Gaziosmanpaşa İstanbul evlere iş veren firmalar

Gaziosmanpaşa İstanbul ev hanımlarına iş imkanı

Gaziosmanpaşa İstanbul ilinin bir ilçesidir. Ekonomisi ise küçük esnaflardan oluşmaktadır. Bu durum ev hanımları için oldukça güzel bir durumdur. Yani ev hanımlarına evde iş imkanı sunan firmaların sayısı fazla olarak görülmektedir.

İstanbul yaşam standartları açısından oldukça pahalı bir şehir olarak bilinmektedir. İstanbul’da oturan aileler kirada ise oldukça sıkıntı yaşamaktadırlar. İstanbul şartlarında en uygun ev kirası 800 TL’den başlamaktadır. Asgari ücret ile geçimini sağlayan bir aile kirada oturuyor ise çok zor şartlar altında ailesini geçindirmektedir. Bu durum karşısında ev hanımları da eşlerine destek olmak amacıyla evlerinde yapabilecekleri işlere başvurmaktadırlar.

Gaziosmanpaşa İstanbul’da  evlere iş veren firmalar bir çok ev hanımına, emekliler, ek iş arayanlara oldukça güzel şartlarda iş imkanı sağlamaktadır. Evlere iş veren firmalar arasında, evde etiket işi, sabun paketleme işi, anahtarlık yapım işi, kalem montajı işi, nedime bilekliği hazırlama işi gibi birçok iş imkanını veren firmalar bulunmaktadır.

Sizde İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorsanız ve ne iş olsa yaparım diyorsanız bu işleri veren firmalar ile iletişime geçerek ailenize destek çıkabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa’da kalem montajı işi veren firmalar

İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorsanız ve kendinize yapabileceğiniz ek iş arıyorsanız bu işi veren firmalar ile çalışarak ayda 500 ile 1.500 lira arasında para kazanabilirsiniz. Kalem montajı işi oldukça kolay bir iştir. Evinizde oturduğunuz yerden keyfini çıkararak kalem montajı yapabilirsiniz. Bu işi veren firmalar Bütün malzemeleri size temin etmektedir.

İş anlaşması yaptığınızda kısa bir eğitimle iş hakkında pratik fikirlere sahip olacak ve işinizi daha hızlı yapacaksınız. Kalem montajı işi tükenmez kalemlerin içlerinin mürekkep ile doldurulması ile başlar. Mürekkep doldurulan kalem içleri montajlanarak yazı yazılacak hale getirilmelidir. Bu işi yapan bir çok firma ve bir çok eleman bulunmaktadır. Sizlerde ne iş olsa yaparız diyorsanız kalem montajlama işine başvuru yapabilir ve ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işi

Bir çok firma evde sabun paketleme işi vererek ailelere, öğrencilere ek gelir kapısı açmaktadır. Evde sabun paketleme işinin yanında sabun yapım işi de veren firmaların olduğu doğrudur. Sabun paketleme işi çok kolay bir iştir.

Bu işe giren vatandaşlarımız kendilerini geliştirdikçe daha çok paralar kazanarak ailelerinin geçimini karşılamaktadır. Sabun paketleme işi bildiğimiz sabunlardan yapılmamaktadır. Yani süs sabunlarının yapımı ile gerçekleştirilen bir iştir. Banyolarımızda aksesuar amaçlı kullanmış olduğumuz bir çok sabunun paketlemesini yaparak aylık 1.000 ile 2.000 Türk lirası arasında para kazanabilirsiniz.

Anahtarlık yapımı işi

Gaziosmanpaşa evlerinde oturan ve ek işe ihtiyaç duyan ailelerimiz için gelir kapısı açmaktadır. Bu iş fırsatı bir çok öğrencininde eğitim masraflarını karşılamaktadır. Anahtarlık yapım işi oldukça karlı ve kazançlı iş grupları arasında yerini almaktadır.

Anahtarlık yapım işi hayal gücünüzün kuvvetli olması ile şekil alacak bir iştir. Bu işi yaparken aile fertlerinden de yardım alarak yaptığınızda daha fazla anahtarlık üretimi yapmış olacaksınız. Ve kazancınızın da artmasına katkı sağlayacaksınız. Bir çok firma parça başına ücret öderken aylık olarak ücret ödemesi yapan firmaların da bulunduğu söz konusudur.

Aylık olarak anlaşma yaptığınız zaman daha çok para kazanacağınızı düşünebilirsiniz fakat parça başına ne kadar çok üretim yaparsanız o kadar çok para kazanacaksınız. Aylık olarak ortalama 1.500 ile 2.000 lira arasında para kazanırken bu durum parça başına hesaplama yapıldığında 3.000 liraya kadar ulaşmaktadır.

Evlere iş veren firmalar

Evlere iş veren firmalar bir çok ailenin geçim sıkıntısı yaşadığını düşünerek onlara destek amaçlı bu projeyi gündeme getirmiştir ve zamanla yayılarak tüm şehirlerde gündeme gelmiştir. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği işlerden bazıları ise şu şekilde yer almaktadır.

Havlu ve çember kenarı, örgü ve dantel işleri, keçe işleri, nikah şekeri ve bebek mevlüt şekeri yapımı, ev yemekleri yapımı, pasta börek işleri, anahtarlık yapımı, davetiye katlama, kına paketleme işleri, nedime bileklikleri gibi bir çok işi yapan ve yaptıran firma bulunmaktadır.

Bu işleri tercih eden ev hanımları her ay düzenli bir şekilde maaşlarını almakta ve güzel gelirler elde etmektedir. Bir çok bayan eşlerine destek amaçlı bu işlere başvuru yaparken bir çok bayanda çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak için bu işleri tercih etmektedir.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy