Evlere iş veren fason firmalar

Evlere iş veren fason firmalar

Evlere iş veren fason firmaların ilanları sayesinde dışarıda çalışmak yerine kendi evinde çalışmayı tercih edenlere evde ek iş imkanları sağlanmaktadır. Bu fason firmalar sayesinde aylık 1.000 TL, ile 3.000 TL. arasında sabit gelir elde edilebilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Adana, Bursa ve Türkiye’nin birçok yöresinde ev hanımlarına gerek kendi araçları ile mal teslimi yapan, gerekse Kargo ile evlere iş gönderen firmalar her geçen gün artmaktadır.Sizde dışarıda çalışmak yerine ev hanımlarına, evde çalışanlara iş imkanısağlayan fason firmalar ve fabrikalar ile anlaşarak, ekonominize katkı sağlayabilir, aile bireylerinizle birlikte evde ek iş imkanından yararlanabilirsiniz.

Fason firma nedir? Hangi firmalar evlere iş veriyor?

Fason deyince akla, kötü, kalitesiz, işe yaramaz ÇAKMA gibi tabirler aklımıza gelmektedir. Gerçek anlamıyla fason, bir firmanın başka bir firmaya taleplerini ileterek, kendi talepleri doğrultusunda ürün üretimi yaptırması durumudur. Fason firmaların ürettikleri ürünler, yan sanayi olmayıp ana firmanın desteklenmesi amacıyla yapılan ürünlerdir. Diğer anlamda fason firma yan sanayidir. Evde etiket yapıştırma işi veren firmaların büyük bir bölümü fason firmadır. Ancak şuan itibariyle merdiven altı üretim yapan ve yasal mevzuatları yerine getirmeyen firmalara fason firma anlamı verilmiştir. Bu kapsamda bu firmalar, sigoralı eleman çalıştırmadıklarından dönemlik işlerini yetiştiremezler ve bu işleri evde ek iş yapan kişilere verirler. Genelde montaj ve paketleme işi evlere verilmektedir. Fason firmalar personel alımı yaparak bir sürü masraf etmek yerine bu işleri evde çalışan kişilere vermeyi tercih ederler. Genelde süsleme, paketleme, boyama, kutulama, katlama ve benzeri fiziki güç gerektirmeye işler evlere verilir. İp ayıklama, pamuk doldurma, kenar dikişi, etiket yapıştırma fason firmaların evlere verdiği işlerden bazılarıdır.

Fason firmalara evde ek iş başvurusu nasıl yapılır?

Bazı firmalar başvuru için telefon numarası ararken, fason firmalar genelde tanıdıklarına ve güvendikleri insanlara evlere iş verirler. Bazıları aracı olan kişilerin, teslimat ve geri teslim sorunu olmayanların iş almasını tercih ederler. Tabi yapılan çalışma neticesinde Evde paketleme işi veren fason firmaların iş ilanları arasında en çok küçük fabrikaların bulunduğu bölgelerde bu işlerin verildiği görülmektedir. Fason firmaların ve fabrikaların en sık verdikleri ve ev hanımlarının tercih ettikleri evde ek işler şunlardır.

  • Evde poşetleme ve paketleme işi,
  • Dış montaj aşaması,
  • Ürün kutulama ve etiket yapıştırma,
  • Temizleme ve vakum poşeti ile kaplama işi

Eğer kendi yetenekleriniz dahilinde, evinizde ürettiğiniz süs eşyaları, elbiseler, tablolar veya gıda ürünleri var ise, (süslü sabunlar, patikler, terlikler, örgü işleri, hoşaflar, turşular vs. bu ürünleri internet üzerinden pazarlamak daha fazla para kazanmanızı sağlayacaktır. Fason firmalar ile anlaşmak yerine, kendi işinizi yapmanız ve işinizin patronu olmanız, süreklilik ve sabit bir gelir kazanmanızı sağlayacaktır. Firmalar size başlangıçta iyi bir ek gelir kazandırsa da, evde ek iş imkanlarının geleceği yoktur.

Fason firmaların evlere verdikleri bu işlerden birini yapmaya başlamak başvuru formunu doldurarak, iş başvurusu yapabilir veya hali hazırda ki iş ilanlarına HEMEN başvurabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy