Evlere hediyelik eşya hazırlama işi

Evlere hediyelik eşya hazırlama işi

Evinde oturduğu yerden para kazanmak isteyenlere müjdeli bir haberimiz var. Oturduğunuz yerden alacağınız hediyelik eşya hazırlama işi ile parça başı kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmanın size belirtmiş olduğu parçaları eksiksiz ve istendiği şekilde üretmeniz gerekmektedir. Peki bunu yapmak için neye ihtiyacınız var? Sadece uygun bir firma ile anlaşmanız ve elinize hazırlanacak olan hediyelik eşya figürlerini almak.

Evlere hediyelik eşya hazırlama işi nasıl yapılır?

Oturduğunuz yerden hediyelik eşyalar hazırlayarak parça başı ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygun bir firma bulmak ve sözleşme imzalamak. Yapacağınız anlaşmalardan sonra firma sizden hediyelik eşya hazırlamanızı isteyecektir. Hediyelik eşyanın malzemesi ve üretim zorluğuna göre verilen parça başı fiyat değişkenlik göstermektedir. Örneğin maliyeti düşük ve üretimi kolay hediyelik eşya hazırlama işleri için parça başı 3 lira veya 5 lira gibi kazanç elde edebileceğiniz gibi malzeme fiyatı yüksek ve üretimi zor olan hediyelik eşya hazırlama işleri için parça başı 30 liraya kadar kazanç elde edebilirsiniz. Hatta bu fiyat daha da yükselebilir.

Firma size bazı durumlarda koliler içerisinde malzemelerde gönderebilmekte ve figürlerin tamamını da iletmektedir. Bu durumda yapmanız gereken sadece evinizde oturduğunuz yerden hediyelik eşya hazırlamadır. Bu tip anlaşmalar da evde iş yapmak isteyenlerin geliri daha az gibi görünse de yine de oldukça güzel ücretler kazanabilirsiniz.

Eğer firma ile uzun bir süre boyunca çalışırsanız bir müddet sonra firma hediyelik eşya hazırlamalar da tüm üretimi size bırakabilir ve sizde kendi zevkinize göre değişik figürler ortaya çıkartabilirsiniz. Yapmış olduğunuz hediyelik eşyaları sizlerde kolileyerek firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. Ücreti koliler teslim edildiğinde alabileceğiniz gibi yine yapılacak olan anlaşmaya göre ödemenizi ay başında banka hesabınıza isteyebilirsiniz. Bu iş size uygun gibi görünüyorsa hemen etrafınızda bulunan evlere hediyelik eşya hazırlama işi veren firmalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Eğer bu tip firmaların nerede bulunduğunu bilmiyorsanız yapmanız gerekenler yine basit. Aşağıda bulunan yorum bölümüne kendinizi tanıtan ve hangi şehirde olduğunuz yazan bir ileti bırakın. Aynı zamanda iletişim bilgilerinizi de bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken sadece makalemizi okumak. Buradan öğreneceğiniz bilgiler ile sadece sizden istenenleri yaparak ciddi rakamlar elde edebilirsiniz. Yaz mevsiminin bitmek üzere olması ve yavaş yavaş havaların soğumaya başlaması ile genç çiftler bu aylarda evlilik işlerini daha da artırmaya başladı. Bu tip organizsyonlara şeker gönderimi yapan firmalar ise mevsimlik işçi tutmak istemiyor. Aynı zamanda bu işi yapacak makinelerin fiyatı oldukça pahalı olduğundan dolayı bu tip firmalar genelde evlere ek iş vermektedir. Sizlerde evinizden düğün şekeri hazırlayarak firmalara iletebilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde düğün şekeri hazırlama işi

Evinizde düğün şekeri işi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece uygun bir firma bulmak ve anlaşmak. Buna göre düğün şekeri işi yapmak istiyorsanız sadece gerekli sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. İmzalamış olduğunuz sözleşmeye göre iş türünü firma ile görüşüyorsunuz. Buna göre firmanın istediği şekerleri siz dışarıdan satın alıp paketler halinde sunabileceğiniz gibi aynı zamanda yapılacak olan şekerlerin tarifi varsa bunların üretimlerini dahi siz yapabilirsiniz. Hatta bazı firmalar ne tür şeker istediklerini size bildirdiği gibi aynı zamanda sizlere paketler halinde düğün şekerleri gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise bu şekerleri paketler haline getirmek ya da süsleyerek ziyaretçilerin ilgisini çekmeye çalışmaktır.

Evlere düğün şekeri işi veren firmalar genel olarak parça başı fiyat üzerinden çalışmakta olup şeker üretimi size ait ya da şekerleri dışarıdan satın alacağını durumlarda daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda harcamış olduğunuz paranın %60’ına kadarı size gelir olarak geri dönebilir. Eğer ki şekerleri siz yapacak olursanız o zaman %90’a kadar gelir elde etmiş olursunuz.

Evinde boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler iş fikirleri arayarak para kazanmak istemektedir. Özellikle bu düşünce sahibi olanlar ev hanımı da olsa genelde iş fikirleri bulunamadığı için kazanç elde edemezler. Peki kolay üretilecek, eğlenilerek yapılacak ve bunun karşılığında güzel kazançlar sağlanacak evde iş fikirleri var mıdır?

Sermaye gerekmeyen işler

Ev hanımları için sermaye gerekmeyen iş fikirleri için araştırmalar yaptık. Genel olarak bir şeyler üretmek gerektiğinden dolayı malzeme ihtiyacı olacak ve azda olsa sermayenin gerektiğini belirtebiliriz ancak oldukça cuzi miktarlarda bir sermaye denilebilir.

Örgü işi yapabilecek olanlar banyo lifleri, eldivenler, türbanlar, patikler, oyuncaklar ve dahasını yaparak bunların satışını gerçekleştirebilirler. El emeği ile yapıldığı için fiyatları oldukça yüksek olmakta ve parça başı 20 – 30 liraya kadar kazanç sağlanabilmektedir. Yapmanız gerken tek şey sadece örgü örmek ve oya örmek konularında bilgi sahibi olmaktır.

Bunun yanı sıra evinizde kolayca yapabileceğiniz hediyelik eşya türleri yapabilirsiniz. Bu hediyelik eşyalar ile de kenidinize evde iş fikiri bulmuş olursunuz.  Yine kağıtlardan, motiflerden ve elinizde bulunan tüm malzemelerden güzel şeyler üretebilirsiniz. Örneğin bir cüzdanı fabrika üretiyorsa bunu sizde yapabilirsiniz. Bu sayede cüzdan başı 10 – 20 lira gibi kazanç sağlayabilirsiniz.

Hatta yemek dahi yapıp kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için her hangi bir kafe ya da pastane türü dükkan açmanıza gerek yok. Çevrenizde bulunan yemek yapmak istemeyenlere, ya da karı koca çalıştıkları için yemek yapmaya vakti olmayanlara marifetiniz ile güzel yemekler yaparak her gün düzenli olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Hatta bu işi büyütürseniz anlaşabileceğiniz pastane ve kafelerde satışlar yapabilir ve kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Yine evde iş fikiri arıyorsanız sitemizde bulunan diğer eve ek iş fırsatlarını inceleyerek ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Hatta başkalarının elbiselerini ütülemek, yıkamak, temizlemek gibi işlemler yaparakta evde her hangi bir sermaye gerekmeden iş bulmuş olur ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Sizlerinde aklına gelen evde sermaye gerektirmeyen iş türleri ve iş fikirleri varsa ya da yapmayı düşündüğünüz projeleriniz varsa hemen yorum bölümünden paylaşarak tavsiyeler alabilirsiniz.

Evinizde oturduğunuz yerden düğün şekeri işi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece evlere düğün şekeri işi veren firma bulmaktır. Bu firmayı bulmanız ile aylık 3 bin liraya kadar gelir elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda firma bulmak için her hangi bir yere gitmenize gerek yok. Aşağıda ki yorum bölümüne kendinizi tanıtan ve firmaların sizinle nasıl iletişim kurabileceğinizi yazmanız durumda sizinle iletişime geçilecektir.

Ev hanımları gün boyu evde oldukları için genelde bu durumdan sıkıldıklarını belirtmektedir. Peki evde boş duranlar ne yapmalı? Bilindiği gibi bugün en çok kazanç kapılarından bir tanesi eve ek iş olmuştur. Sizlerde sitemiz aracılığı ile evinizde yaptığınız işler doğrultusunda ciddi anlamda kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer her hangi bir firma bulamadıysanız, sözleşme imzalamak istemiyorsanız kolay yoldan hediyelik eşyalar yaparak etrafta bulunan tuhafiye, kırtasiye ya da hediyelik eşya satışları yapan dükkanlara satış yapabilirsiniz. Peki kolay satılabilecek ve yapması hem zor olmayacak hemde kısa sürecek ne tür eşya türleri mevcut?

  1. Evinizde boş durmak istemiyorsanız kitap okumayı sevenler için ponpon kitap ayıracı yapabilirsiniz. Tanesinden birkaç lira kazanç sağlayacağınızı düşünürseniz her gün ondan fazla ponpon kitap ayıracı üretebilirsiniz. Bu sayede kazanç sağlamak oldukça kolay olacaktır.
  2. Yine kitap okuyanlar için fotoğraflı kitap ayıracı yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle internetten güzel fotoğraf indirmeli ve fotoğrafları düzgün olarak kestikten sonra başlarını ipler ile süslemelisiniz. Bu şekilde de parça başı birkaç lira kazanç elde edebilirsiniz.
  3. Son zamanlarda özellikle genç kızlar minik defterler almaya başladı. Hatta bu minik defterlerini kalemlerinin arkasına dahi takanlar var. Boyları sadece birkaç santim olan bu defterlerden yaparak güzel bir hediyelik eşya yapmış olabilirsiniz.
  4. Kozmetik dükkanlarda bulunan dudak parlatıcıları kimyasal olduğu için pek çok kişi almak istemez. Bu kişiler için evinizde doğal yoldan dudak parlatıcıları üreterek satışlarını yapabilirsiniz.
  5. Evinizde bitkiler için saksı üretimi de yapabilirsiniz. Bunun için plastiklere değil hamurlara ihtiyacınız var. Hamurlarınızı dondurarak ufak ufak saksı üretimi gerçekleştirebilirsiniz.
  6. Yine genç kızlar için farklı küpe tasarımları yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımları ataçlar ile çeşitli küpeler üretmektedir. Sizlerde bu küpeler ile güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.
  7. Parti günlerinde kullanmak üzere süs tasarımlarını evinizde büyük bir keyif ile kolay şekilde yapmanız mümkün. Bunun için kartonlar alarak renkli renkli bıyıklar, gözlükleri şekerler ve daha fazlasını yaparak satışlarını da gerçekleştirebilirsiniz.
  8. Elinizde ki malzemeler ile farklı tasarımlar içeren kolyeler yaparak bunları da 5 – 10 lira gibi ücretlere satabilir ve ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy