Evde kokulu mum yaparak para kazanmak

Evde kokulu mum yaparak para kazanmak

2019 yılında evlere ek iş veren firmalar

2019 yılında bir çok sayıda firma evlere ek iş imkanı sunmaktadır. Ülkemizde yaşanılan ekonomik kriz sebebi ile çok sayıda firma eleman azaltmış yada maaşları iyileştirme yönüne gidememiştir. Bu sebeple de vatandaşlarımız ek işe ihtiyaç duymaktadırlar. İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kütahya, Kayseri, Samsun, Mardin, Diyarbakır, Hakkari, Şırnak, Eskişehir, Bilecik, Çankırı, Ağrı gibi bir çok il ve ilçe de ek işe ihtiyaç duyan vatandaşlarımız evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilir ve ek gelir kazanma şansına sahip olabilirler. Evlere iş veren firmalar sayesinde yüksek gelirler elde etme imkanını yakalamış olabilirsiniz.

Evlere ek iş imkanı veren firmalar arasında gelin buketi yapmak, nikah ve mevlüt şekeri hazırlamak, kına paketlemek, sabun paketlemek, davetiye katlamak, etiket yapıştırmak, sarma sarmak gibi işler baş rol oynamaktadırlar. Bu işlerin arasında en çok para kazandıran iş ise evde kokulu mum yaparak para kazanmaşansı veren firmalar yer almaktadır.

Evlere kokulu mum işi veren firmalar

2019 yılında bir çok firma evlere ek iş imkanı sunduğunu daha önceki yazılarımızda da siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık firmalar evlere ek iş imkanı sunarken çalıştırmış oldukları elamanlar için çok güzel fırsatlar sunmaktadırlar. Evlere ek iş imkanı veren firmalar arasında evlere kokulu mum işi veren firmalar baş rol almaktadır. Bu firmalar yanlarında çalıştırmak istedikleri elemanlar için yaş ve cinsiyet sınırı koymamaktadırlar. Yetişkin sınıfına giren ev hanımı, öğrenci, ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımıza çalışma fırsatı sunmaktadırlar. Kokulu mum üretimi yapan firmalar aynı zamanda part time evde iş veren firmalar arasında yer almaktadır.

Çok sayıda öğrencimize ve ev hanımlarımıza iş veren firmalar yüksek gelir kazanma imkanı sunmuştur. Kokulu mum üretimi yapmak çok kolay ve zevkli olarak yapılmaktadır. Mum üretimini gerçekleştirdikten sonra firmalar paketleme işini de size verecektir. Buda mutlaka ama mutlaka alacağınız ücret üzerinde etkisini gösterecektir. Yani alacağınız ücrete ekstra ödeme yaparak daha fazla kazanmanıza katkı sağlanacaktır.

Kokulu mum üretimi nasıl yapılmaktadır

Evlerinizde ek iş yaparak para kazanmak için kokulu mum üretimi yapabilir ve çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Kokulu mum çok kolay yapılmaktadır. Bu işe başlamış olduğunuz zamanlarda biraz zorlanabilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe ve eliniz alıştıkça yapmış olduğunuz işten büyük keyif alacak ve çok daha pratik bir şekilde yapacaksınız. Öncelikle mum yapımı için gerekli olan malzemeler aşağıda sırası ile yer alacaktır.

  • Esans yağı
  • Mum kalıbı
  • Mum fitili
  • Ham parafin
  • Mum boyası
  • Stearin

Firmalar yukarıda saymış olduğumuz tüm malzemeleri size temin edecektir. Tüm malzemelerimizi tamamladıktan sonra Mum kalıbına parafin eklenir ve %10 ile 15 arasında stearin eklenir ve bir başka kalıbın içerisinde su doldurulur ve bu suyun içerisine mum kalıbının içerisine eklemiş olduğumuz parafin ve stearin in ısıtılması için yerleştirilir. Su kaynadıktan sonra ve gerekli malzemeler eritildikten sonra kaynayan suyun altı kapatılır ve istenilen renkte mum boyası eklenir ve bu işlem de tamamlandıktan sonra istenilen koku esansı eklenir eriyen kalıbın içerisine ise mum fitili eklenir ve mum donması için beklenir ve mum oluştuktan sonra ise kalıptan çıkarılarak ürün sunum haline getirilir.

Sizlerde evde kokulu mum yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer bu firmalar ile iletişime geçebilir ve evde ek gelir kazanma şansı kazanabilirsiniz. Firmalar sizin çalışmanızdan memnun kalmış olduğu zaman sizi düzenli olarak maaşa bağlar ve her ay 1.800 lira ile 2.200 lira civarında ücret kazanmanız sağlanacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy