Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Evde nikah şekeri yaptıran yerler

Ev hanımlarına düğün ve mevlüt şekeri hazırlama işi veren firmalar

Evde nikah bebek mevlüt şekeri işi, Evde nikah şekeri yaptıran yerler son zamanlarda evlerde yapılan işler arasında bir numara geliyor. Ev hanımlarının, öğrencilerin çok rahat yaptığı bebek mevlüt şekerleri bir çok çeşit ile farklı farklı yapılarak birçoğumuzun gönlünü feth ediyor. Düşük maliyetlerle büyük karlar elde etmemize yarayan bu iş çokta keyif veriyor. artık sadece mevlütlere, yada nikahlara özel olarak yapılmıyor.

Bu süslemeler doğum günlerindeki organizasyonlarda ön sıralarda geliyor. bir çok kişi de klasik düğün davetiyelerinden sıkılan çiftlerimiz Nikah şekeri modellerinden esinlenerek davetiye de yaptırabiliyorlar. Evde bebek mevlüt şekeri işini tercih eden ev hanımlarımız artık İnternet üzerinden, sosyal medya hesaplarından çok rahat sipariş alıp satış yapabiliyorlar.

Bebek mevlüt şekeri işi nasıl yapılır?

Bebek mevlüt şekeri işi almış olduğunuz siparişler karşılığında değişiklik gösterebilir. Bir çok çeşidi olan mevlüt şekerleri ilk çıktığı dönemlerde sadece buzdolaplarına yapıştırılacak süsler ile sınırlıydı daha sonra yaygınlaşarak ilerleyen bu iş hayal gücünden yararlanarak çok fazla çeşitlerle karşımıza çıkmaya başladı. Sadece mevlüd şekeri vaya nikah şekeri ile sınırlı kalmadan bunların yanında çok çeşitli modellerde üretilmeye başlandı. Peki bebek mevlüd şekeri işi nasıl yapılır?

Lavanta topları, küçük biblolar, magnetler, çerçeveler, keçe, sabunlar, küçük kolonya şişeleri ve anahtarlık modellerinden yardım alarak ve çeşitleri daha çok arttırarak çok değişik mevlüd şekerleri ortaya çıkarabilirsiniz. mevlüt şekerlerinin yanında bebeklerin doğacağı güne özel daha bir çok çeşit ortaya çıkarabilirsiniz. O güne özel anı defteri ve kaleminin süslemeleri yapılabilir. Böylece bebeğin yakınları onu ziyarete gelen büyükleri, bebek için, o deftere hissetmiş olduğu düşüncelerini yazabilirler, duygularını anlatabilirler, bebeğin annesi veya babası bebeklerinin ilk anlarını, yani ilk gülüşünü,ilk dokunuşunu, ilk yürüyüşünü, ilk konuşmasını tarihi ve saatiyle yazabilir. O defter çok anlamlı hale gelebilir.

Bunun yanı sıra, loğusa şerbetleri için sürahi, bardaklar ve tepsi süslemeleri yapabilirsiniz. Şeker hamurundan bebeğe özel kurabiyeler yapıp süsleyerek davetliler için güzel ikramlıklar hazırlayabilirsiniz.ekstradan beşik süslemeleri, anne için doğum anına özel taçlar, altın yastıkları, kapı süsleri, balonlar ve daha bir sürü şey süsleyebilirsiniz.

Evde nikah şekeri hazırlama işi veren firmalar

Evinizde nikah şekeri ve bebek mevlüd şekerleriyle başladığınız bu yolda  bir organizatör olarak ilerleme kat edebilirsiniz. Bebek şekeri yaptığınızda yanında ona uygun bu süslemelerden de sipariş alırsanız kazancınıza kazanç ekler ve kendinize bir yardımcı tutmaya kadar gidebilirsiniz. Bu süslemeleri sadece doğuma yada mevlütlere özel olarak değil doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, babalar günü, anneler günü, öğretmenler günü, gibi daha bir çok özel olan günler içinde çeşitli modeller yapabilirsiniz.

Bu sayede çevrenizde bu işle uğraşanlardan bilgi alabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu işe başladığınızda öncelikli olarak kendi çevrenizle anlaşma yapmalısınız. Daha sonra internet üzerinden, Facebook hesabınızdan, Instegram hesabından, twitter hesabından paylaşımlar yaparak kendinize müşteri çevresi kurabilirsiniz. Zamanla yapmış olduğunuz işler yayılacak ve siz arayan değil aranan olacaksınız. Kendinizi geliştirdikten sonra, nikah şekeri satışı yapan herhangi güvendiğiniz bir firmayla anlaşabilirsiniz.

Bazı firmalar nikah şekeri başına 5 TL. ödeme yapmaktadırlar. Bu ödeme miktarı şekerin cinsine ve hazırlanma zorluğuna göre değişmektedir.

Anlaşmanızı yaptıktan sonra sipariş usulu paranızı alabilirsiniz, yada önce paranızın yarısını daha sonra tamamını alabilirsiniz, veya maaş usulu çalışabilirsiniz. Belirli bir miktarda anlaşma yaparak ay sonunda maaşınızı alabilirsiniz. belki çalışmış olacağınız firma size günlük, haftalık, veya aylık olarak maaşınızı vermeyi teklif edebilir. Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki eğer maaş usulu çalışacaksanız, emeğinizin karşılığını günlük veya haftalık olarak almayın.

Çalışmış olduğunuz firma size güvenilir geldiyse ve size güven aşılıyorsa o zaman maaşınızı aylık olarak almanızı tavsiye ederim. Sebebini soracak olursanız günlük veya haftalık olarak alacak olduğunuz paranın bereketini göremezsiniz. Nereye nasıl harcama yaptım diye düşünürsünüz. İşte bu sebepten maaşınızı aylık olarak düzenli bir şekilde almanızı tavsiye ederim. Organizasyon şirketleri ile anlaşabilirsiniz ve çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Evde nikah şekeri işi yaptıran yerler

Birleştirin, boyayın, paketleyin kazanın!

Bir organizasyon şirketi ile çalışmaya başladığınızda kına,düğün,nikah,mevlüt, doğum günü, okullarda verilecek olan kutlamalar, evlenme teklifleri ve aklınıza gelebilecek olan birçok özel gün için hazırlıklar yaparak para kazanabilirsiniz. yapmış olduğunuz hazırlıklar sadece nikah şekeri veya bebek şekeri ile sınırlı kalmayacak bütün bu saymış olduğum özel günler için harika organizasyonlarda bulunacaksınız.

Evde hazırlamış olduğunuz o süslü şekerlerle, sepetlerle, kapı süslemeleri ile, ve diğer bütün süslemeler ile insanlarda harika duygular uyandıracaksınız. Bazen bulunmuş oldukları andan alıp rüyalarını süsleyen harikalar diyarına  götüreceksiniz.

 

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy