malzemeleri ile karıştırılmıştır. Hal böyle olunca insanlar yavaş yavaş hormonlu gıdalarla beslenmekte ve sağlık sıkıntıları ile karşı karşıya kalmaktadır. Çocuklarımız, gençlerimiz, orta yaşlı ve yaşlı kesimlerimiz hormonlu gıdalar tüketmekten obezite ile karşı karşıya kalmış, damar tıkanıklıkları, kalp krizleri, yüksek ve düşük tansiyon, kolestrol, şeker gibi birçok hastalıkla burun buruna gelmiştir. Bu durumun ciddiyetine varan bilinçli aile bireyleri organik yiyeceklerin arayışı içerisine girmişlerdir. Hazır gıdalardan ve yiyeceklerden uzak durmaya çalışan insanlar ev yemeklerine yoğunluk göstermektedir. Sağlıksız beslenen kesim çocuk ve gençlerde ağırlık göstermektedir. Fastfood üzerine beslenmeye ağırlık vermiş birçok genç ev yemeklerinden uzakta kalmış ve yukarıda saymış olduğum hastalıklara açık kapı bırakmaya devam etmektedir.

Bu durumu göz önünde bulunduran yatırımcılar ev yemekleri üzerine yoğunlaşarak adını duyurmayı ilke edinmiş ve ev yemekleri yaparak dükkan açmışlardır. Ve zamanla ilerlemiş ve büyük bir şirket haline gelmeyi başarmış firmalar ev yemekleri üzerine bayilik vermeye başlamışlardır. Sizlerde elinizde bulunan sermayenin mantıklı bir şekilde yatırımını yapmak istiyorsanız. Ev yemekleri yapan firmalarla anlaşarak bayilik alabilir ve adınızı duyurabilirsiniz. Bu durumda bayilik aldığınız firma da sizde kazanmaya başlayacaksınız. Yatırımınızı bu yönde yaptığınız için çok mantıklı harekette bulunduğunuzu kazanmaya başladığınızda anlayacaksınız. Evde yaprak sarma dolma işi veren firmalar adlı yazımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ev yemekleri üzerine bayilik veren firmalar?

Ev yemekleri üzerine bayilik veren firmalar ilk olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda hareket edip, taze ve organik ürünler kullanmaya çok dikkat ederler. Her gün farklı yemeklerle unutulmuş lezzetleri hatırlatarak ilerlemeyi ilke edinmiş ve büyük başarılar elde etmiştir. Her yörenin özel lezzetlerini yaparak hem yöresel yemekleri tanıtıyorlar hemde insanlara farklı lezzetler sunuyorlar. firmanın bu şekilde çalışıyor olması onun kazancına kazanç eklemiş ve çok iyi yerlere gelmesine sebep olmuştur.  Türk mutfağı diğer ülkelerin mutfaklarına göre çok fazla çeşidi olan zengin bir mutfaktır ve farklı lezzetleri ile insanları gönülden bağlayan ev yemeklerimizi unutturmamalı ve kültürel lezzetlerimize değer vermeliyiz. Meyra mantı, Meal Box ev yemekleri üzerine bayilik veriyor ve bu iki firma gibi daha birçok firmada bayilik vermektedir.

Meyra mantı ev yemekleri bayilik şartları ve iletişim bilgileri

Meyra mantı ev yemekleri 2006 yılında kurulmuştur. 2 adet şubesi bulunmaktadır. Meyra mantı ev yemeklerinden bayilik almak istediğinizde sizden dükkan açılışı sırasında dükkanın dizaynı, tabela işlemleri, reklam ve pazarlama gibi işlemlerin yapılışı sırasında aynı tasarım üzerine çalışmak istiyor. Bayilik için yatırım maliyeti olarak 20.000 Türk lirası istiyor. Yatırım bedeli karşılandıktan sonra karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve bayiliği almış oluyorsunuz. Meyra mantı ve ev yemeklerinden bayilik aldığınızda bayilik için destek vermektedir. Bu destekler ise şu şekilde sıralanmıştır.

İlk olarak Meyra mantı, Meyra logolu stant, eğitim desteği, kolanyalı mendil, bardak, özel mantı soslarını sizinle paylaşıyor. Bayilik devam ettiği sürece desteğini bayiliklerinden çekmeyen meyra mantı büyük bir başarı elde etmiş ve adını çok daha fazla il ve ilçede duyurmayı kendisine ilke edinmiş bir firmadır.

Meyra mantı ev yemekleri iletişim bilgileri 

Adres: Balıkesir/ Bandırma Tel no: 0 532 501 65 42

Meal Box bayilik şartları ve iletişim bilgileri

Meal box 2014 yılında kurulmuş ve kısa zaman içerisinde büyük bir başarı elde etmiş firmadır. Başarısının sırrı ise Türkiye’de ilk ve tek taze ev yemeklerini özel sunumlar ile müşterilerine hizmet etmelerine bağlıyorlar. Gurme ev yemekleri konseptleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bu firma 22 adet bayisi ile kısa zamanda büyük başarılara imzasını atmıştır. Meal box bayilik vereceği yatırımcılardan ilk olarak dükkan seçiminde özenli olması gerektiğini bildiriyor. 45-75 metre kare arası ara sokaklarda yer alan düz ayak girişli dükkanlar ile 50-100 metre kareye sahip düz ayak girişli ulaşımı kolay işlek caddeler üzerinde veya alış veriş merkezlerinde yer alan dükkanların olmasına önem veriyor.

Bunların yanında 150.000 ile 200.000 TL civarında bir sermayenin olması gerektiğini bildiriyor. İsim hakkı bedeli için 20.000 USD istiyor. Ortalama kar marjınızında %40 civarında olacağının garantisini veriyor. Bu şartları kabul ettiğiniz ve yatırım bedelini ödediğiniz taktirde sizde meal box ailesine katılmış olacaksınız.

Meal Box iletişim bilgileri

Adres: Küçükbakkalköy mah. Rüstem Ağa Sok. No:6/D plaza B blok kat:2 ATAŞEHİR/  Tel no: 0 216 3248137

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy