GİRESUN EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR

Giresun, evlere ek iş imkanı veren firmalar sayesinde oldukça karlı işlere imzalarını atmaktadırlar. Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bu şehir tarım, hayvancılık, ormancılık ve tarım sanayisi ile geçimlerini sürdürmektedirler.

Giresun genellikle fındık tarımı yaparak geçimlerini sürdürmektedirler. Giresun merkez, Tirebolu, Alucra, Bulancak, Yaglıdere, Şebinkarahisar, Çamoluk, Pirazız, Keşap, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Eynesil, Espiye il ve ilçelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma ek iş imkanı sağlarken öğrenciler içinde büyük geçim kaynağı sağlamaktadır.

Giresun evde yapılabilecek işler nelerdir?

Giresun ve ilçelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma değişik alanlarda iş imkanı sunarken, sus eşyası ve aksesuar satışı yapan firmalar da evlerde yapılan işler üzerine durarak bir çok öğrenciye, ev hanımına ve ek iş arayışı içinde olan vatandaşlarımıza oldukça güzel gelirler elde etme şansı sunmaktadır. Puzzle’dan tablo yapımı, keçeden, çanta, hırka, kapı süsü yapımı, eski kullanmadığımız dantellerinizden avize ve abajur yapımı, cam boyası, boncuk işleri gibi bir çok alanda iş imkanı sunan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar çalıştırmış oldukları elemanlarına aylık olarak 2.000 lira maaş vermektedirler. Sizlerde ne iş olsa yaparım diyorsanız bu firmalardan birisi ile anlaşabilir ve oldukça karlı işlere imzanızı atabilirsiniz.

Giresun da kostüm dikimi için evlere iş veren firmalar

Kostüm işi yapan çok nadir firmalar bulunmaktadır. Hatta bu firmalar yok denecek kadar az sayıdadır. Eğer evinizde dikiş makineniz var ise ve dikiş nakış işinden iyi derece de anlıyorsanız. Sizlerde bir çok kahramanın, çizgi film karakterinin, polis, doktor, asker, pilot, kaptan gibi birçok meslek grubunun üniformalarını dikebilir ve bu kostümlerin satışını ana okulları, kreşler ilkokullar ile anlaşarak ürünlerinizin satışını veya kiralama işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında bu işi yapan firmalar ile anlaşabilir ve aylık en az 2.500 lira para kazanabilirsiniz.Giresun da kozmetik işi veren firmalar

Giresun da kozmetik işi ile uğraşan bir çok firma bulunmaktadır.

Bu firmaların başlıca isimleri,

  • Oriflame,
  • Avon,
  • Farmasi,
  • Ersağ

gibi markaların satışını gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ürünlerinin tanıtımı için, ürünlerinin satışı için ve yeni üyeler için bir çok ev hanımı, öğrenci ve ek iş arayışı içinde bulunan vatandaşlarımız için oldukça karlı ek gelir imkanı sunmaktadır. Bu işi yapmaya başladığınızda katalog üzerinden ürünlerinizi tanıtabilir ve aynı zanda ürünleri yanınızda taşıyarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Burada satışını yapmış olduğunuz her urun üzerinden kar elde edeceksiniz. Elde etmiş olduğunuz karlar ürüne göre değişiklik gösterirken 1 lira ile başlayıp 15-20 liraya kadar kar elde edebilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz her bir üye üzerinden puan kazanır ve belirli bir seviyeye yükselmiş olduğunuzda aylık arak ücrete bağlanırsınız. En az 1.500 lira ile başlarken en fazla 10.000 15.000 arasında bir ücrete tabi tutulursunuz fakat bu yüksek meblağlarda ulaşmak kolay olmayacaktır. Çünkü yapmış olduğunuz her üye yüksek satışlar yapacak ve sizde aynı yükseklikte her ay satış yapmak zorunda olacaksınız. Bunların dışında yurt dışı tatilleri gibi avantajlı fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy