Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar

Evlere dikiş işi veren firmalar 2019

Evde dikiş işi yaparak nasıl para kazanılır?

Evlere dikiş işi veren firmalar, adlı yazımızda evde dikiş işi yaparak nasıl para kazanacağımıza dair bilgiler vereceğim. Evlere dikiş işi veren bir çok firma bulunmaktadır. Evlerinizde oturduğunuz yerde para kazanmak istiyorsanız kolay para kazanmanın yollarını aramaya başlarsınız. Evde yapılacak işler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Dikiş işini isteyen herkes yapabilir.

Ev hanımları, Öğrenciler, ve boş zamanlarında ek gelir getirmek isteyen  beylerinde tercihleri arasındadır. Evde dikiş yaparken aynı zamanda eğlenceli modellerde ortaya çıkarabilirsiniz. En çok tercih edilen bu iş diğer işlere nazaran daha bol geliri olan bir iştir. Evinde dikiş makinesi bulunan ve bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip olanlar için çocuk oyuncağı olan bu iş hayal gücünüzü de geliştirir.

Evlerde nasıl modeller ortaya çıkartılır?

Evlerde nasıl modeller ortaya çıkartılır sorusunu sorduğunuz zaman şöyle bir cevapla karşılaşmanız çok normal “hayal gücünüzü ortaya koyarak bir çok model çıkarabilirsiniz” Ben sizin bu sorunuza daha geniş kapsamlı cevap vermek istiyorum. Evet hayal gücünüz ne kadar iyi ise o kadar çok model ortaya çıkartabilirsiniz. Fakat herkesin yaptığı gibi giyim konusunun üzerinde yoğunlaşabilirsiniz, bunun dışında giyim üzerinde tamir yapabilirsiniz. nevresim, pike, çarşaf, yatak örtüsü dikebilirsiniz, perde, tül dikimi yapabilirsiniz, gelinlik, abiye, kına kıyafetleri dikebilirsiniz, bunların dışında, kırlenti, dikerek de para kazanabilirsiniz.

Peki dikiş dikmek için makine kullanmak şart mı ? Hayır illa ki dikiş makinesi olan yada dikiş makinesi kullanmayı bilen herkes dikiş dikebilir diye bir şey yok, iğne ve iplik kullanarak da bir çok dikiş yapabilirsiniz. Örneğin bez bebek yapabilirsiniz, kıyafetler üzerinde işlemeler yapabilirsiniz, seccade işleyebilirsiniz ve bunlar gibi daha bir çok işi dikiş makinesi kullanmadan sadece iğne ve iplik kullanarak yapabilirsiniz.

Dikiş işi dediğimiz zaman aklımıza sadece bayanlar geliyor doğal olarak fakat bu iş sadece bayanlara özel değil bildiğiniz üzere bir çok erkek terziler var küçüklüğünde kalfa olarak bu işe adım atıp daha sonra ustalık belgesini alarak kendini geliştiren en sonunda usta öğretici olarak eğitim veren bir çok erkek terzimiz var. Ve çoğu erkek bayanlardan çok daha güzel bu işi yapabiliyor.

Evde dikiş yaparak ne kadar para kazanılır?

Evde dikiş yaparak ne kadar para kazanılır? Evinizde dikiş yaparak çok güzel paralar kazanabileceğinizi söylemiştim. dikiş işi geniş kapsamlı bir iş olduğu için yapmış olduğunuz modellerin çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Evinizde dikiş yaparak aslında çok büyük kar elde etmiş olacaksınız. Kendinize bir dükkan açtığınızı varsayalım açmış olduğunuz bu dükkanın ruhsatı, içerisine alacağınız bir çok malzeme, dükkan kirası, yakıt giderleri, yanınızda çalıştıracağınız kalfaların, ustaların maaşları, sigortaları, kendinizde dahil olmak üzere çalışanınızın yol ve yemek masrafı derken kazandığınız paranın yarısından fazlası masraflara gidecektir.

Bu işi evinizde yapmış olduğunuz zaman bütün bu giderlerden kurtulmuş olacaksınız. Bu giderlere vereceğiniz paranın çok daha azını malzemelerinize harcayarak yine kar elde etmiş olacaksınız. Örneğin evinizde tül, perde, gelinlik, kına kıyafetleri, abiye gibi şeyleri dikiyorsanız tek bir dikiş için alacağınız para en az 500 ile 1000 TL  arasında farklılık gösterecektir, en fazlasını düşünürsek 1.500 ile 5.000 TL  arasında bir kazancınız olacaktır. Bu söylemiş olduğum rakamları tek bir müşteriden alabilirsiniz.

Evinizde giyim konusunda bir iş ile başlarsanız 100 ile 300 TL arasında farklılık gösterecektir. Tamir işleri yaparsanız pantolon paçası, ceket kolu gibi ufak tamir işlerinden 5,00 TL ile 10.00 TL  arasında farklılık göreceksiniz. aksesuarlar için evin içerisinde kullanılacak diğer modeller için 50 ile 100 TL arasında, yatak, yorgan, çarşaf, nevresim, pike, yatak örtüsü gibi işleri yaptığınız zamanlarda ise 150 TL ile başlayarak 1,500 TL ye kadar paralar kazanabilirsiniz.

Bunun dışında makine olmadan yapacağınız iğne ve ipliklerle çalıştığınız işlerin karşılığı olarak 50 TL ve 100 TL arasında paralar kazanabilirsiniz. Daha öncede bahsetmiş olduğum gibi bu fiyatlar sadece tek bir müşteri ve tek bir işten kazanacağınız paralar bunları aylığa vurduğunuzda çok iyi gelirler kazanacaksınız, Bu işler üzerinde ilerleme gösterdiğinizde, işleriniz yoğunlaştığı taktirde yanınıza yardımcı bir eleman da alacağınızı söylemek isterim.

Hangi firmalar evlere dikiş işi veriyor?

Bir çok firma evlere dikiş işi veriyor. Ve sizden tek beklentileri işinizi özenerek yapmanız, titiz çalışmanız ve güzel modeller ortaya çıkartmanız olacaktır. Bunların dışında sizden büyük bir beklentileri olmayacaktır. Hangi firmalar evlere iş veriyor, Birçok gelinlik firması, tül perde işi yapan firmaların hemen hemen birçoğu, abiye satışı yapan firmalar, giyim konfeksiyon firmaları, hatta bir çok giyim mağazası evlere iş imkanı sunuyor sizde evlerinizde dikiş işi yapmak istiyorsanız.

Bu firmalardan herhangi birisi ile anlaşma yaptığınızda istediğiniz şekilde paralar kazanabilirsiniz. Hiç bir firma ile anlaşma sağlayamadığınız taktirde İnternet üzerinden kendi satışlarınızı yapabilirsiniz, sitelerin yardımları ile üyelik açarak satış yapabilirsiniz veya İnternet üzerinden farklı şehirlerdeki firmalarla iletişime geçerek satış yapabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy