Gölcük evlere iş veren firmalar

Gölcük evlere iş veren firmalar

Gölcük, Kocaeli’ne bağlı bir ilçedir. Bu ilçe 1999 depreminde oldukça kayıp vermiştir. Bu kayıp ilçede büyük bir kriz sebep olmuştur. Burada yaşayan halk oldukça sıkıntılar yaşamış ve şehrin toparlanması uzun zaman almıştır. Gölcük sanayi bölgesinde olduğu için halk geçimlerini bu yönde sürdürmektedir. Ford otosan Gölcükte kurulmuştur. Bu sayede halkın büyük bir kısmına istihdam sağlanmış ve işsizlik oranı düşürülmüştür. Sanayi bölgesinin yoğun olduğu bu şehirde tarımsal üretim zamanla unutulmaya yüz tutacak dereceye gelmiştir.

Gölcük Atatürk mahallesi, Çiftlik mahallesi, Deniz evler, Düzağaç, Halıdere yalı, Hasaneyn, İhsaniye merkez, Karaköprü, Ayvazpınarı, Değirmen dere, Donanma, Eskiferhadiye, Halıdere yeni, Hisareyn merkez, İpekyolu, Kavaklı, Mamuriye, Cumhuriyet, Değirmen dere yalı, Dumlupınar, Ferhadiye, Hamidiye, İcadiye, İrşadiye, Körfez, Merkez,Karaköprü, Lütfiye, Mesruriye, Saraylı, Örcün, Şirinköy, Sofular, Yunus Emre, Yazlık Yeni, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Topcular, Şehitler, Selimiye, Pınayır, Nimetiye, Ümmiye, Şevketiye, Yazlık merkez, Piyale paşa gibi mahallelerde oturan ev hanımlarına, öğrencilere ve ek iş arayan vatandaşlarımıza iş veren bir çok firma bulunmaktadır.

Evlere ek iş veren firmalar

Gölcükte bulunan bir çok firma evlere iş vererek vatandaşlarımız için ek gelir kapısı imkanı sunmaktadır. Bu firmalardan bazıları şu şekilde yer almaktadır. Konfeksiyon sektörünün içinde bulunan bazı firmalar evlerinde satış yapmaları için bir çok vatandaşımıza ürün temin etmektedir. Bunun dışında bir çok kozmetik şirketi ürünlerinin satışını evlerinde gerçekleştirebilecek olan elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Kıyafetlerin üzerine inci, boncuk dikiş işi veren firmalar, Organizasyon şirketleri, Parti malzemeleri satışı yapan firmalar, Cam boyama işleri ile uğraşan firmalar evlere ek iş imkanı sunarak bir çok vatandaşımıza gelir kapısı açmaktadır.

Evde saat montajı işi veren firmalar

Bir çok firma evlerinde çalışacak olan elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de saat montajı ve saat  satışı yapan firmalardır. Saat montajı yapan firmalar bozuk saatlerin montajını, antika saatlerin montajını yapabilecek elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Firmalar çalıştıracakları elemanlara iki günlük bir eğitim verecek ve bu işi ayrıntısına kadar öğretecektir.

Daha sonra evlerinde çalışmaları için gerekli olan tüm alet ve malzemeleri tamamlayacak ve montaj işine başlayacaklardır. Saat montaj işi veren firmalar çalıştırmış oldukları elemanlar için aylık olarak 1.500 ile 2.500 lira arasında yer alacaktır.

Kozmetik ürünlerinin satışı için evlere iş veren firmalar

Kozmetik ürünlerin satışı sayesinde bir çok öğrenci ve ev hanımı çok güzel paralar kazanış ve ailelerine katkıda bulunmuşlardır. Kozmetik şirketleri hepimizin de bildiği gibi Oriflame ve Avon gibi şirketlerin yanında bir çok farklı markadaki firmalardan oluşmaktadır. Bu firmalardan bazıları katalog üzerinden çalışmanızı önerirken bazıları ise direkt olarak ürün temini yapar ve ürünlerin birebir satışını gerçekleştirmenizi isteyecektir.

Bu firmalarla çalışmak oldukça keyifli olurken aynı zamanda işinizi düzenli ve güzel yapmış olduğunuzda terfi etmenize de sebep olabilecek olan iş grupları arasında yer almaktadır. Kozmetik üzerine çalışmış olduğunuzda satışını gerçekleştirmiş olduğunuz her bir üründen almış olduğunu karın yanında, toplamış olduğunuz puanlar sayesinde de alacağınız ücretiniz artış gösterecektir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy