Fast food bayilikleri 2019

Fast food bayilikleri 2019

Fast food nasıl açılır, bayilik şartları nelerdir?  

Son yıllarda insanların hayatları ister istemez bir koşturmaca ile geçmekte. Çalışanların bir çoğu bazı istekleri için kendilerine yeteri kadar zaman ayıramamaktadır. Yemek yemek için bile bazen boşluk bulmakta zorlandığımız günler vardır. Hemen ayak üstü bir şeyler atıştırarak öğün geçirdiğiniz olmuştur muhakkak. İşte bu gibi durumları fırsata çevirmek için etrafımızda yüzlerce Fast Food denilen tarzda iş yeri vardır. Bu sektörde hizmet veren yüzlerce firma ve birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Eğer Fast Food tarzı hizmet veren bir iş yeri açmak istiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Nasıl bayilik alınır. Bayilik almadan önce nelere dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Fast Food denildiğinde o kadar çok seçenek vardır ki bazen müşteriler hangisi yesek diye ikilemde kalabilmektedir. Şöyle düşündüğümüzde ilk aklımıza; Hamburger, Pizza, Sandwich, Tavuk ve Et Döner, Tost, Tantuni, Kumpir, Waffle, Ekmek arası köfte, Kokoreç, Simit, Kumru, Çiğ Börek, Çiğ Köfte gibi ürünlerin satıldığı dükkanlar gelmektedir. Sizde isterseniz bunlardan birini seçerek bir dükkan açabilirsiniz. Bu tarz da hizmet veren bir çok fast food firması bayilik vermektedir.

Mr. Kumpir bayilik şartları 

Fırında pişirilmiş büyük boy patateslerin içine tereyağ, kaşar, çeşitli garnitür ve salata malzemeleri koyarak hazırlanan ve insanlar tarafından çok rağbet gören bir yiyecektir. Fast Food tarzı bir iş yeri açmak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim bu işin getirisi çok yüksek olmakla birlikte Ülkemizin her bölgesinde yapılabilecek bir iş dalıdır. Bu sektörde hizmet veren bir çok firma vardır. Bunların başında son yıllarda  Dünyaya Kumpir Yapmayı Öğretiyoruz sloganı ile bir çok ülkede franchice bayilik veren Mr. Kumpir gelmektedir. Değişik mimarı koseptiyle ilgi odağı haline gelen firma her geçen gün bayilik ağını yükseltmektedir.

Bu işi yapmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yerler, Alışveriş merkezleri, şehir merkezleri, üniversite etrafı, benzin istasyonları, Çay bahçeleri ve dinlenme tesisleri olarak dikkat çekmekte. Mr. Kumpir firması Franchise sistemiyle bayilik verdiği firmalara kendi dizayn ettiği konsepti uygulamakta ve gerekli eğitimleri vererek sizlere bu işi öğretmektedir. Firmanın internet sitesindeki Franchise başvuru formunu doldurduğunuzda firma tarafından geri dönüş yapılarak gerekli bilgiler tarafınıza verilecektir. Bulunduğunuz bölgede seçeceğiniz güzel bir mekanda bu işi yaparak tahminlerinizin çok üstünde para kazanabilirsiniz.

Ayla Tantuni fast food bayiliği veriyor

Tantuniyi caddeye taşımak sloganı ile 2005 yılında hizmet vermeye başlayan Ayla Tantuni kısa sürede ismini bu sektörde duyurmaya başladı. Hedefleri büyük olan bu firma Ülkenin her yerine  Franchise tarzı bayilikler vermektedir. Fast Food tarzı bir iş yeri açmak isteyenler için tavsiye edeceğim Ayla Tantuni ile güzel paralar kazanabilirsiniz. İnternet sitesindeki  Franchise bayilik başvuru formunu doldurarak başvuru yapabileceğiniz gibi isterseniz telefonla da iletişime geçebilirsiniz. Firma anlaşma sağladığı bayilerine işyerinin açılışından işleyişine, personel eğitiminden  lojistik desteğine kadar her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Bulunduğunuz bölgedeki trafiğe kapalı insanların yoğun olarak bulunduğu çarşı merkezlerinde, Alış Veriş Merkezlerinde kiralayacağınız 150 metre kare bir dükkanda rahatlıkla yapabileceğiniz bu işi isterseniz bulunduğunuz bölgede var ise Üniversite yakınlarına da açabilirsiniz. Yüksek kar marjı sayesinde çok kısa bir sürede açacağınız tantuni dükkanı yatırımınızı karşılayarak sizlere çok para kazandırabilir.

Atom tost bayiliği

Türk damak tadı ve zevkine göre hazırlanmış eşsiz lezzeti ile Atom Tost bu sektörde hizmet veren en kaliteli, en çok bilinen ve en çok tercih edilen bir markadır. İlkelerinin arasında Fast Food sektöründe Türk ürünü olarak en yüksek cirolara ulaşmak olan Atom Tost Franchise bayilik sistemi ile her geçen gün bayi sayısını çoğaltmakta ve girişimcilere yüksek kazançlar sağlamaktadır. Diğer Fast Food ürünlerine göre daha ucuz olması tercih edilme nedenlerinden sadece birisi olarak dikkat çekmektedir. İnsanların dikkatini çekmek için sürekli bir yenilik içerisinde olan Atom Tost Alış Veriş Merkezlerinde aranan bir marka haline gelmiştir. Açmak istediğiniz dükkanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösteren maliyet hesaplarını firma yetkilileriyle görüşerek öğrenebilirsiniz. Franchise giriş bedeli olarak 15 bin Euro gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Açacağınız dükkanın büyüklüğüne göre Atom Tost bünyesinde bulunan sandviç, hamburger, kumpir ve salata da satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

 

Waffle bayiliği veren fast food firmaları

Son zamanlarda karşımıza çok çıkan Fast Food tarzlarından bir tanesi de Waffle dır. Özellikle gençler tarafından çok talep görmekte olan Waffle kısa sürede insanların beğenisini kazandı. O Waffle; Kurumsal sisteme ayak uydurabilecek, gerekli finansmanı sağlayabilecek ve uygun işletme yeri teğmin edebilecek girişimcilere Franchise bayilik vermektedir. Türkiye’nin her köşesine ulaşmak isteyen O Waffle her noktadan gelen bayilik başvurularını değerlendirmeye almaktadır. Bu avantajı kaçırmamanızı tavsiye ederim.

İnternet sayfasında bulunan bayilik sözleşmesini doldurduğunuzda firma yetkilileri tarafından geri dönüş yapılmakta ve süreç hakkında ayrıntılı bilgi verilmektedir.Başvurusu kabul edilenlerle yüz yüze görüşmeler yaparak girişimcinin sermayesine göre nerede ve ne büyüklükte bir dükkan açması gerektiği birlikte belirlenmektedir. Belirlenen işyerinin bulunması ve gerekli malzemelerin temin edilmesi tamamen O Waffle firmasına aittir. Bu işlemler gerçekleşirken O Waffle firması tarafından girişimcilere iş ve kurumun işleyişi hakkında gerekli bilgiler verilecektir.

Bayilik veren fast food firmaları arasında, farklı kategorilere yer verdik. İster tostçu açın, ister pizzacı, en iş yaparsanız yapın, dükkanınızı besmele ile açın, başkasının ekmeğinde gözünüz olmasın, Allah işinizi rast getirsin.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy