Greyder bayiliği alarak kendi mağazanızı açın

Greyder bayiliği alarak kendi mağazanızı açın

Greyder bayiliği nasıl alınır ?

Kendi işini kurarak iş sahibi olmak isteyen girişimcilere Greyder ücretsiz bayilik veriyor. Gerekli tüm destekleri bayilerine veren Greyder den bayilik alarak karlı bir yatırım yapabilir, sektöründe önü firmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Her kesimde müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan ve ülke genelinde sayısız şubesi olan Greyder yen yatırımcılar arıyor. Her geçen yıl büyüme hedefinde başarılı bir şekilde ilerleyen ve bayilikler veren Greyder ile anlaşarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Greyder hakkında bilgiler

1956 yılında kurulan Kavsan markası Greyder 330 mağazası ve 52 konsept mağazası ile her kesimden müşteri kitlesine hitap eden bir firmadır. İstanbul, Bursa, Adapazar, Balıkesir, Çorum, Bolu, Samsun Antalya, Eskişehir Trabzon ve Kayseri İzmir de 21 tanesi bayilik olarak açılmış sayısız şubesi vardır. Yurtdışında da global pazara açılan marka Hollanda Kazakistan ve İran da 6 mağazası bulunmaktadır.

Bayilik veren tüm ayakkabı firmaları ilgili bağlantıdadır.

Greyder Ayakkabı Bayilik Destekleri

Greyder her yıl verdiği bayilikler ile Pazar ağını genişletirken bayilikler için giriş bedel talep etmiyor. Bayilik alan kişilerin mağazanın dekorasyon ve diğer masraflarını karşılamasını talep ediyor Bir greyder mağazası açmak ve mağaza standartlarında dekorasyon yapmak için gerekli olan sermaye 150 bin lirayı buluyor.

Bayilik veren Greyder bayiliklerinin ortaklık partnerlik şeklinde bir dayanışma içindedir. Bayilik alacak kişiler Greyder markasının sunduğu kalite, imkan ve avantajlarıyla müşterilerine en iyi satış hizmetinde bulunacaktır. Firma yetkililerinin bilgi paylaşımları sayesinde sektöründe öncü bir firmanın parçası olarak karlı bir işletmenin sahibi olabilirler.

Bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerin yatırım yapacakları tüm süreçlerde destek veren Greyder mağaza yeri seçiminde ve lokasyonunun belirlenmesine kadar her türlü çalışmada girişimcinin yanında olmaktadır. Mağaza standartlarının yakalanmasında ve uygulanmasında mağaza dekorasyonun da gerekli destekleri vermektedir. Pazarlama, satış stratejisi destekleri ile personel alımı ve eğitimlerinde destek vermektedir. Mağazanın yönetilmesinde ve işletilmesinde gerekli danışmanlık hizmeti de firma tarafından verilmektedir. Reklam, tanıtım ve kampanyalarla ilgili düzenlenecek pazarlama faaliyetlerinde bayilerinin her zaman yanındadır. Bayilik başvurusunda bulunmak ve diğer şartları ve detayları öğrenmek için firma iletişim bilgilerinden firma yetkilileriyle görüşebilirsiniz. Sizde Greyder markası bayiliğini alarak ayakkabı sektöründe olmak istiyorsanız bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Greyder bayilik iletişim

Greyder Ayakkabı Bayilik Bilgileri
Merkez adres :Halkalı merkez mah.fatih cad.no:75 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Tel: 0212 495 42 83-471 44 88
Fax: 0212 495 42 86

E-posta: greyder@greyder.com

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy