Evlere parça başı iş veren firmalar

Evlere parça başı iş veren firmalar

Evlere parça başı iş veren firmalar iletişim 2019

İstanbul, Ankara, Adana, İzmir gibi büyük şehirlerde ve tüm illerimizde evlere parça başı iş veren firmalar ek iş ilanları sayesinde ev hanımlarına ek iş vermeye devam ediyor.

Son günlerde evlere ikinci iş veren firmalar tarafından birçok ek iş ilanı verildiğini görmekteyiz. Bu kadar çok ek iş ilanı arasından sizde kendinize uygun ikinci bir iş ilanına bularak bu ilana başvuruda bulunarak ailenize katkı sağlayabilirsiniz. İkinci iş ve ek gelir sağlayacak iş ilanlarına başvuruları en fazla evden iş yapmak isteyen ev hanımları yapmaktadır. Ev hanımları tarafından tercih edilen ek işlere aylık kazancı giderleri karşılamakta zorlanan ve bütçesi yeterli olmayan kişilerde çalıştığı günlerde arta kalan zamanlarında ve hafta sonlarıda evlerinden çalışarak para kazanmak istemektedirler.

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Eskişehir, Malatya, Bursa, Balıkesir, Zonguldak, Mardin, Sivas, Erzincan gibi ülke genelinde herhangi bir ilde yaşayan ev hanımları da evlere kargo ile iş gönderen firmalar ile anlaşarak bu firmaların verdiği ikinci işleri alarak ailelerine katkı sağlayabilir. Ya da yaşadıkları yerde ev hanımlarına iş veren firmalardan ek iş alarak eşlerine katkı sağlayabilir, çocuklarının eğitim masraflarını karşılayabilir.

Evlere ikinci iş veren firmalar özellikle evden çalışmayı düşünen ev hanımlarını tercih etmektedir. Bunun en geçerli sebebi ise ev hanımlarının bu işleri daha kolay yapabiliyor olmasıdır.

Evlere parça başı ek iş veren firmalar

Ev hanımları bu sayede sabit ayık düzenli bir gelire sahip olurken ailelerine katkıda bulunmanın sevincini yaşıyor. Evlere iş veren firmalar evden çalışmayı düşünen ev hanımlarına, genellikle parça başı işler vermektedir. Hızlı ve pratik bir şekilde yapımı kolay ve fazla ekipman gerektirmeyen bu işlerin sayısına göre yani parça başına göre işin bitimine bu sayı üzerinden ödeme yapmaktadır. Bu nedenle ne kadar fazla iş o kadar çok para olduğundan parça başı işlerin üzerinden fiyatlandırma daha kolay olduğundan dolayı firmalar parça başı adet sayısına göre iş vererek bu işleri günü gününe ve istedikleri adetten zamanında teslim edilmesini de ikinci şart olarak ortaya koymaktadır.

Evden yapılacak ek işler nelerdir?

Ev hanımlarına parça başı ek iş ilanları veren firmalar birçok bayana para kazandırmaya devam ediyor. Ek işleri arayan ve yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu ise bu işin getirisidir. Yapılacak hangi iş daha fazla para kazandırırsa en çok o işin tercih edileceği düşünülürse hangi işin en çok para kazandırdığını yapılan işin sayısına göre hesaplamak getirisini ve  işin kazancını görmemize yardımcı olacaktır. Parça başı adet sayısı üzerinden ne kadar fazla iş yapıldıysa o kadar para kazanıldığından ekip kurularak eş, dost, komşu bir araya gelerek daha fazla üretim yapılıp daha fazla para kazanmak mümkündür.

Evlere ikinci iş veren firmalar iletişim

Günümüzde birçok ev hanımı ek işler sayesinde para kazanmaktadır. Evlere iş veren firmalar sayesinde alınan ek işler üzerinden en fazla 2000 TL en az 500 lira kazanmak mümkün. Ev hanımlarına ek iş vere firmalar parça başı üzerinden verdiği ek işler ise şunlardır. Evde Sabun Paketleme İşi paket başına , Üçlü Priz Montaj işi tane başına, Poşet Katlama İşi paket başına, Etiket İşi parça başına, Keten Tohumu Paketleme işi paket başına, Kına Paketleme İşi, evde davetiye katlama parça başına, evde kutu katlama, evde dikiş nakış fason işler, evde nikah şekeri bebek mevlüt şekeri işi, evde boncuk işi, boncuk tespih dizme adet başına, evde kalem montajı adet başına , evde mandal montajı, evde paketleme ve montaj işleri olarak verilen işler adet üzerinde parça başı veya adet başı olarak fiyatlandırılarak işin bitiminde veya aylık olarak toplam sayı üzerinden anlaşılan fiyat üzerinden kazanç sağlamaktadır.

Evlere parça başı işi veren yerler iletişim

Evlere parça başı iş veren firmalara başvuru yaparak evden ek iş yaparak para kazanmak mümkün. Ek iş yapmak isteyenlere evdeisfikir.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece ev hanımlarının yaşadığı illerde ve şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. Evlere parça başı ek iş eren firmalara yazımızın en alt kısımdaki yorum bölümüne kişisel bilgilerinizi Ad / Soyad / Email adresiniz ve hangi işe talipseniz o ek işi ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy