Evde ek iş ilanları 2019

Evde ek iş ilanları 2019

2019 yılında Türkiye genelinde evde iş verecek firmalar ve bu firmaların ev hanımlarına ve evde iş ilanları 2019 yılında başvurmak isteyenlere verdikleri işler şunlardır.

2019 evde ek iş ilanları verilen sektörler

Evde naftalin keseleme işi 2019 , nedime bilekliği işi,  evde kokulu taş yapımı işi, dantel işi, evde sayı fasulyesi paketleme işi, evde yara bandı paketleme işi, evde plastik bardak paketleme, evde streç film paketleme işi, evde bebek şekeri işi, , evde abaküs montajı işi, sabun paketleme,tişört paketleme, kına paketleme,  davetiye katlama,  evde kutu katlama, evde dikiş işi,  evde örgü işi, evde anahtarlık hazırlama,  evde kalem montajı işi, kına paketleme, çorap katlama, evde papatya tacı işi, evde lavanta keseleme işi,evde fırın poşeti katlama işi, evde kuru gül keseleme işi,   evde kulak çubuğu paketleme işi,  evde buzdolabı poşeti paketleme işi, saç tokası işi,  evde nikah şekeri işi,  evde mandal montajı işi, evde nazar boncuğu paketleme işi,  düğme paketleme işi, gelin kesesi işi, gelinlik işleme,  evde perde süsü işi,  evde dikiş seti işi,  mısır püskülü temizleme, tesbih dizme işi, sabun paketleme işi, evde kalemtraş işidir.

2019 yılında ek iş verilecek iller

Bu işlere İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, İzmir, Kocaeli, Gebze, Manisa, Gaziantep, Urfa, Mardin, Trabzon, Rize, Eskişehir, Antalya, Kars, Van, Elazığ, Mardin, Konya, İçel, Hatay, Giresun, Karabük, Edirne, Sinop illerimizden başvuru yapılabilir.

2019 yılında verilen işlere nazaran 2019 yılında teknolojinin gelişmesi ile evlere paketleme makinesi ve bu paketleme makineleri sayesinde daha fazla adet ürün teslim edilmektedir.

Kına paketleme işinin bir bölümü artık, 2019 yılında paketleme makineleri ile yapılacaktır. Boncuk dizme işi veren firmalar 2019 yılında daha da artış göstereceği söylenmektedir. Evde ek iş başvurusu yapan kişiler 2019 yılında devamlılığında problem olmayan, aldığı işi zamanında teslim edebilen, kişiler tercih edileceğinden bahsedilmektedir. Van, Muş, Bingöl, Kars, Ardahan gibi doğuda bulunmakta olan illerimize 2019 yılında kargo ile büyük şehirlerden gönderilen işlerin artacağı ve özellikle hediyelik eşya paketleme işine öncelik verileceği öğrenilmiştir.

2019 evde ek iş ilanlarına başvurun

Ev hanımları 2019 yılına girmeden ek iş başvurusu yapmak isteyenler şimdiden başvuruda bulunabilir veya şuan verilmiş olan hali hazırda ki EK İŞ İLANLARINA başvuru yapabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy